אתר bela החל לשווק תרופות עד הבית והרחיב את נקודות האיסוף

אתר bela החל לשווק תרופות עד הבית והרחיב את נקודות האיסוף

אתר bela הוא בין הראשונים שמאפשר משלוח של תרופות ללא מרשם הביתה 

אתר הפארם bela.co.il עושה לאחרונה לא מעט צעדי התרחבות – וכעת אפשר להזמין ממנו תרופות עד הבית. 

הכוונה, כמובן, לתרופות ללא מרשם, כאלה שאפשר כיום לקנות מהמדף בסופר פארם או בכל בית מרקחת אחר. 

מבחינת אתר bela, אשר הודיע היום כי החל לנפק תרופות ותכשירים רפואיים לבתי הלקוחות, החיבור לתחום התרופות טבעי לחלוטין – האתר פועל מבית מרקחת גדול ומרכזי, בעיר אשדוד, אותו הוא רכש מחברת האם שלו לפני כחצי שנה.

למעשה, משרד הבריאות אישר כבר בשנת 2008 משלוח תרופות מבתי המרקחת לבתי הלקוחות, אך עד היום כמעט ולא הופעלו משלוחי תרופות מאחר ולשחקנים המרכזיים בשוק הפארם מסיבות שונות.

הוראות משרד הבריאות (נוהל 128)  דורשות עמידה בתנאים מחמירים  כמו שילוח בטמפרטורה מבוקרת על ידי רכבי קירור מיוחדים (היות ותרופות הן דבר רגיש ויש להוביל אותם בתנאים מתאימים).

תהליך הליקוט והכנסת התרופות לאריזה צריכים להתבצע אך ורק ע"י רוקח, אשר גם נותן את האישור לחתום את המארז (בדומה למצב בבית מרקחת, שבו רק הרוקח מנפק את התרופה).

באתר bela נערכו כדי לעמוד בדרישות הללו, וחתמו על הסכם עם חברת לוגיסטי פארם, המבצעת את השילוח לבית הלקוח בלי קשר למערך ההפצה הרגיל של בלה (חברת שליחויות ואתרי בוקסיט).

ב-bela מציעים היום כ-200 תרופות ללא מרשם, ביניהן תרופות לטיפול בכאבים, חום, שיעול, זיהומי עור ועוד. הרופות והתכשירים הרפואיים אינם מפורסמים באופן אקטיבי, אלא מוצגים בדפים מיוחדים תחת הכותרת "בית מרקחת". ההזמנה מוגבלת ל-3 יחידות של תרופה.

מדיניות משלוחים באתר bela

שליח עד הבית: השליחות מגיעה לכל חלקי הארץ, מאילת ועד קריית שמונה. 

המשלוחים מתבצעים בימים א-ה בין השעות 8:00-17:00 ,22:00-17:00.

אפשר לקבל משלוח תוך 3-5 ימי עסקים בעלות של 26 ₪. בקנייה של 240 ₪ ומעלה – משלוח עם שליח עד הבית חינם. 

Boxit: החבילה תחכה בלוקרים של חברת Boxit תוך 3 ימי עסקים. עלות משלוח הינה 17 ₪, חינם בקניה מעל ל- 240 ₪.

קראו עוד כתבות מעניינות באתר פואנטה:

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות