הפיצוי של פרטנר TV לאחר התקלה הממושכת מרתיח את הלקוחות

הפיצוי של פרטנר TV לאחר התקלה הממושכת מרתיח את הלקוחות

הפיצוי של פרטנר TV ללקוחות, אשר בתקופת סגר לא יכלו לראות טלוויזיה כמה ימים, הוא עלבון לאינטליגנציה. היכנסו לפרטים

הפיצוי של פרטנר TV
עם סיום הטיפול בתקלה בפרטנר TV, החברה מפרסמת את הפיצוי. בכתבה כאן בפואנטה כתבנו מוקדם יותר שנדרש פיצוי מהיר ונדיב. כעת אין ספק שהפיצוי מהיר ואין ספק שהוא לא נדיב, בלשון המעטה.

הפיצוי של פרטנר TV ללקוחות: דרמות טורקיות והאח הגדול

בחברת פרטנר TV לא הצליחו לחשוב על פיצוי מפנק יותר וראוי יותר ללקוחות שבמשך כמה ימים סבלו מתקלה בטלוויזיה בתקופה של סגר ובדידות. התקלה בפרטנר TV נמשכה לא שעה ולא יום, אלא קרוב לשלושה ימים.

למרות זאת, ההטבה ללקוחות מסתכמת באפשרות להזמין ללא תשלום 3 סרטים מתוך ספריית הסרטים להשכרה ב-VOD, ולצפות חינם בערוץ האח הגדול בחבילת הדרמות הטורקיות פרימיום ובחבילת הערוצים ברוסית. כל זה לחודש בלבד, החל מ-13.1.

ברוב נדיבותה, פרטנר מציינת שלקוחות שכבר מנויים לחלק או לכל התכנים, לא יחוייבו בתקופת ההטבה ולא ישלמו על התכנים.

את ההודעה על הפיצוי ללקוחות פרטנר TV החברה פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה – והתגובות לא איחרו לבוא.
נזכיר שוב כי מדובר בתקלה מאוד ממושכת שבמהלכה לא ניתן היה לצפות בטלוויזיה של פרטנר. עוד נזכיר כי הבעיה הלא פחות חמורה שהתעוררה במהלך ימי התקלה היא בעיית השירות של פרטנר. לקוחות ניסו במשך שעות לקבל מענה במוקד שירות הלקוחות ואף הוטעו לחשוב שאם ידליקו ויכבו את הממיר הבעיה תיפתר.

בהודעתה כתבה פרטנר כך: "אנחנו מבקשים שוב להתנצל על התקלה, מודים לכם על הסבלנות, ונמשיך לעבוד קשה כדי לזכות באמון שלכם מחדש".

לטעמי, הפיצוי של פרטנר TV ללקוחותיה לא ראוי ולא מכבד, וכעת יש להמתין ולראות אם הצרכנים ימשיכו למחות רק בפייסבוק, או ינטשו את החברה ויעברו למתחרים.

 

את הכתבה הזאת אתם חייבים לשתף.

חשוב לנו ממש שתפרגנו לנו בלייק כאן למטה, זה קל!

היה לכם מעניין?
לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

 מעוניינים לפרסם בפואנטה?
השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!   

  דפנה הראל כפיר
  דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
  מאמרים אחרונים
  תגובות: 0

  נגישות