איפה פרוסים הלוקרים של רשת Yellow ואיך תוכלו להזמין לשם גם ירקות ופירות?

איפה פרוסים הלוקרים של רשת Yellow ואיך תוכלו להזמין לשם גם ירקות ופירות?

החברה פורסת את Yellow Box, לוקרים שיפעלו 24/7 ב-200 תחנות דלק, ומשתפת פעולה עם מיזם "מושבניק" לשילוח ירקות ופירות

מיליוני חבילות מגיעות אל הישראלים מחו"ל בשנים האחרונות, הודות לסחר המקוון. ולא רק מחו"ל, גם הסחר המקוון בארץ תופס תאוצה. 

רשת חנויות הנוחות Yellow מקבוצת פז מזהה, כמובן, את המגמה הזאת, ומשיקה היום שני שירותים חדשים:

  • Yellow Box– שירות לוקרים אלקטרוניים לאיסוף חבילות 24/7 במתחמי פז בכל רחבי הארץ
  • שת"פ עם אתר שיווק הירקות "מושבניק", אשר יאפשר לצרכנים להזמין באתר של ילו (yellow.co.il) ירקות ופירות, והמוצרים ישוגרו לחנויות Yellow ללא צורך להמתין לשליח וללא דמי משלוח.

Yellow Box

כרגע, החברה חתמה הסכם שת"פ ראשוני עם חברת השילוח הבינלאומית UPS, אך היא מבטיחה לחתום על הסכמים עם חברות שילוח נוספות.

הלוקרים הם לוקרים אלקטרוניים של החברה האוסטרית KEBA, והם מוצבים בחזית החנויות כשהם מוארים ומצולמים על-ידי מצלמות אבטחה. האיסוף מתבצע באמצעות קוד אישי הנשלח לנייד או למייל.  

מרגע קבלת ההודעה לנייד שהחבילה הגיעה, יוכל הלקוח לאסוף אותה בתוך שלושה ימי עסקים. מוצרים גדולים, כגון טלוויזיות, אפשר לאסוף מתוך החנויות.

בשלב זה מוצבים הלוקרים של Yellow Box ב-50 סניפים. עד סוף החודש הבא (יוני) הפריסה תתרחב ל-100 חנויות Yellow, מצפון ועד דרום, ועד סוף שנת 2017 בחברה מבטיחים פריסה ב-200 חנויות. 

עד סוף השנה ה-Yellow Box יאפשר לצרכנים גם להחזיר מוצרים ויוצע גם פתרון לעסקאות בין מוכרים פרטיים ללקוחות פרטיים. שירות כזה יכול לחולל שינוי בעסקים קטנים ובינוניים שהיום מתקשים להפיץ את מוצריהם בשל בעיות לוגיסטיות ועלויות גבוהות.

שת"פ עם 'מושבניק': פירות וירקות הטריים והאיכותיים ביותר ישר מהשדה

לא פעם אני מסקרת כאן מיזמים שונים של חקלאים שמבקשים לשווק את תוצרתם ישירות לצרכנים, ללא פערי התיווך והעבודה מול רשתות השיווק.

אחד המיזמים הללו הוא אתר מושבניק של החקלאי אבי יעקב ממושב מצליח, אשר מאפשר כבר כמה שנים הזמנה של פירות וירקות ישירות ממנו דרך האתר. 

כעת נחתם גם הסכם שיתוף םעולה בין מושבניק לבין רשת Yellow, כך שצרכנים יכולים להזמין את הירקות והפירות באתר של Yellow ולאסוף אותם באחת מחנויות הרשת ברחבי הארץ, ללא צורך להמתין לשליח וללא דמי משלוח.  

חלק ניכר מהקטיף, כגון עשבי תיבול, מלפפונים, עגבניות, תפוזים ולימונים ועוד עשרות פירות וירקות נעשה עד 24 שעות לפני מועד האיסוף שהלקוח בחר. בשלב ראשון יהיה השירות בין נהריה לבאר שבע.

מחיר סל קניה מינימלי: 150 שקל, כאשר לרגל השקת השירות Yellow תעניק לכל רוכש קופון של 50 שקל בכל קניה.

האסטרטגיה של Yellow

המהלך, מבחינת Yellow, הוא חלק ממגמה כוללת של חדירה לעולם הדיגיטלי והקניות אונליין. כזכור, Yellow גם מציעה באתר האינטרנט שלה שירות ששמו Click&Pick, שמאפשר לרכוש מוצרים שונים (אלקטרוניקה, מוצרים לרכב, לבית, לגינה, מוצרי קמפינג ועוד) ולאסוף אותם באחת מ-220 חנויות Yellow. באופן הזה היא מתגברת על המחסור בשטח תצוגה פיזי בחנויות.

היום הודיעה החברה כי בהמשך השנה תשיק Yellow אפליקציה שתשדרג את חווית הצרכן ותכלול גישה לשירותי החנות והתחנה ישירות מהנייד

 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות