כמה אתם מוכנים להשקיע בטלוויזיה? LG משיקה דגמים ב-1,000 עד 150,000 שקל

כמה אתם מוכנים להשקיע בטלוויזיה? LG משיקה דגמים ב-1,000 עד 150,000 שקל

בין היתר, מושקת טלוויזיית OLED בגודל 55 אינץ' ב-12,000 שקל

מ-1000 שקל עד 150,000 שקל – טווח המחירים של הטלוויזיות החדשות שהשיקה אתמול LG רחב מאוד, וכך גם הגדלים, האיכויות והתכונות של הדגמים השונים. עיקר גאוותה של LG הוא על טכנולוגיית OLED שהיא מקדמת, המציעה צבע שחור מוחלט וטווח צבעים עשיר ורחב. האם תצליחו לרכוש לעצמכם מסך OLED? אם תשריינו כ-12,000 שקל – אז כן. זה המחיר המומלץ לצרכן שהחברה גובה על מסך OLED בגודל 55 אינץ' (דגם EG910Y). ואם 55 אינץ' נשמע לכם עצום – מסתבר שזו המגמה. הצרכנים הולכים ועוברים למסכים גדולים, ו-55 אינץ' הוא גודל שתופס תאוצה. בחברת ח.י., יבואנית LG, מעריכים כי זה הנתח שצפוי לגדול בשנה הקרובה ולהגיע ל-20%, ולכן הם שמים דגש על תמחור הדגם הזה במחיר יחסית עממי.

IMG 6480 2 300x166

בעיניי, אחד היתרונות המשמעותיים שיש ל-LG על-פני המתחרות הוא שיתוף הפעולה עם חברת סלקום שמאפשר לרוכשים צפייה בסלקום TV. השירות הזה קיים בכל הטלוויזיות החכמות של LG, ומאפשר שימוש באפליקציית סלקום TV ב-39 שקל בחודש. מבחינת הלקוח, המשמעות היא ששירות סלקום TV מוטמע בתוך המסך עצמו ללא צורך בממיר.

LG מתמודדת עם תחרות קשה מצד שורת יצרניות גדולות כמו סמסונג וסוני, ולכן נלחמת גם בגזרת השירות ומבטיחה לרוכשים אספקה והתקנה באותו מועד, בניגוד לרוב היצרניות שמצריכות תיאום מיוחד של מתקין מטעם החברה. בנוסף, היא מבטיחה שהשירות הזה יינתן במועד שנוח ללקוח – אפילו בשעות הערב, כדי שלא יצטרך להפסיד שעות עבודה. אלא שנכון לעכשיו, את כל הטוב הזה היא מציעה רק לרוכשי מסכי OLED.

אם התקציב שלכם כמעט בלתי מוגבל, אתם יכולים לשלוף 150,000 שקל ולרכוש את דגם הדגל של החברה – LG SIGNATURE OLED (דגם G6) בגודל של 77 אינץ'. הדגם עשוי מזכוכית, מתאפיין בעובי דקיק במיוחד של 2.57 מ"מ וזכה בפרס החדשנות בתערוכת האלקטרוניקה CES בלאס וגאס. בתןך בסיס המסך, המשמש כרגלית, מוסתרים הכבלים, רמקולים וסאב וופר פנימי של חברת האודיו הרמן קרדון (harman kardon).  דגם כזה בגודל 65 אינץ' יעלה 52,000 שקל. עם זאת, סביר להניח שרוב הצרכנים אינם יכולים להרשות לעצמם כאלה דגמים ובכאלה מחירים, ומחפשים טלוויזיות עממיות יותר. כך למשל, הדגם הזול ביותר (LH51) נמכר בגודל 32 אינץ' וסוג המסך שלו הוא Full HD, ומי שמעוניין בטלוויזיה באיכות 4K יוכל למצוא מסך 43 אינץ' בכ-3,600 שקל (דגם UH61).

במסגרת הדגמים שהושקו יש דגמי 4K OLED נוספים, חלקם מתהדרים במסך שטוח וקעור, ומבין המסכים שאינם OLED, בולט דגם סופר HD בגודל 65 אינץ' (95UH), שעוביו כ-6.6 מילימטר בנקודה הדקה ביותר שלו ומחירו כ-13,000 שקל. בשתי הקטגוריות הללו יש מערכת סאונד של הרמן קרדון.

האם זהו זמן טוב לרכוש מסך? בדרך כלל, סמוך לאירועי ספורט גדולים כמו המונדיאל, היורו או האולימפיאדה, מציעות היצרניות מבצעים. השנה הציעה LG מבצעים סמוך למשחקי היורו. בינתיים, האולימפיאדה מתקרבת ולא הוכרז על מבצעים חדשים, אך אולי שווה להמתין עוד מעט.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות