הצגות מומלצות 2022

הצגות מומלצות 2022

החל מסאלח שבתי ועד המלט – אם אתם מחפשים בילוי שיוציא אתכם מהשגרה ויעניק לכם זמן איכות אמיתי, קבלו הצצה לכמה מההצגות שמחכות לכם על הבמות

 

(תוכן מקודם)

התרבות בישראל בשגשוג אדיר בשנים האחרונות. נדמה כי תקופת הקורונה עשתה טוב לעולם התיאטרון, אמנם הוא היה סגור הרבה זמן אבל בזמן בו היה סגור הכינו לכם הרבה הפתעות. אם אתם מחפשים דרך להתרענן ולצלול לתוך עולם אחר שאולי הוא הכי שונה מהחיים שלכם או דווקא מזכיר את החיים שלכם אחד לאחד, בואו לתיאטרון. הנה כל ההצגות המומלצות לשנת 2022.

זה אני

המחזמר "זה אני" מכיל בתוכו את מיטב השחקנים והשחקניות, הזמרים והזמרות. מדובר על מחזמר מאוסף שיריו של אייל גולן בבימויו של מאור זגורי. מבין השחקנים: ספיר סבן, נופר סלמאן, איציק כהן ועוד. הסיפור עוסק באב המשפחה ומייסד התזמורת הספרדית בירושלים. לזוג שלוש בנות דתיות אשר אחת מהן חולמת על מוזיקה בניגוד לדת שאוסרת שירת נשים. היא יוצאת למסע להגשים את החלום שלה ופוגשת דמויות שונות שמשנות את המסלול שלה בחיים ואפילו מתאהבת.

אפס ביחסי אנוש

קומדיה מוזיקלית שמדברת על שלוש חיילות שמשרתות בדרום הארץ, בשיזפון. לכל אחת מהחיילות אופי שונה שמתמודד עם המציאות בבסיס הנידח. לכל אחת מהן יש את החלום שלה, האחת היא להתקדם בתפקידה, השנייה להגיע לקריה והשלישית למצוא אהבה. איך הן יצליחו להגשים את עצמן במערכת נוקשה וגברית כמו הצבא?

סאלח שבתי

סאלח שבתי הוא מחזה מוזיקלי אשר מספר את סיפור עולי צפון אפריקה בשנות ה-50 וה-60. סאלח עולה ארצה עם אישתו וחמשת ילדיו מעט אחרי הקמת המדינה. הוא לאט לאט מגיע למעמד של מנהיג הקהילה אך עם הקידום הוא מתמודד עם הרבה פוליטיקה מלוכלכת. הוא מתמודד עם התנאים של העולים באותה תקופה אך יודע לנצל את המצב לטובתו ובסוף זוכה לדירת שיכון חדשה בישראל.

לא לריב

קור קורן יוצא בעוד קומדיה פרועה המספרת את סיפורו של סלע, איילת וגור, שלושה אחים. שלושתם לא מוכנים לוותר על הירושה שמגיע להם, אבל מסתבר שבשביל לקבל אותה הם צריכים להילחם בנערת ליווי. תוך כדי הניסיונות לזכות בירושה המיוחלת הם צריכים להתאחד ולהפסיק לריב.

זרים מושלמים

במהלך ארוחת ערב של חברים שכבר מכירים לא מעט זמן, המארחת מחליטה שכולם מניחים את הטלפונים הניידים שלהם על השולחן. ברגע בו מישהו מהם יקבל הודעה, היא תהיה גלויה לכולם. לאט לאט עם המשך הערב מתגלים הודעות שמכילות שקרים, בגידות והסודות הכי עמוקים שכל אחד מנסה להסתיר. המחזה עובד לסרט ויצא גם לקולנוע.

המלט

איך אפשר שלא לסיים עם וויליאם שייקספיר? מדובר על אחד ממחזותיו המפורסמים ביותר. המחזה מתאר את חייו של המלט, נסיך שאביו מת ודודו לוקח את המלוכה וגם את המלכה. רוחו של אביב מספרת לו כי נרצח על ידי דודו, והמלט מצווה לנקום את מות אביו. היופי הייחודי בהצגה הזאת הוא כמובן הכתיבה הגאונית, אבל גם הבימוי של מאור זגורי גורם לנו להסתכל על המחזה מפרספקטיבה שונה.

לפרטים ומידע נוסף ביקרו באתר https://www.kzat-tarbut.com/

1
נגישות