נקסט ישראל - מחירים מפתיעים בהשוואה לנקסט אנגליה. פואנטה בודקת
נקסט ישראל
רמי קליינשטיין וילדיו בתצוגת האופנה להשקת קולקציית נקסט ישראל

נקסט ישראל – מחירים מפתיעים בהשוואה לנקסט אנגליה. פואנטה בודקת

לרגל השקת קולקציית חורף באתר נקסט ישראל, ביצענו השוואה למחירי נקסט בריטניה. ממש שווה להיכנס ולראות מה מצאנו – וגם מה הקשר של רמי קליינשטיין
בלי קהל ובלי דוגמניות ודוגמנים – השקת קולקציית חורף של אתר נקסט ישראל התקיימה בפורמט שונה ומותאם לעידן הקורונה: תצוגת אופנה בזום, שאותה הובילו משפחות של ידוענים ישראלים, כמו משפחת קליינשטיין, משפחתה של ג'ני צ'רוואני, משפחתה של ליהיא גרינר ומשפחתה של ירדן הראל.

מה שלא פחות מעניין מתצוגת האופנה הם המחירים של NEXT בישראל, במיוחד לאור העובדה שהישראלים רגילים להיות מקופחים ביחס לחו"ל.

השוואת מחירים שביצענו כאן באתר פואנטה מצביעה על כך שהמחירים באתר נקסט לפעמים נמוכים משמעותית מהמחירים בנקסט בריטניה, למשל כשמדובר בדגם של נעלי נייקי. במקרים אחרים שבדקנו, המחירים היו דומים או יקרים רק בשקלים בודדים.

נזכיר כי הדבר הפוך לחלוטין בהשוואות מחירים שאנחנו מבצעים מדי פעם בענף האופנה ובענפים אחרים. כך למשל, לאחרונה הושק קטלוג איקאה 2021, וכרגיל, המחירים שהישראלים באיקאה ישראל הרבה יותר גבוה מהמחירים באיקאה גרמניה או מדינות אחרות.

נקסט ישראל – מחירים מפתיעים לקולקציית החורף

שמלת היריון אפורה

שימו לב כמה עולה השמלה הזו באתר נקסט ישראל לעומת המחיר שלה באתר NEXT בריטניה: המחיר בישראל עומד על 88 ש"ח ואילו המחיר בבריטניה 28 פאונד, שהם כ-123 ש"ח.

שמלה פרחונית SEASALT

השוואה בין שמלה זהה של SeaSalt מגלה מחיר כמעט זהה: 314 ש"ח באתר NEXT ישראל לעומת 309 ש"ח ב-NEXT בריטניה.

טומי הילפיגר – פער של 10 שקלים בלבד לטובת האתר הבריטי

עבור חובבות המותגים, הנה מידע מעניין. שמלה של טומי הילפיגר עולה באתר נקסט ישראל רק כעשרה ש"ח יותר מאשר באתר נקסט הבריטי (605 ש"ח בארץ לעומת 595 ש"ח בבריטניה).

אמנם היינו שמחות למחיר זהה, ועדיין – יחסית למותגים אחרים, זו הפתעה חיובית ביותר.

את העדכונים השווים אנחנו מפרסמים בטלגרם של פואנטה. הצטרפו אלינו >

חולצה מכופתרת דגם אוקספורד לגברים

מי שמחפש חולצות מכופתרות לעבודה, ימצא שעדיף להזמין אותן ב-NEXT ישראל. המחיר כאן עומד על 69 ש"ח, ואילו המחיר בנקסט בריטניה עומד על 20 פאונד, שהם כ-88 ש"ח.

 

 

נעלי ספורט Nike דגם Run Revolution 5 Junior

שימו לב לפער העצום על נעלי נייקי – בישראל הרבה יותר משתלם. בבריטניה המחיר הוא 48 פאונד, שהם כ-212 ש"ח. בישראל המחיר 130 ש"ח.

זוג מכנסי ג'ינס לילדות

במקרה של הג'ינסים לילדות, הדמיון במחירים כמעט מוחלט. המחיר בנקסט ישראל נע בין 82 ל-65 ש"ח, והמחיר בנקסט בריטניה נע בין 15 ל-19 פאונד, שהם בין 66 ל-84 ש"ח.

נקסט ישראל – שואפת להגדיל נתח שוק

רשת NEXT הבריטית זוכה בישראל לפופולריות גדולה כבר הרבה זמן, ובשנת 2010 החלה לפעול בישראל. לפני כשנה היא החליטה להגדיל את הנוכחות שלה בישראל. כפי שפרסמנו אז כאן באתר פואנטה, המטרה של הנהלת נקסט הייתה להרחיב את הקהל. העוצמה של נקסט בישראל הייתה בתחום בגדי הילדים, והשאיפה היא שהישראליות והישראלים יקנו בו יותר בגדי נשים וגברים.

באתר נקסט ניתן למצוא למעשה הכול – החל מפריטים של NEXT בעשרות שקלים ועד בגדי מעצבים ומותגים באלפי שקלים.

 

שתפו את הכתבה, ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה, זה ממש חשוב לנו…

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטהמעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!    דפנה הראל כפיר
    דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
    תגובות: 0

    נגישות