עבודות עץ לגינה – איזון בין אסתטיקה ואיכות

עבודות עץ לגינה – איזון בין אסתטיקה ואיכות

בכל כמה שנים יש חומר שהופך לטרנדי ואז נעלם, אבל עץ הוא חומר נצחי. הוא יפה, הוא עמיד והוא קל לתחזוקה. קבלו טיפים על עבודות עץ לגינה ובכלל

עבודות עץ בגינה

(תוכן מקודם)

מתי בפעם האחרונה יצא לך להסתכל בגינה שלך ולחשוב, משהו חסר? יש פינה שמרגישה קצת ריקה, פינת הישיבה מעט מיושנת ולמען האמת היית מאוד רוצה לשבת בחוץ גם בחורף אבל אין לך הגנה מפני הגשם. ומה לגבי הגדר? כנראה שמה שצריך זה עבודות עץ איכותיות כדי להשלים את החסר, ולהפוך את הגינה למפגן של אסתטיקה ויעילות מחומרי גלם איכותיים ומרהיבים ביופיים.

אילו עבודות עץ ניתן לבצע בגינה?

עבודות עץ בגינה דורשות מאנשי המקצוע יצירתיות, ראש גדול ויכולת לפתור בעיות תוך שמירה על קו עיצובי מרהיב. בגינה ניתן לבצע מגוון רחב של עבודות מעץ, וכשעושים זאת בעזרת חברה מקצועית ואמינה גם מבטיחים שהאלמנטים החדשים ישרתו אותנו למשך זמן רב. אם כן, אילו עבודות מעץ ניתן לבצע בגינה?

פרגולות

פרגולות הן הרבה יותר מפתרון הצללה והגנה מפני גשמים, רוחות ושמש יוקדת. הן גם אלמנט עיצובי מרהיב ביופיו! ניתן למקם אותן בחצר, בכניסה לבית או אפילו במרפסת, בגדלים שונים ומחומרי גלם שונים (כלומר, סוגים שונים של עצים).

גדרות עץ

הגדרות מפרידות בין חצרות שונות ומקנות תחושת בטחון והגנה לדיירי הבית מפני גורמים חיצוניים. אם יוצרים אותן נכון, הן גם מהוות מחיצה אקוסטית חוסמת רעשים, ונוסף על הכל גם משדרגות פלאים את המראה הכללי של הבית מבחוץ. לא מעטים חולמים על בית עם חצר וגינה מעוצבת התחומה בגדר תואמת, ויש לכך סיבה מעולה!

דקים

מדובר בשטחי עץ (לעתים גם סינטטיים) המשמשים ריצוף בשבילים, בכניסה לבית, במרפסת או עבור הגינה. בנוסף, ניתן ליצור בעזרתם גם משטחים מונעי החלקה סביב בריכה או ג'קוזי. ניתן לעצב את הדק במגוון עצים ואפשרויות.

חיפוי עץ

ניתן לחפות את קירות הבית מבפנים או מבחוץ, בחיפוי עץ מרהיב. אופציה זו הפכה לפופולארית במיוחד לאורך השנים ובעיקר לאחרונה, שכן החיפוי מעניק לבית מראה מרשים ומרהיב ביותר, לצד תכונות יעילות כגון בידוד טמפרטורה, בידוד אקוסטי, הסתרת נזקים בקירות וכן הגנה מפני מזיקים.

סגירת חורף

עד לאחרונה ראינו את סגירות החורף בעיקר במסעדות ואזורים ציבוריים, כשגם בתים פרטיים החלו לאמץ אותם. עבודות עץ אלו מאפשרות להפוך מרפסות לחדרים של ממש, לשנות את עיצוב הגינה והמבנה שלה ולקבל מתחם מגורים נוסף ומעוצב למשעי.

להוסיף אופי לבית ולגינה באמצעות חומרים טבעיים

דקמן עבודות עץ מזמינים אותך לגלות עולם של עיצוב מרהיב וקסום, המאפשר לך להכניס את הטבע הביתה ולשלב אותו אצלך בגינה ואפילו בתוך הבית עצמו. בהתאם לצרכים והדרישות שלך וכמובן תנאי השטח, נעצב את האלמנטים הרצויים לך ברמת גימור גבוהה, איכות מושלמת וכמובן, עיצוב ייחודי. בקרוב מאוד, לשבת בגינה בזמן שיורד גשם (ומבלי להירטב!), כבר לא יהיה חלום רחוק.

1
נגישות