השוואת מחירי סופגניות: החל מרולדין ועד רשתות השיווק, החל מריבה ועד פיסטוק

השוואת מחירי סופגניות: החל מרולדין ועד רשתות השיווק

השוואת מחירי סופגניות מגלה ששווה להשוות. המחירים ברוב הקונדיטוריות מתחילים ב-6 ש"ח וממשיכים עד 14 ש"ח. איפה תקנו סופגנייה קלאסית במחיר שפוי?

השוואת מחירי סופגניות

 

כמה תרצו לשלם על סופגנייה? טווח המחירים עצום – החל מסופגנייה ב-1.50 ש"ח ברשתות השיווק ועד 19 ש"ח בקונדיטוריות. מדובר בסופגניית קצפת אצל מיקי שמו. ואם חשבתם שהסופגנייה הכי יקרה נמכרת ברולדין, אתם טועים… יש יקרות ממנה, אבל אחרי תקופה כל כך קשה, מי מאיתנו לא ירצה להתנחם עם סופגנייה בחנוכה?

למעשה אין כמעט קשר בין היצירות המעוצבות שאפשר למצוא בקונדיטוריות מובילות לבין הסופגנייה עם הריבה הקלאסית. בין הרעיונות היותר מקוריים – סופגנייה עם קרם לימון חמצמץ ומעליו מרנג של רשת הקונדיטוריות הפופולרית מייזון קייזר (12 ש"ח), או סופגניית פטל איספהאן של רולדין, הכוללת קרם מסקרפונה, פניני שוקולד, דרז'ה פטל, נשיקות מרנג וצ'ייסר פטל שוקולד לבן (14 ש"ח).

מחירי סופגניות: סופגניית אספאהאן ברולדין ב-14 ש"ח

דוגמה אחרת שנראה שאין שום קשר בינה לבין הסופגנייה המקורית הצנועה עם הריבה, היא ונילה קוקי קרים של רולדין: קרם פטיסייר, קרמבל עוגיות, קצפת ושברי עוגיות אוריאו (14 ש"ח).

השוואת סופגניות: סופגניית אוריאו ברולדין

ועוד דוגמה שכל קשר בינה לבין סופגניה קלאסית הוא מקרי בהחלט הוא של סופגניית פחזניות וקרמל של "מתוקה". מדובר בבסיס של סופגנייה רכה עם קרם קרמל ועליה פחזניות מעוטרות ברוטב טופי קרמלי (כ-13.50 ש"ח לסופגנייה במארז של 24 סופגניות).

ביגה: סופגניות ללא גלוטן

סופגניות ללא גלוטן
סופגניות ללא גלוטן בביגה. צילום: מולי נעים

 

עבור חולי הצליאק והנמנעים מגלוטן יש יופי של פתרונות, ביניהם סופגניות ללא גלוטן ברשת ביגה (אשר כזכור גם פתחה בחיפה בית קפה ללא גלוטן תחת השם "ביגה ללא קמח").

ייאמר לזכות BIGA שהמבחר גדול, המילויים והציפויים מפנקים והמחיר דומה למחיר סופגניות רגילות (8-12 ש"ח). בין המילויים: קרם פיסטוק, פירות יער, ריבת חלב, קרם קפה ומילוי קלאסי של ריבת תות.

אפילו טבעונים אדוקים יכולים למצוא מענה.

למשל ב"מתוקה" מציעים מגש של 24 סופגניות טבעוניות (ללא מוצרי חלב וללא ביצים) ב-279 שקל. אגב, המחיר הזה משקף עלייה של 40 ש"ח בהשוואה לשנה שעברה – התייקרות חדה ביותר!  מדובר בספינג'ים ובסופגניות חלבה (בשנת 2016, אגב, נמכר ב"מתוקה" מארז 30 סופגניות טבעוניות בכ-230 שקל).

קבוצת מבצעים

בסך הכול רצינו סופגניה עם ריבה – כמה נשלם?

אבל למרות כל הפאר וההדר, השוקולד והמסקרפונה, הרבה מאוד אנשים רוצים סופגנייה פשוטה עם ריבה. כמה היא תעלה?

לפני שנציץ במספרים, נזכיר כי לא כל הסופגניות זהות… בחלוקה גסה אפשר לדבר על סופגניות רגילות ועל סופגניות מיני, ולכן כאשר משווים את המחירים, כדאי להשוות גם את הגודל והמשקל.

בכל מקרה, המחיר הנמוך ברשתות השיווק מגיע לכ-1.50 ש"ח לסופגנייה רגילה עם ריבה – ואילו בחנויות נוחות או ברשת AM;PM תשלמו כ-3 ש"ח לסופגניית מיני עם ריבה.

בדרך כלל, רכישה של מארזים מוזילה את המחיר לסופגנייה. כך למשל סופגניה עם ריבה ברמי לוי עולה כ-1.70 ש"ח (מארז של 15 סופגניות ב-24.90 ש"ח). בשופרסל המחיר הרבה יותר גבוה ועומד על כ-3.50 ש"ח לסופגניה במארז של 6 סופגניות (מחיר המארז כ-20.90 ש"ח).

בקונדיטוריות שכונתיות  סופגניה עם ריבה עולה כ-5-6 ש"ח.

ברולדין ובקונדיטוריות ארציות אחרות נשלם כ-6 שקלים ליחידה (בעבר המחיר היה 5 ש"ח). סופגניות מיוחדות, עולות 10 ש"ח וצפונה.

אל תישארו בחוץ… לחצו כאן וקבלו עדכונים חמים בטלגרם >

כמובן, סופגניות שנמכרות ברשתות השיווק הן תעשייתיות יותר ופשוטות, אבל האמת היא שאם תשאלו הרבה אנשים, הם יגידו שהם מעדיפים דווקא את הטעם הפשוט על הטעם המתוחכם.

השוואת מחירי סופגניות ברשתות השיווק

מחיר סופגניות בשופרסל אונליין

 • סופגנייה גדולה עם ריבה: 1 ב-5.90 ש"ח, 3 ב-10 ש"ח.
 • מיני סופגנייה עם ריבה: 1 ב-3.90 ש"ח, 4 ב-10.90 ש"ח.
 • מארז 6 סופגניות עם ריבה: 25.90 ש"ח (4.30 ש"ח ליחידה).

מחיר סופגניות ברמי לוי אונליין

 • סופגנייה גדולה עם ריבה: 1 ב-3.50 ש"ח, 4 ב-12 ש"ח.

מחיר סופגניות במחסני השוק אונליין

 • סופגנייה גדולה עם ריבה: 1 ב-3.90 ש"ח.
 • מיני סופגנייה עם ריבה: 1 ב-2.50 ש"ח, 6 ב-15 ש"ח (המחיר במארז לא מוזיל).

מחיר סופגניות ביינות ביתן אונליין

 • סופגנייה גדולה עם ריבה: 1 ב-3.50 ש"ח.
 • מיני סופגנייה עם ריבה: 1 ב-2.90 ש"ח.

השוואת מחירי סופגניות בקונדיטוריות הגדולות

 • מיקי שמו: מבין מגוון הסופגניות, בולטת זו שעולה 19 ש"ח. מדובר בסופגניית קצפת ותותים טריים. ככלל, הקולקציה של שמו מוגדרת כקולקציה בהשראת קינוחים מסביב לעולם.
 • ביגה: סופגניות רגילות וסופגניות ללא גלוטן. מילוי ריבה: 8 ש"ח. מילוי ריבת חלב: 9 ש"ח. מילויים מיוחדים: 12 ש"ח.
 • רולדין: 6 ש"ח לסופגניה עם ריבה, 10 ש"ח לסופגניה משודרגת, 14 לסופגניית פרימיום.
 • ביסקוטי: סופגניות עם ריבה עולות 6 ש"ח, סופגניות עם ריבת חלב או שוקולד עולות 7 ש"ח, וסופגניות מיוחדות עולות 12 ש"ח.

 • מתוקה: ניתן לבחור בין מגוון מארזים, ביניהם מארז של סופגניות ללא מילוי כלל (24 יחידות ב-125 ש"ח, כלומר 5.20 ש"ח לסופגניה); מארז של סופגניות פרימיום, כמו סופגניות סברינה או פחזניות קרמל, ב-325 ש"ח ל-24 סופגניות (כ-13.50 ש"ח לסופגנייה).
 • טאטי-אילנס: כמו בשנה שעברה, גם כאן אפשר סופגניית ריבה קלאסית במחיר די גבוה של 8 ש"ח. הסופגניות המשודרגות עולות ברובן 13 ש"ח, וכללות סופגנית סינבון, סופגניית מלבי ועוד.
 • לחמים: 8 ש"ח לסופגנייה במילוי ריבת-תות מתותי-שדה טריים או לסופגנייה במילוי גנאש שוקולד בלגי מתוצרת עצמית. חבילת אירוח להדלקת נרות הכוללת 6 סופגניות, 15 לביבות, קיש בינוני לבחירה ומטבל שמנת ועירית ב-185 ש"ח.
 • שני: 14 ש"ח לסופגניות שונות, ביניהן סופגניית פופקורן מקורמל; סופגניית מרנג ברולה; Dark truffle – מילוי קרם שוקולד מריר 70% ועוד.

כך עלו מחירי הסופגניות

בשנים האחרונות מחירי הסופגניות מטפסים.

כך למשל, בשנת 2016 נמכרו אצל מיקי שמו סופגניות פרימיום (עם ציפויים ומילויים יצירתיים כמו פיסטוק, פירות יער, שמנת, קפה וכו') ב-8 שקלים, בביסקוטי ב-9 שקלים וברולדין ב-10 שקלים. רולדין הציעה סופגניות צ'ייסר יקרות במיוחד – 11 שקל לאחת.

כיום המחירים הרבה יותר גבוהים ועומדים על 14 ש"ח לסופגנייה אחת!

 

שתפו את הכתבה, ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה, זה ממש חשוב לנו…

 

 


היה לכם מעניין?
לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...

מעוניינים לפרסם בפואנטה?
השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!   
  מאמרים אחרונים
  תגובות: 0

  נגישות