למה לעשות ביטוח נסיעות לחול בזמן הקורונה?

למה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הקורונה?

אם החלטתם לטוס לחו"ל, היום יותר מתמיד חשוב להצטייד בביטוח נסיעות לחו"ל. שווה לבדוק את הפוליסה של פספורט כארד

 

(תוכן מקודם)

הקורונה הפכה להיות לאחת מהמגפות הגדולות ביותר בתולדות האנושות. מי שקיווה שהיא תתגלה כעוד וירוס טורדני, התבדה וגילה שהיא הפכה להיות למגפה ששינתה את החיים של כולנו. בתחילה לא מעט אנשים מצאו את עצמם במצב שבו הם נאלצו לוותר על החופשה הקבועה בחו"ל, אבל כיום בדרך כלל השמיים הפתוחים ואפשר לעלות על מטוס לכל מקום בעולם. זאת, כמובן, לאחר שסוגרים ביטוח נסיעות לחול של חברת פספורט כארד או כל חברה אחרת.

תמיד טוב שיהיה ביטוח נסיעות לחול

עוד לפני שנדבר על הקורונה עצמה, ביטוח נסיעות לחול הוא בגדר חובה. הביטוח מאפשר לכם לדעת כי יש לכם אל מי לפנות במקרה שבו מתעוררת בעיה. הרי אף אחד לא ירצה להתמודד עם בעיות שונות בחו"ל ללא עזרה של אנשי מקצוע. מיותר לציין כי העלות של הטיפולים הרפואיים בחו"ל היא גבוהה מאוד בהשוואה לעלות של הטיפולים בארץ. כך שמבחינתכם סגירת ביטוח נסיעות לחול זה כבר מזמן לא רשות זוהי חובה אמיתית.

אפשר לטייל בכל מדינה שתבחרו

ביטוח נסיעות לחול בזמן הקורונה יאפשר לכם לטייל בכל מדינה שתבחרו. גם מדינות שבהן הקורונה מתחילה לעלות טיפה את הראש, לא צריכות לרדת מהפרק. כל עוד תשמרו על עצמכם, אין סיבה שתחששו מהקורונה יתר על המידה. בסופו של יום הביטוח נועד על מנת להגן עליכם במקרה של הידבקות בוירוס. תזכרו כי למרות החששות, רוב האנשים שחולים במחלה עוברים אותה בצורה קלה יחסית בהשוואה למחלות אחרות.

חסכו לעצמכם הוצאות כספיות גבוהות

כאשר מבררים על פספורט קארד מחיר, יש לבחון את כל ההיבטים. זה נכון שיהיה עליכם לשלם כמה דולרים ליום טיול על מנת לבטח את עצמכם. אך מה יקרה אם תידבקו בקורונה או תצטרכו להתמודד עם בעיות רפואיות אחרות? ההוצאות הכספיות במקרים הללו עשויות להיות גבוהות יותר ממה ששילמתם על הביטוח. הרי כל טיפול מקצועי בחו"ל מביא איתו תג מחיר מאוד גבוה בהשוואה לעלויות בארץ. חבל שהטיול שלכם ייהרס בגלל ההוצאות הכספיות הבלתי צפויות.

ביטוח נסיעות לחו"ל מגיע עם תוספות שונות

זה נכון כי ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הקורונה נועד בעיקר להגן עליכם מפני בעיות בריאותיות, אך הביטוח לא מספק רק כיסוי של הוצאות רפואיות אלא גם עם כל מיני תוספות שונות.

כך למשל, הביטוח יכול להגן עליכם במקרה של אובדן כבודה או במקרה של ביטול נסיעה. כמובן, הביטוח יכול לכסות אתכם במקרה של אובדן הסלולרי או כל מכשיר יקר ערך אחר בחו"ל.

במילים אחרות, הביטוח הזה מגן עליכם יותר ממה שאתם חושבים.

1
נגישות