ערוץ הבידוד בהוט עולה לאוויר, בנוסף לחבילת טלוויזיה חינם למבודדי הקורונה

ערוץ הבידוד בהוט עולה לאוויר, בנוסף לחבילת טלוויזיה חינם למבודדי הקורונה

ערוץ הבידוד בהוט ישדר סדרות וגם מידע לגבי הקורונה. בנוסף, בהוט מציעים סדרות חינם ב-VOD לכלל המנויים ולא רק למבודדי הקורונה

הוט נקסט

עם כניסתם של עשרות אלפי ישראלים לבידוד ביתי בגלל החשש להתפשטות הקורונה בישראל, חברת הוט פותחת ערוץ ייעודי שנקרא "ערוץ הבידוד". בנוסף נפתחו סדרות לצפייה חינמית ויש הטבה של חבילת טלוויזיה חינם לתקופה מוגבלת (החבילה אינה של הוט עצמה, אלא של מותג הטלוויזיה NEXT). נזכיר כי החל מיום שני בערב הוחמרו ההנחיות לבידוד ביתי. כל הישראלים ששבים מחו"ל חייבים להיכנס לבידוד של שבועיים.

בנוסף, מספר הישראלים שגילו כי הם שהו בקרבת חולי קורונה עלה משמעותית, משום שמספר הנדבקים בקורונה בישראל עומד על 50, וזאת לאחר שתוך יומיים נחשפו יותר כ-25 חולים חדשים שלא ידעו כי הם חולים. אותם אנשים ביקרו בשורה ארוכה של מקומות, החל מהרכבת,דרך סופרמרקטים ועד מסעדות ובתי קפה. את הרשימה ניתן לקרוא בכתבה על קורונה בישראל שפרסמנו במדור הבריאות באתר הצרכנות פואנטה.

ערוץ הבידוד בהוט

כאמור, הוט מעלה את "ערוץ הבידוד הישראלי", שהוא ערוץ ייעודי לשוהים בבידוד.

בערוץ ישודר תוכן מגוון וגם תכנים של משרד הבריאות. לא מדובר בערוץ של משרד הבריאות עצמו, אך ישודרו בו הודעות, מידע מאומת ותכנים רשמיים שמוציא המשרד, וזאת על מנת למנוע הפצת ידיעות שגויות ומוטעות וחיזוק המודעות בקרב הציבור.

הערוץ מותאם לצפייה משפחתית וישדר מגוון תכנים בניהם סדרות, סרטים ותוכניות לייפסטייל.

הערוץ ישודר באפיק 29 ויעלה החל מיום חמישי הקרוב.

>> משעמם לכם? אלה הסרטים בנטפליקס שיעבירו את הזמן >>

הוט – מי זכאי לחבילת טלוויזיה NEXT חינם?

בנוסף, החל מהיום, הוט מעניקה ללקוחות חדשים שנמצאים בבידוד ביתי חודשיים חינם בשירות הטלוויזיה NEXT – שהוא מותג הטלוויזיה האינטרנטי המוזל של הוט (בדומה לסטינג TV של yes).

מדובר בהטבה קצת פחות נדיבה מהטבת סלקום TV למבודדים. סלקום TV נותנת חודש חינם ללקוחות חדשים וזיכוי ללקוחות קיימים.

נזכיר כי כבר היום, כל הצרכנים ולא רק מי שנמצא בבידוד ביתי יכול לקבל חודש חינם בנקסט, והוט מרחיבה זאת לחודשיים עבור מי שנמצא בבידוד. המחיר המלא לחבילת טלוויזיה בנקסט הוא 99 שקל בחודש (בחודשים הראשונים 69 שקל בחודש).

סדרות ב-VOD חינם בהוט

בלי קשר לערוץ הבידוד בהוט, החברה פותחת כעת לצפיית בינג' חינמית כמה מהסדרות המובילות- כאשר מההטבה הזאת למעשה נהנים כל לקוחות החברה ולא רק מבודדי הקורונה. עבור לקוחות ה-VOD נפתחו קטגוריות חינמיות, שבהן רוכזו סדרות כמו קיבוצניקים, מלכות, שבאבניקים, חברים, החברה הגאונה, איש חשוב מאוד, משחקי הכס, הזר, להרוג את איב ועוד.

מוקד שירות ייעודי

בהוט מציינים כי נפתח מוקד ייעודי אשר ייתן מענה לשוהים בבידוד, עם הדרכה מפורטת על טיפול בתקלות ובקשות שירות. את המוקד ניתן להשיג במספר הטלפון 1-800-107-107. המטרה היא לפתור בעיות מרחוק באמצעות נציגים מוסמכים.

c

 

netflix

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות