חופשה בפורטוגל? יש הרבה סיבות טובות. המדינה הוכרזה כיעד המוביל לשנת 2017

חופשה בפורטוגל? לא רק אתם חשבתם על זה… לאחרונה הוכתרה כיעד המוביל של 2017

אחרי שנים ארוכות שפורטוגל לא הייתה ברשימה של התיירים ברחבי העולם – שנת 2017 הייתה השנה שלה

חופשה בפורטוגל - כל הסיבות שבגללן שווה לנסוע ליעד המסקרן הזה
חופשה בפורטוגל - כל הסיבות שבגללן שווה לנסוע ליעד המסקרן הזה

אם יותר ויותר אנשים סביבכם ביקרו לאחרונה בפורטוגל, ואם אתם עצמכם סימנתם אותה כיעד מסקרן – אתם בחברה טובה.

נכון, פורטוגל תמיד הייתה שם באירופה, היא לא צצה לפתע משום מקום – ובכל זאת, 2017 הייתה השנה שלה, ושנת 2018 כנראה תביא אליה עוד הרבה יותר תיירים – בזכות 6 פרסים שונים שהצליחה המדינה לקטוף בתחרות היוקרתית WORLD TRAVEL AWARDS.

בטקס, שנחשב ל"אוסקר של ענף התיירות", זכתה פורטוגל בתואר "היעד המוביל של השנה", ובכך הפכה למדינה האירופית הראשונה שזוכה בתואר הזה.

הטקס התקיים בוויאטנם והוא נערך זו השנה ה-24 ברציפות.בנוסף, זכתה המדינה בתואר "היעד המוביל לחופשות חוף של 2017" ובתואר "היעד האירופי המוביל של 2017".

זו הפעם הראשונה שזוכה המדינה בתואר האחרון, כשמולה התמודדו יעדי תיירות קלאסיים כמו  איטליה, בריטניה, צרפת, ספרד, יוון ועוד.

העיר ליסבון זכתה בתואר "העיר המובילה לחופשה של 2017", ופרס נוסף ניתן לפורטוגל על שימור המורשת.

כל אלה, כמובן, לא נולדו יש מאין, אלא כתוצאה מעבודה מאומצת של ממשלת פורטוגל ושל משרד התיירות שלה, אשר ממקדים מאמצים בפיתוח ההיבטים השונים שמושכים תיירים, החל מנופים וחופים ועד ארכיאולוגיה, עתיקות ומסורת. בנוסף שמים במדינה דגש על אווירה טובה ועל הלבביות מכניסת האורחים של תושבי פורטוגל, מה שמעודד תיירים לחזור אל המדינה פעם נוספת.

תהליך ההצבעה נמשיך לאורך השנה והשתתפו בו הן אנשי מקצוע והן אנשים מן השורה.

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות