טיסות לבודפשט וטיסות לסופיה ב-180 שקל? וויז אייר השיקה עוד שני יעדים מאילת - פואנטה

טיסות לבודפשט וטיסות לסופיה ב-180 שקל? וויז אייר השיקה עוד שני יעדים מאילת

וויז אייר (Wizz Air), חברת הלואו קוסט הגדולה בישראל, תציע בחורף עוד טיסות מאילת במחיר של חצי טנק דלק

טיסות וויז אייר לבודפשט
עוד טיסות זולות של וויז אייר

רק לאחרונה דיווחתי כאן על בקשה לייצוגית נגד ארקיע, בגין מחירי טיסות ארקיע לאילת. הטענה המרכזית היא שארקיע היא מונופול בטיסות לאילת ולכן מנצלת את כוחה כדי לגבות מחירים גבוהים שלא משקפים את העלויות האמיתיות שלה ופוגעות בצרכנים.

השבוע התבשרנו על שני קווים חדשים שמשיקה חברת הלואו קוסט וויז אייר (Wizz Air) מאילת לאירופה: טיסת וויז אייר לסופיה וטיסת וויז אייר לבודפשט. ומה המחיר? החל מכ-90 שקל לכיוון, כלומר, 180 שקל לטיסות הלוך-חזור בין בודפשט לאילת ובין סופיה לאילת.מחירים אלו ממחישים את הטענה המרכזית בבקשה לייצוגית, שלפיה הטיסה הכי יקרה מאירופה לאילת יוצאת מתל אביב…

וויז אייר – חברת הלואו קוסט הגדולה בישראל

שני הקווים שפותחת וויז אייר מאירופה לאילת יפעלו בחורף בלבד.

קווי התעופה החדשים יחלו לפעול ב-9 ו-10 בנובמבר 2018, בנוסף ל-5 קווי החורף האחרים של וויז אייר לאילת מלונדון, מווינה, מבוקרשט, מריגה ומורשה. החל מ-9 באוגוסט אפשר לבצע הזמנות באתר וויז אייר (www.wizzair.com) או דרך האפליקציה.

מדובר בתוצאה של שיתוף פעולה בין משרד התיירות ל-Wizz Air, שהיא חברת החסך (לואו-קוסט) הגדולה בישראל ואחת מקבוצות התעופה המובילות באירופה.

לפי נתוני משרד התיירות, הפעילות של Wizz Air בקווי אילת צמחה ב-62.5% ביחס לשנה שעברה. בשנת 2017 החברה הציעה 72,000 מושבים לעיר והשנה החברה תציע 117,000 אלף מושבים.

מאז טיסת הבכורה של Wizz Air בקו תל אביב-בודפשט, 2.6 מיליון אנשים טסו בה לישראל וממנה. ב-2017 בלבד, קרוב ל-750,000 נוסעים ישראלים טסו בוויז אייר. השנה Wizz Air מציעה 1.3 מיליון מושבים בקוויה לישראל וממנה, וב-2019 החברה תציע 1.6 מיליון מושבים.

בהודעת החברה נכתב כי מינואר עד יולי 2018, כ-640,000 נוסעים נהנו מטיסות Wizz Air לישראל וממנה, עלייה של 81% מתקופה זו אשתקד.


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות