בדיקת 3 בקבוקים רב-פעמיים: איזה הכי נוח לשתייה ולאיזה יש טעם לוואי?

בדיקת 3 בקבוקים רב-פעמיים: איזה הכי נוח לשתייה ולאיזה יש טעם לוואי?

מגוון בקבוקים רב-פעמיים נמכרים בחנויות. לכאורה מדובר בפריט שלא מצריך יותר מדי סקר שוק, אבל לאורך השנים מעטים הבקבוקים שהצליחו לענות על הדרישות שלי.

מגוון בקבוקים רב-פעמיים נמכרים בחנויות. לכאורה מדובר בפריט שלא מצריך יותר מדי סקר שוק, אבל לאורך השנים מעטים הבקבוקים שהצליחו לענות על הדרישות שלי, ולא מדובר בדרישות מפליגות: שימוש פשוט, היעדר טעם לוואי, סגירה אטומה, ניקוי נוח, וכמובן, שאפשר יהיה לשתות בקלות.

בקרביץ נמכרים מגוון בקבוקים, בדקתי שלושה מהם תוך התייחסות למגוון קריטריונים – נוחות האחיזה, נוחות הפירוק והניקוי, נוחות השתייה, טעמי הלוואי של המים, שמירה על הקור, משקל הבקבוק ונוחות האחיזה בו.

ארקוסטיל (ARCOSTEEL): בקבוק שקוף מפלסטיק בלתי שביר, עם חבק מסיליקון וקש נשלף. נשטף במדיח ומכיל 700 מ"ל. מחיר: כ-30 שקל.

ZHEJING NAVIGATE: חברה סינית שמיובאת על-ידי קרביץ: בקבוק מפלדת אל-חלד שמגיע בשני גדלים – 600 ו-700 מ"ל, מצויד בקש נשלף, לא נשטף במדיח ומבטיח לשמור על קור. מחיר: 20-25 שקל.
סיסטמה: בקבוק לחיץ בעיצוב המותאם לאחיזה ביד ופיה שנפתחת על-ידי סיבוב. מכיל 700 מ"ל, לא מכיל ביספינול A ונשטף במדיח. מחיר: כ-30 שקל (כעת במבצע: 26 שקל).

שלושת הבקבוקים טובים, אינם נוזלים וקלים לפירוק והרכבה, אלא שהבקבוק של סיסטמה פחות מוצלח, גם בגלל שגם לאחר הדחה במדיח נותר בו מעט טעם לוואי של פלסטיק, וגם בגלל הפיה המסתובבת.

הבקבוק הסיני שמייבאת קרביץ כמותג פרטי אכן מצליח לשמור מעט יותר זמן על קרירות המים. לזכותו ייאמר שלמים אין טעם לוואי גם אחרי מספר שעות. יש לו גם ידית אחיזה נוחה למעלה. עם זאת, העובדה שלא ניתן לשטוף אותו במדיח היא חיסרון משמעותי, וכך גם העובדה שאין התאמה לאחיזה ביד. כשמדובר בכף יד של ילד, יהיה לו קשה לאחוז בבקבוק מבלי שיחליק.

הבקבוק של ארקוסטיל היה בעיניי המוצלח מבין השלושה, הן בזכות העיצוב הנוח לאחיזה, הן בזכות הקש הנשלף והן בזכות היכולת לשטוף אותו במדיח. יש לו גם ידית שמאפשרת לשאת אותו בנוחות יחסית ממקום למקום. עם זאת, אי אפשר לומר שטעם המים היה מושלם, משום שהתלווה להם ניחוח קל של פלסטיק.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות