מיזם חדש - אייר שף: ארוחות כשרות בכל יעד בחו"ל

מיזם חדש – אייר שף: ארוחות כשרות בכל יעד בחו"ל

הרעיון: צוות טבחים שטס עם הקבוצה ודואג לארוחות כשרות. מה המחיר?

צילום: חנה כצנלסון

ישראלים רבים המטיילים בחו"ל המגדירים את עצמם שומרי כשרות, לוקחים עמם קופסאות שימורים ומסתפקים באוכל בסיסי מחשש לאכילת מזון לא כשר.

מיזם חדש, אייר שף (AIR CHEF), פונה לקהל הגדול הזה – המוערך בכרבע מיליון איש – ומאפשר לקבוצה של 30 איש ומעלה להזמין צוות של שפים שיטוסו איתם ויבשלו אוכל כשר.

הצוות מקים במקום מזנונים המותאמים לארוחות בוקר וערב, ומבשל את הארוחות מחומרי גלם אשר את חלקם החברה מטיסה במיוחד מהארץ וחלקם נרכשים ביעד המבוקש – הכול תחת פיקוח משגיח כשרות. 

כדי להגיע לקבוצה של 30 איש לא חייבים לצאת מראש בטיול מאורגן – אפשר גם להתארגן באופן עצמאי, דרך סוכן הנסיעות או באמצעות אייר שף.

התפריט, תמהיל הארוחות וסוג הכשרות נקבעים על פי טעמה ורצונה של הקבוצה.

ניסים עקיבא, יזם ומייסד אייר שף, מוסיף כי אפשר גם לקחת אוכל לדרך (Lunch Box) בתיאום ובהזמנה מראש. בנוסף, הוא מציין כי הארוחה כוללת כמובן גם קינוחים וכן מנות לצמחוניים. 

איך זה עובד?

צוות אייר שף מגיע ליעד לפני הקבוצה, מכשיר חלק מהמטבח ודואג להקמת המזנונים הכשרים בחדר האוכל. בחברה מבטיחים כי הארוחות עוברות דגימות שוטפות במעבדות בחו"ל.

מחירים

המחיר כמובן משתנה בהתאם לתפריט ובהתאם לאורך הטיול.

בחברה מציינים כי מדובר במחיר שאינו עולה על ארוחת בוקר/ערב ממוצעת בבית מלון בארץ.

מחיר ממוצע עבור 3 ארוחות בוקר ו-3 ארוחות ערב, בחופשה של 3 לילות ו- 4 ימים: כ-800 שקל.

מדובר במחיר מינימום ממוצע, נכון להיום. 

אתר החברה: airchef.co.il

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות