4 רעיונות יצירתיים לחגוג את ט"ו באב

4 רעיונות יצירתיים לחגוג את ט"ו באב

מתלבטים איך לציין את האהבה שלכם? קבלו 4 רעיונות יצירתיים לחגוג את ט"ו באב

מארזים ליום האהבה

(תוכן מקודם)

ט"ו באב הוא חג האהבה על פי לוח השנה העברי, וזו הזדמנות לחגוג יחד עם בן או בת הזוג. המשנה במסכת תענית מתארת את ט"ו באב כיום שבו בנות ירושלים היו לובשות בגדי לבן ויוצאות לרקוד בכרמים כדי למצוא שידוך. זו כנראה הסיבה שלאורך ההיסטוריה הלך והתקבע המועד הזה כ"יום האהבה".

לכן, אין מועד יותר מיוחד לחגוג את אהבתכם מאשר במועד הספציפי הזה. מן הסתם, יצא לכם כבר לחגוג ביחד כל מיני מועדים מיוחדים, וכעת אתם מחפשים רעיונות מה תוכלו לעשות על מנת לשבור את השגרה. הנה 4 רעיונות יצירתיים לחגוג את טו באב ביחד עם בן או בת הזוג.

הפתיעו אחד את השנייה במקום העבודה

לא יכולים לוותר על העבודה ביום האהבה? הרי אף בוס לא יסכים לתת חופש ביום הזה. לא נורא, תוכלו להפתיע אחד את השנייה במקום העבודה בעזרת מארזים ליום האהבה שיפנקו את בן או את בת הזוג באמצע היום העמוס.

תוכלו לשלוח מגש פירות, סלסלת שוקולדים או אפילו זר פרחים – כל האפשרויות על השולחן.

הכינו ארוחה וצפו בסרט יחד

ערב רומנטי ביתי זו אפשרות טובה לא פחות – במיוחד בעידן הקורונה. לא כולם אוהבים לצאת בערב יום האהבה לחגוג במסעדות או במקומות הומים. למה שלא תביאו את המסעדה ואת הקולנוע אליכם לבית? בשלו יחד ארוחה מיוחדת שאתם אוהבים וצפו בסרט מכורבלים האחד עם השנייה. תוכלו גם להזמין מארזים ליום האהבה שמהם תיהנו אחרי שהכול ייגמר. אין סיבה שלא תנסו לשלב בין האפשרויות.

סדנה מיוחדת

יום האהבה הוא הזדמנות לעשות יחד דברים שאתם אוהבים. אחת מהפעילויות הכי טובות שתוכלו לבחור היא פעילות של סדנה. בין אם מדובר בסדנת בישול, בין אם בסדנת ציור ובין אם כל סדנה אחרת – תוכלו לצאת יחד לסדנה כזו או להזמין את מעביר הסדנה אליכם הביתה. היתרון בסדנה הוא שמעבר לבילוי נטו, יש תוצר שתוכלו ליהנות ממנו. בין אם מדובר במאפה או תבשיל, בין אם בציור ובין אם תוצר אחר – תמצאו את עצמכם מבלים האחד עם השנייה לא מעט זמן בערב יום האהבה.

ערב משחק

למה לא להשתטות האחד עם השנייה? במהלך השנה אנחנו עסוקים, טרודים ורוב הזמן רציניים – אולי רציניים מדי. ערב משחק הוא הזדמנות טובה להשתחרר. אם אתם טיפוסים יצירתיים שאוהבים לצאת לפעמים מהקופסה, ערב משחק שבו אתם מופיעים זה מול זו יכול להיות יופי של בילוי – ואולי אפילו תגלו שאתם כל כך מוכשרים עד כי כדאי להזמין את החברים או את בני המשפחה למופע שלכם….

מאמרים אחרונים
1
נגישות