השוואת מחירי סופגניות: החל מרולדין ועד רשתות השיווק, החל מריבה ועד פיסטוק

השוואת מחירי סופגניות: החל מרולדין ועד רשתות השיווק

השוואת מחירי סופגניות מגלה טווח מחירים אדיר. המחירים ברוב הקונדיטוריות מתחילים ב-6 ש"ח וממשיכים צפונה. איפה תקנו סופגנייה ב-1.25 ש"ח?

השוואת מחירי סופגניות
אחרי תקופה כל כך קשה, מי מאיתנו לא ירצה להתנחם עם סופגנייה בחנוכה? מגוון הסופגניות הולך ומתרחב מדי שנה, ולמעשה אין כמעט קשר בין היצירות המעוצבות שאפשר למצוא בקונדיטוריות מובילות לבין הסופגנייה עם הריבה הקלאסית. השוואת מחירי סופגניות מגלה פער עצום.

בין הרעיונות היותר מקוריים – סופגניית איספאהאן של רולדין, הכוללת קרם מסקרפונה, שוקולד, דרז'ה שקדים פטל, צ'ייסר פירות אדומים ומי ורדים… ומחירה 14 ש"ח. לעומת זאת, אם תרצו סופגנייה פשוטה עם ריבה, תוכלו לקנות ברמי לוי סופגנייה ב-1.60 ש"ח (מארז של 6 סופגניות ב-10 ש"ח).

אפילו טבעונים אדוקים יכולים למצוא מענה, למשל ב"מתוקה" מציעים מגש של 24 סופגניות טבעוניות (ללא מוצרי חלב וללא ביצים) ב-240 שקל. מדובר בספינג'ים ובסופגניות חלבה (בשנת 2016, אגב, נמכר ב"מתוקה" מארז 30 סופגניות טבעוניות בכ-230 שקל).

אז כמה נשלם השנה? המסקנות: המחיר הנמוך ברשתות השיווק מגיע לקצת יותר מ-1 ש"ח לסופגנייה רגילה עם ריבה, ואילו בקונדיטוריות שכונתיות הוא כ-5 שקלים. ברולדין ובקונדיטוריות ארציות אחרות נשלם כ-6 שקלים ליחידה (בעבר המחיר היה 5 ש"ח). סופגניות מיוחדות, עולות 10 ש"ח וצפונה.

השוואת מחירי סופגניות ברשתות השיווק

ויקטורי מציעה סופגניית מיני ב-1.25 ש"ח

מחירי הסופגניות ברשתות השיווק מן הסתם נמוכים יותר מאשר בקונדיטוריות.

ברשת ויקטורי המחיר הנמוך ביותר שמצאנו: סופגניית מיני ב-1.35 ש"ח כחלק ממארז של של 8 סופגניות. ברמי לוי תוכלו לקנות מארז של 6 סופגניות מיני ב-10 ש"ח (כלומר, סופגנייה ב-1.70 ש"ח). בשופרסל תוכלו לקנות 8 סופגניות עם ריבה ב-16 שקלים…

אל תישארו בחוץ… לחצו כאן וקבלו עדכונים חמים בטלגרם >

זה בזמן שבמחיר כזה תקבלו בקונדיטוריות עבורו לכל היותר שתי סופגניות עם ריבה.

כמובן, סופגניות שנמכרות ברשתות השיווק הן תעשייתיות יותר ופשוטות, אבל האמת היא שאם תשאלו הרבה אנשים, הם יגידו שהם מעדיפים דווקא את הטעם הפשוט על הטעם המתוחכם.

 • שופרסל: 2.90 לסופגניית מיני; כ-16 ש"ח למארז של 8 סופגניות. 4.90 ש"ח לסופגנייה מצופה, כ-30 ש"ח למארז של 8 סופגניות מצופות.
 • רמי לוי: 10 ש"ח למארז של 6 סופגניות עם ריבה.
 • ויקטורי: 10 ש"ח ל-8 סופגניות מיני (1.25 ש"ח). 10 ש"ח למארז של 6 סופגניות רגילות (1.67 ש"ח לסופגניה).
 • יינות ביתן ומגה: 2.90 ש"ח לסופגניית מיני; 3.50 ש"ח לסופגנייה רגילה; 4.90 ש"ח לסופגנייה מיוחדת.
 • מחסני השוק: 3 ש"ח לסופגניית מיני; 4 ב-10 ש"ח. 4-5 ש"ח לסופגנייה רגילה; 3 ב-10 ש"ח.

השוואת מחירי סופגניות בקונדיטוריות הגדולות

 • מיקי שמו: מחירי הסופגניות הם 10-15 ש"ח לסופגנייה.
 • ביסקוטי: סופגניות עם ריבה עולות 6 ש"ח, סופגניות עם ריבת חלב או שוקולד עולות 7 ש"ח, וסופגניות מיוחדות כמו סופגניית סולרו או טילון עולות 12 ש"ח.

 • רולדין: טווח המחירים נע בין 6 ש"ח ל-14 ש"ח… סופגניות עם ריבה עולות 6 ש"ח; סופגניות עם ריבת חלב עולת 7 ש"ח; סופגניות עם ציפוי שוקולד וסוכריות עולות 10 ש"ח; סופגניות מיוחדות כמו אמרטי קפה או פבלובה עולות 12 ש"ח וסופגניות צ'ייסר מיוחדות ממש, כמו סופגניית איספהאן, עולות 14 ש"ח לסופגנייה.
 • מתוקה: סופגניות פרימיום במתוקה עולות 312 ש"ח ל-24 סופגניות (13 ש"ח לסופגניה), ותוכלו לקנות שם גם מגש סופגניות קצת יותר פשוטות זול יותר ב234 ש"ח ל-24 סופגניות (כ-10 ש"ח לסופגנייה).
 • טאטי: גם כאן יש מבחר שהוא תאווה לעיניים ולחיך, הכולל אפילו סופגניית מנגו פסיפלורה, אבל המחיר ההתחלתי גבוה: סופגנייה עם ריבה עולה 8 ש"ח. הסופגניות המיוחדות עולות 13 ש"ח ליחידה.

כך עלו מחירי הסופגניות

בשנים האחרונות מחירי הסופגניות מטפסים.

כך למשל, בשנת 2016 נמכרו אצל מיקי שמו סופגניות פרימיום (עם ציפויים ומילויים יצירתיים כמו פיסטוק, פירות יער, שמנת, קפה וכו') ב-8 שקלים, בביסקוטי ב-9 שקלים וברולדין ב-10 שקלים. רולדין הציעה סופגניות צ'ייסר יקרות במיוחד – 11 שקל לאחת.

כיום המחירים הרבה יותר גבוהים.

 

שתפו את הכתבה, ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה, זה ממש חשוב לנו…

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטהמעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!   

  דפנה הראל כפיר
  דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
  תגובות: 0

  נגישות