עדכוני קורונה: הגבלות חדשות, יותר מ-1000 מאובחנים ביממה. מה אסור?

עדכוני קורונה: הגבלות חדשות, יותר מ-1000 מאובחנים ביממה. מה אסור?

הגבלות חדשות פורסמו, והציבור שוב לא לגמרי מבין מה מותר ומה אסור. בשלב ראשון קיים איסור על התקהלויות. ובינתיים – שברנו שיא נדבקים. חדשות הקורונה בפואנטה

הגבלות חדשות
העלייה במספר המאומתים ונתונים כמו 1000 מאובחנים ביממה עשו את שלהם. הגבלות חדשות אושרו אתמול, אך האמת היא שהן משאירות את הציבור די מבולבל.

במסיבת עיתונאים של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין, אמר נתניהו כי החזרה למגבלות היא בלתי נמנעת וכי הממשלה תיתן תמיכה כלכלית נוספת למגזרים שייפגעו.

 

קבלו את כל העדכונים החמים גם בטלגרם של פואנטה >

עקבו אחרינו באינסטגרם > 

הצטרפו לקבוצת "עדכוני קורונה" של פואנטה בפייסבוק >

 

כעבור זמן קצר יצאה הודעה כי הממשלה החליטה על:

1. הגבלת התקהלויות:

  • אולמות, ברים, מועדונים ובתי תפילה: עד 50 משתתפים. בכפוף לאישור ועדה בכנסת.
  • התקהלויות במקומות סגורים: עד 20 איש.

2. הגברת האכיפה:

תוגבר האכיפה על ההתקהלויות ובמרחב הציבורי.

ההנחיות האלה כמובן שוב מבלבלות את הציבור – אין בהן הסבר מפורט לגבי נסיעה ברכבת למשל, שעשויה להיות כרורכה בהתקהלות. הן גם לא מתייחסות באופן ספציפי לפעילויות כמו חוגים או קייטנות – שבהן לעתים יש יותר מ-20 משתתפים.

שוב מדובר בהנחיות כלליות שבשורה התחתונה בחלקן סותרות הנחיות אחרות, ונראה שהממשלה פועלת בצורה של "כיבוי שריפות" ללא אסטרטגיה מסודרת.

מספר המאובחנים היומי ממשיך לעלות

מספר נדבקים בקורונה

בתאריך 2.7 (סיכום של 24 שעות) אובחנו 1,107 מאומתים חדשים מאתמול. בוצעו 24,491 בדיקות. כמו כן 27 מונשמים, 325 נפטרים. ישנם 9618 חולים פעילים".

היה לכם מעניין? פרגנו לנו בלייק, זה ממש חשוב לנו!

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

 

קראו עוד חדשות צרכנות בפואנטה

 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות