סוגי כלי גינון שמשרתים כל אחד, מבעל גינה פרטית ועד גנן מקצועי

סוגי כלי גינון שמשרתים כל אחד, מבעל גינה פרטית ועד גנן מקצועי

אם אתם אוהבים לראות ירוק בעיניים ויש לכם צמחים במרפסת או גינה מטופחת – אתם חייבים להצטייד בכלי גינון איכותיים

 

(תוכן מקודם)

גם אם הגינה שלכם מסתכמת בלא יותר מכמה עציצים של גרניום במרפסת, יש כמה כלי גינון שאי אפשר בלעדיהם. אמנם, ככל שחלקת הגינה שלכם גדלה הכלים שתצטרכו כדי לטפח אותה ביעילות יתרחבו, אבל כלי גינון מקצועיים יהיו נחוצים לכם בלי קשר לגודל הגינה שלכם. כמובן, אם אתם גננים מקצועיים, תזדקקו לכלים מקצועיים ברמה הטובה ביותר, שיוכלו לשרת אתכם לאורך זמן רב. גם כאלה תמצאו בחנות של Superslang.

Superslang – הכתובת שלכם עבור כל צרכי הגינון שלכם

חברת סופר לנג משווקת מגוון רחב של כלים, המותאמים לעבודות גינון שונות. באתר החברה עומד בפני הלקוחות מגוון כלי גינון מהטובים ביותר בשוק במחירים אטרקטיביים ביותר.

בחנות האונליין יש קטגוריות שונות, כך שכל אחד יכול למצוא את המענה המדויק לעבודות הגינון שהוא אוהב או צריך לעשות. הכלים הנמכרים בחנות נבחרו בקפידה ומתוך ניסיון וידע אודות הצרכים של כל סוגי הגננים.

ניתן ליצור קשר דרך האתר, ונציג החברה ישמח לייעץ ולכוון כל לקוח לציוד המתאים לו. ציוד גינון מקצועי ימנף את יכולות הגינון של כל גנן בכל רמה, ויאפשר להשיג תוצאות מרשימות ביותר עם מאמץ מינימאלי ככל שניתן.

כלי גינון שונים

יש כלים רבים שיכולים להקל על עבודת הגננות. בין אם אתם גננים מקצועיים ובין אם "סתם" אנשים מן המניין שפשוט רוצים לשדרג את מראה הגינה בעצמם, אתם זקוקים לכלי גינון מקצועיים שישמשו אתכם ככלי עזר בסידור, ניקוי וכלל התחזוקה השוטפת של הגינה.

דוגמאות לקטגוריות השונות של כלי גינון ב-SUPERLANG

 • מקצועיים: מגרפות מקצועיות וכלים ייעודיים לגננים מקצועיים.
 • ידניים: כמו מזמרה, את, מגרפה ועוד.
 • חשמליים: מפוח, מכסחת דשא ועוד.
 • נטענים מקצועיים: כלים ללא כבלים, שניתנים לטעינה ולעבודה נוחה.
 • מוטוריים: כלי גינון עם מנוע, כמו מכסחות דשא. כלים אלה מאופיינים בכוח והספק גדול יותר מכלים חשמליים.

כל אלו יכולים לספק לכם את המענה הנחוץ על מנת שתוכלו לתחזק ולעבוד בגינה שלכם בצורה המקצועית, הנוחה והטובה ביותר.

כלי גינון מוטוריים ונטענים

 1. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם ציוד קצת יותר מורכב ויקר, כלי הגינון המוטוריים והנטענים של SUPERLANG ישמחו אתכם. מדובר בכלים חשמליים או בכלים עם מנוע (שבדרך כלל פועל על דלק), שיקלו עליכם מאוד, יקצרו את זמן העבודה ויחסכו הרבה עבודה פיזית. עולם הגינון עבר שדרוגים בזכות התפתחות הטכנולוגיה, וכדאי ליהנות מהכלים החדשים – בין אם מדובר בגינה פרטית ובין אם בגינה של לקוחות.

כלים מקצועיים נטענים או מוטוריים הם הפתרון המושלם שישדרג את עבודת הגינון שלכם.

כלים לגנן המקצועי

כמובן, עבור גננים המקצועיים קיים מגוון של כלי עבודה מקצועיים, אשר באמצעותם יוכל כל איש מקצוע להביא לידי ביטוי את המומחיות ואת היידע שלו. כדי למצוא את הכלים הדרושים יכול כל בעל עסק ליצור קשר עם החברה דרך האתר.

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...

מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!   
  1
  נגישות