מושיק רוט ורשת שמונה מגיעים לירושלים

מושיק רוט ורשת שמונה מגיעים לירושלים

רשת שמונה מתרחבת לבירה וגם משנה את הלוגו. בניגוד למיזמים רבים שמתחילים דווקא בתל אביב, היא מביאה את הבשורה לערים אחרות בארץ 

עכשיו גם הירושלמים יכולים לאכול ב-8 שקלים בלבד מנה של השף מושיק רוט. רשת שמונה, המתמחה במנות במחיר אחיד ונמוך של 8 שקלים – פותחת סניף במרכז כלל ברחוב יפו 97 בבירה (מרחק הליכה קצר משוק מחנה יהודה).

מדובר ברשת שנפתחה לפני כשנה על-ידי היזם ניר עמר, עם בשורה של מנות קטנות יחסית, דוגמת המבורגר בלחמניה, כריך קורנביף, סלטים ועוד – כולן, כאמור, ב-8 שקלים למנה. מנה עסקית, הכוללת שני כריכים, מנת צד וגזוז, עולה 26 שקל.

לפני כמה חודשים הצטרף למיזם השף מושיק רוט, אשר כידוע מחזיק במסעדה בעלת כוכב מישלן באמסטרדם. 

כעת, לאחר הצטרפותו של רוט, עוברת הרשת מיתוג מחדש ולוגו הרשת יהיה בדמותו. בקרוב יושק גם תפריט חדש ובו מנות חדשות – כולן בתוך מסגרת המחיר של 8 שקלים.

 כזכור, כפי שדיווחתי כאן, לאחרונה פתחה הרשת סניף בחולון, ובימים אלה היא מתרחבת לערים רבות בארץ. נכון לעכשיו לרשת סניפים בירושלים, חולון, טכניון חיפה, באר שבע, חדרה, עפולה ורב מד בקרית מוצקין. אליהם מתווספים סניפים שבימים אלו מוקמים בראשון לציון, הרצליה, בת ים, אשקלון, קרית אתא, בית שמש ונתניה.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות