לפני שנוסעים - חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל

לפני שנוסעים – חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל

נכון שנסיעה לחו"ל כרוכה בהוצאה לא קטנה ולא מתחשק לכם להגדיל אותה, אבל על ביטוח נסיעות לחו"ל אסור לכם לוותר… כך תהיו מכוסים גם מבחינה בריאותית וגם מבחינת אובדן מזוודה

(תוכן מקודם)

אתם כבר חושבים על הטיול הבא שלכם? ברגע בו אתם כבר יודעים לאן אתם רוצים לטוס, ומהו אופי הטיול יש עוד פרט קטן שאסור לכם לשכוח – ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח נסיעות הינו ביטוח שאינו מוגדר כחובה בחוק, אבל אין ספק שללא ביטוח כזה הסיכויים שלכם להוציא עשרות אלפי שקלים נוספים בטיול גדלים משמעותית.

ביטוח נסיעות לחו"ל – חשיבות

ביטוח נסיעות מכסה אתכם מפני נזקי גוף בראש ובראשונה. כאשר אתם נמצאים בארץ אתם מבוטחים מבחינה רפואית, וכל טיפול רפואי יהיה ללא עלות כספית או באופן מסובסד על ידי הקופה. אך כאשר אתם שוהים בחו"ל אינכם מבוטחים רפואית. זאת אומרת שעבור כל טיפול רפואי תאלצו לשלם את מלוא הסכום, ללא סבסוד וללא הנחות. טיפול רפואי כשלעצמו יכול להגיע לעלויות של עשרות אלפי שקלים עבור טיפולים מאוד מינוריים.

מלבד לטיפול רפואי עצמו עלולות לצוץ עוד הוצאות כמו פינוי לבית החולים אשר ללא סבסוד עולה כמה אלפי שקלים, איתור וחילוץ שיכול להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים, ולצערנו גם מקרים של מוות בהם אנו רוצים להביא את המנוח לקבורה בארץ.

מלבד לכך הקשור לטיפולים רפואיים, ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אתכם גם מבחינת רכוש. אף אחד לא רוצה להתחיל את הטיול על רגל שמאל, אך מה קורה במקרה בו הכבודה נפגעה, נעלמה או חלילה נגנבה? במקרה כזה יש לכם ביטוח שדואג לאתר את הכבודה, או לפצות אתכם כספית על הנזק.

אמנם כבר לא תקבלו את המזוודה שלכם, אבל לפחות לא הפסדתם כסף באופן משמעותי. כמו כן, יש ביטוח נסיעות הכולל מקרים של ביטול טיסה, שהות ממושכת בחו"ל שלא מרצונכם, עלויות משפטיות ועוד…

ביטוח נסיעות לחו"ל – מסלולים מותאמים

הדרך הטובה ביותר לבחור ביטוח נסיעות אשר ישרת אתכם נאמנה היא על ידי פנייה לחברת ביטוח מקצועית, הצגה של כל פרטי הטיול, התאמת ציפיות והגנה למחיר הוגן עבור הפוליסה. ישנם מסלולים קיימים אשר מתאימים לסוגי מטיילים זהים, כמו לדוגמא מסלולים עבור חופשות סקי, טיול אחרי צבא, טיולים עסקיים ועוד…

עם זאת, לפני שאתם פונים לחברה מסוימת חשוב לעשות השוואת מחירים בין החברות הקיימות. ההשוואה אינה צריכה להיות רק על בסיס המחיר אותו כל חברה מציעה, אלא גם על פי המסלולים השונים, חוות דעת של לקוחות קודמים, רמת זמינות בעת הצורך, וכמובן שירות לקוחות.

באתר להשוואת מחירים תוכלו לראות את כל האופציות הקיימות בשוק עבורכם וכך תוכלו להגיע לבחירה המשתלמת ביותר. זכרו, ביטוח נסיעות הינו מצרך חובה לכל מטייל באשר הוא, ביטוח נסיעות גורם לטיול שלכם להיות שלו ובטוח יותר, אתם יודעים שיש מישהו שתמיד נמצא אתכם במקרה הצורך.

1
נגישות