רשת "שמונה" של מושיק רוט מגיעה לבת ים, ראשון לציון ונתניה

רשת "שמונה" של מושיק רוט מגיעה לבת ים, ראשון לציון ונתניה

מסתבר שיש עדיין מקומות זולים לאכול בהם, והצפי הוא לפריסה של 30 סניפים ברחבי הארץ

מי שהספיד את טרנד המסעדות הזולות בעקבות עליית המחירים בקופיקס, התבשר היום על התרחבותה של רשת "שמונה", שאחד משותפיה הוא השף מושיק רוט.

הרשת, המציעה כריכי שף כשרים במחיר אחיד של 8 שקלים, פתחה שלוש מסעדות חדשות בבת ים, ראשון לציון ונתניה, שמצטרפות למסעדות הפועלות בחיפה, ירושלים, חולון, באר שבע, חדרה, עפולה וקרית מוצקין.

לדברי רוט, שמשמש כמובן שף רשת שמונה, התוכנית היא להגיע לפריסה של 30 מסעדות ברחבי הארץ כבר בשנה הקרובה.

 

לסניפים הקיימים יצטרפו נוספים שנמצאים בשלבי הקמה בהרצליה, רמת גן, אילת, טבריה, בית שמש, אשקלון וקרית אתא.

רשת שמונה הוקמה על ידי קבוצת יזמים בעלי ניסיון בתחום המסעדנות במטרה להוזיל את מחירי הארוחות על בסיס בשר איכותי. הרשת מציעה סדרה של כריכים במחיר של 8 שקל כולל המבורגרים, שניצלים, אנטריקוט, נתחי אסאדו, חביתת ירק וכריך פורטובלו למי שמעדיפים מנה צמחונית, אליהן מצטרפות מנות צד וסלטים. השתיה במחיר של 4 שקל בלבד. ארוחה עסקית של שתי מנות בשריות, מנת צד ושתיה נמכרת ב-26 שקל.

הסניפים החדשים פועלים בבת ים, במרכז "בת ימון" רחוב הרב ניסנבאום 33. בנתניה, בתחנה המרכזית שד' בנימין 7. ובראשון לציון, ברחוב רוטשילד 42.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות