כרטיסים לרד הוט צ'ילי פפרס - כך תשיגו הנחות. בדיקת פואנטה

כרטיסים לרד הוט צ'ילי פפרס – כך תשיגו הנחות. בדיקת פואנטה

כרטיסים לרד הוט צ'ילי פפרס עולים מאות שקלים – אבל יש כמה דרכים להשיג הנחות. פואנטה בודקת מהי הדרך להשיג כרטיסים בהנחה ל-RED HOT CHILLY PEPPERS

ההופעה של רד הוט צ'ילי פפרס (Red Hot Chilly Peppers) מעוררת התלהבות בקרב הישראלים. בשלב מסוים אתר טיקטמאסטר אפילו קרס, אבל הוא עלה חזרה די מהר והזמנת כרטיסים לרד הוט צ'ילי פפרס נמשכת במרץ.  המופע יתקיים ב-10 ביוני בפארק הירקון בתל אביב, במסגרת פסטיבל המוזיקה Funkyard, כחלק ממסע הופעות בעולם – אשר כולל אחרי ישראל גם הופעה שלהם באתונה, בפירנצה ועוד. כאן בארץ, פסטיבל פאנקיארד הוא פסטיבל מוזיקה חדש שבו ההופעה של רד הוט צ'ילי פפרס היא המופע המרכזי, כאשר המתחם כולו מציע מתחמי פעילות, מיצגים, שווקי אוכל, פינות צ'ילאואוט ועוד.

את ההתנפלות לא צריך להסביר. להקת RED HOT CHILI PEPPERS היא אחת הלהקות האהובות בעולם, וכעת היא מופיעה בהרכב מאוחד, הכולל את ג'ון פרושיאנטה – הגיטריסט האהוב שלה, שחוזר ללהקה ומחליף את ג'וש קלינגהופר שעזב אותה.

זוג שירצה לצפות בהופעה של רד הוט צ'ילי פפרס יצטרך לבחור איזה סוג של כרטיס לפארק הירקון הוא רוצה, וישלם מחיר בהתאם. כך, הוא ייפרד מ-700 שקל במקרה הזול ומ-2,200 שקל במקרה היקר.

מחירי הכרטיסים גבוהים, אבל אפשר להשיג הנחות. בשלב זה, ההנחות הן בעיקר באמצעות חברות האשראי, אך בימים הקרובים יתפרסמו כנראה הנחות נוספות.

מבדיקת פואנטה עולה כי נכון לעכשיו, הכרטיס הכי זול לרד הוט צ'ילי פפרס נמכר באמצעות הצטרפות לפליי קארד – מועדון הנוסע המתמיד של אל על, באמצעות הנפקת כרטיס אמריקן אקספרס פרימיום. מי שיבחר בדרך הזאת, צריך כמובן לזכור שמדובר בכרטיס אשראי יקר לתחזוקה שוטפת, כך שכדאי להסתכל על הטווח הארוך ולא רק על הטווח הקצר.

כמה עולים כרטיסים לרד הוט צ'ילי פפרס?

 • כרטיס רגיל: 350 שקל
 • כרטיס לגולדן רינג: 800 שקל
 • כרטיס VIP: כ-1,100 שקל (מתחם ה-VIP כולל מקום ישיבה מסומן, לאונג', אירוח טרום מופע ותג מזכרת)

איך משיגים הנחה לרד הוט צ'ילי פפרס?

כאמור, בשלב זה חברות האשראי הן הגופים העיקריים שנותנים הנחה – וזאת בתמורה לקוד הנחה, פינוק, נקודות וכולי. יש להזמין את הכרטיס דרך האתרים של החברות השונות ואז להיכנס לאתר טיקטמאסטר (ticketmaster) ולהזין שם את קוד ההטבה. חשוב לזכור לבצע את פעולת מימוש הקוד עד התאריך שמוגדר בעת ההזמנה – אחרת הוא לא יהיה בתוקף.

בנוסף, חשוב לזכור להדפיס את הכרטיסים בבית.

חברת האשראי MAX:

הנחה של 60 / 80 שקל תמורת פינוק.

היתרון של MAX הוא שאפשר אפשר לבחור קוד הטבה ליחיד או קוד הטבה זוגי – תמורת פינוק אחד. בחברות האחרות כל הטבה ניתנת בנפרד.

כמה תשלמו אחרי הנחה לרד הוט צ'ילי  פפרס?

 • מחיר כרטיס לדשא: 290 שקל
 • מחיר כרטיס לגולדן רינג: 720 שקל
 • מחיר כרטיס VIP: כ-1,020 שקל

חברת האשראי אמריקן אקספרס:

לקוחות הפרימיום של אמריקן אקספרס צריכים "לבזבז" פחות נקודות עבור ההנחה. כך, לכלל לקוחות אמריקן אקספרס ניתנים 50 / 100 ₪ הנחה בתוספת 250 נקודות, ואילו לללקוחות סנטוריון ופלטינה ניתנת אותה נחה בתוספת 100 נקודות.

כמה תשלמו אחרי הנחה לרד הוט צ'ילי  פפרס?

 • מחיר כרטיס לדשא: 300 שקל
 • מחיר כרטיס לגולדן רינג: 700 שקל
 • מחיר כרטיס VIP: כ-1,000 שקל

פליי קארד – הנוסע המתמיד של אל על

בפליי קארד מעניקים הנחה נדיבה למי שיצטרף למועדון הנוסע המתמיד וינפיק כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס. בנוסף, חברי מועדון הנוסע המתמיד הקיימים מקבלים הנחה תמורת נקודות. מדובר ב-80 ש"ח הנחה לדשא או 100 ש"ח הנחה לגולדן רינג/VIP תמורת קוד הטבה.

כמה תשלמו אחרי הנחה לרד הוט צ'ילי  פפרס?

 • מחיר כרטיס לדשא – 150 שקל למצטרפים חדשים לכרטיס פליי קארד פרימיום של אמריקן אקספרס (רק עד 5.3.20).
  270 שקל תמורת 40 נקודות נוסע מתמיד
 • מחיר כרטיס לגולדן רינג: 600 שקל תמורת 50 נקודות נוסע מתמיד
 • מחיר כרטיס VIP: כ-1000 שקל תמורת 50 נקודות נוסע מתמיד

גם כרטיסים להופעות של אמנים ישראלים יקרים

אמנם, כאמור, מדובר בבילוי לא זול – אך יש לזכור שהופעות חיות הן תמיד בילוי יקר, וגם האמנים הישראלים גובים סכומים של מאות שקלים להופעה.

כך למשל, כרטיס לעומר אדם בהיכל מנורה מבטחים עולה בין 200 ל-500 שקל, וכרטיס למופע חורף של שלמה ארצי בהיכל התרבות בסוף מרץ עולה 205-335 שקל.

כרטיסים למופעים בינלאומיים של אמנים ולהקות בקנה מידה עולמי הם כרטיסים יקרים בכל העולם, והמחיר למופע של רד הוט צ'ילי פפרס אינו חורג מהנורמה בענף.

פואנטה

עוד כתבות מעניינות בפואנטה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות