רמי לוי בשכונה: בקרוב ברחוב הסמוך לביתכם - סניף שכונתי של רמי לוי

רמי לוי בשכונה: בקרוב ברחוב הסמוך לביתכם – סניף שכונתי של רמי לוי

רמי לוי מתחרה עם שופרסל שלי ומגה בעיר ופותח סניפים בשכונות. בנוסף – משיק קטשופ חדש שיתחרה בקטשופ אסם והיינץ

סניפי רמי לוי ממוקמים בדרך כלל באזורי תעשייה ומתאפיינים בשטח גדול ובמגוון רחב, ועכשיו מתחיל לוי לפתוח סניפים גם בשכונות – בדומה לסניפים השכונתיים של שופרסל, מגה בעיר וטיב טעם. 

סניף שכונתי ראשון כזה נפתח בשכונת רמות בירושלים, ובעקבותיו יבואו נוספים ברחובות הערים – כאשר לוי לא מפרט עדיין היכן וכמה סניפים כאלה יהיו, אך רומז שמבחינתו כל מיקום הוא מיקום רלבנטי, החל  בתל אביב ועד רחוב בטבריה או באר שבע.

שאלת השאלות היא איך יהיו המחירים בסניפים האלה, וזאת במיוחד לאור העובדה ששתי המתחרות הגדולות שלו – שופרסל ויינות ביתן שמחזיקה במגה – נוטות לגבות בסניפים השכונתיים שלהן מחירים הרבה יותר גבוהים מבסניפים אחרים, למשל של שופרסל דיל.

"אנחנו נהיה תמיד הכי זולים באזור", מבטיח לוי.

אבל האם המחירים יהיו דומים למחירים בסניפים הגדולים הרגילים?

לוי: "כן. אם למשל נפתח סניף בשכונה בתל אביב, הוא לא יהיה יותר יקר מסניף רמי לוי ברמת החי"ל בתל אביב".

-אז מה ההבדל בעצם בין הסניפים?

לוי: "ההבדל הוא במגוון. הסניפים האלה יותר קטנים, ולכן המגוון שם יהיה יותר קטן. המדף יותר מצומצם ולכן יהיה שם מקום רק לשלושה ספקים – אחד מהם זה המותג הפרטי של רשת רמי לוי".

-אז לא נראה שם ספקים קטנים? זה עלול לפגוע בתחרות ובצרכנים.

לוי: "יהיו גם ספקים קטנים. המדף יחולק שליש-שליש-שליש".

בשבוע הבא: קטשופ חדש של רמי לוי

בנוסף לתחרות בזירת הסופרמרקטים השכונתיים, לוי נכנס גם לתחרות גם על מדף הקטשופ. בשבוע הבא יושק קטשופ של המותג הפרטי של רמי לוי, אשר מיוצר עבורו על-ידי ויטה פרי-גליל. כיום, שתי השחקניות הגדולות בענף הן אסם והיינץ, כאשר אסם היא הדומיננטית מבין השתיים. 

לאחרונה השיקו השתיים קטשופ מופחת סוכר, ומבחינה זו רמי לוי צפוי לתחרות קשה גם בזירה הבריאותית.

מבחינת המחיר, הקטשופ שלו יהיה זול ב-30% מהמתחרים.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות