חשיפה באינסטגרם - מהן שעות העלאה המומלצות לפוסטים וסטורי?

חשיפה באינסטגרם – מהן שעות העלאה המומלצות לפוסטים וסטורי?

אם אתם מעלים תמונה או סטורי לאינסטגרם ולא זוכים למספר התגובות שציפיתם לו, ייתכן שהפתרון טמון בשעות שבהן אתם עושים זאת. קבלו טיפ שווה

שעות להעלאת סטורי באינסטגרם

 

(תוכן מקודם)

קידום של פרופיל אינסטגרם הוא אומנות בפני עצמה, והגורמים להצלחה של פרופיל כלשהו רחבים הרבה יותר מסוג ואיכות התוכן שאתם מעלים. אחד הגורמים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על כמות הלייקים והחשיפה שיקבלו הפוסטים והסטורי שאתם מעלים, הוא תזמון ההעלאה שלהם בשעות ספציפיות של היום. חשיבות התזמון מגיעה מהסיבה הפשוטה שיש שעות שבהן יותר אנשים נכנסים לאינסטגרם ונחשפים לתכנים שלכם. סיכמנו עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת על השעות הטובות ביותר להעלאת פוסטים וסטורי לחשבון האינסטגרם שלכם.

מדוע חשוב להעלות פוסטים וסטורים בשעות מוגדרות?

כפי שציינו, יש שעות מסוימות ביום, שבהן כמות הגולשים באינסטגרם גבוהה יותר מאשר בשעות אחרות. אם למשל תעלו פוסט בשעת לילה מאוחרת, או בשעה שבה מרבית מקהל היעד שלכם נמצא בעבודה, ככל הנראה שלא תזכו לחשיפה מספקת ברגעים הקריטיים ביותר של הפוסט, והפוסט שלכם ייקבר עמוק בתוך הפיד של העוקבים שלכם ויעלם.

כמו כן, האלגוריתם של אינסטגרם עובד כך שפוסטים שמקבלים הרבה לייקים ותגובות עולים מדורגים "גבוה" יותר ומקבלים עדיפות גבוהה יותר בפיד של העוקבים. לכן, אם הפוסט שלכם נמצא כמה שעות טובות באינסטגרם ולא קיבל חשיפה מספקת, הדירוג שלו יצנח וכנראה שהוא לא יקבל עוד חשיפה בהמשך.

אז אם שעות ההעלאה כל כך חשובות, איך נדע מתי כדאי לנו להעלות פוסטים וסטורי לאינסטגרם שלנו? ובכן, התשובה לשאלה זו מעט מורכבת ומשתנה בין חשבון לחשבון.

למה צריך לשים לב לפני שבוחרים מתי להעלות פוסט או סטורי לאינסטגרם?

כדי להתחיל לענות על השאלה מתי מומלץ להעלות פוסטים וסטורי לאינסטגרם, ראשית עלינו לשים לב לכמה דברים חשובים. הדבר החשוב ביותר שעליכם לשים לב אליו הוא קהל היעד שלכם. מן הסתם, חשבונות הפונים לקהל צעיר המורכב ברובו מילדים בגיל בית הספר, יגלשו באינסטגרם בשעות מעט שונות מחיילים, סטודנטים באוניברסיטה או מבוגרים עם עבודה במשרה מלאה.

דרך אפיון קהל היעד שלכם המרכיב את מרבית הלייקים והתגובות על הפעילות שלכם באינסטגרם, תוכלו להבין יותר טוב מה הן השעות האופטימליות עבורכם להעלאת תוכן לחשבון שלכם.

שימו לב לנתונים של החשבון שלכם

יש מספר דרכים שבהן אתם יכולים ממש לראות נתונים מדויקים של כמות הלייקים והתגובות שהפוסטים והסטורים שלכם מקבלים באינסטגרם. אם הפרופיל שלכם הוא פרופיל עסקי, תוכלו לקבל אנליזה מלאה של פעילות החשבון והחשיפה שלכם דרך האפליקציה של אינסטגרם. אם יש לכם פרופיל פרטי, יש לא מעט אתרים ברחבי הרשת המשמשים לניתוח פעילות של חשבונות אינסטגרם, בהם תוכלו להשתמש על מנת להבין יותר טוב היכן אתם עומדים.

השעות המומלצות להעלות פוסטים וסטורי לאינסטגרם:

על פי הנתונים של האוכלוסייה הכללית בארץ, השעות שנמצאו כטובות ביותר עבור הגדלת כמות הלייקים והתגובות על הפוסטים והסטורים שלכם הן:

שעות הבוקר 07:00 – 09:00

בשעות אלו אנשים רק מתעוררים או מתארגנים לעבודה, ובהרבה מקרים נוטים לתת ביקור קצר באינסטגרם.

שעות הצהריים 11:00 – 13:00

שעות אלו מגיעות אחרי מספר שעות עבודה, ובהן אנשים רבים יוצאים להפסקת צהריים.

שעות הערב 19:00 – 21:00

בשעות אלו אנשים חוזרים הביתה אחרי יום עבודה, ואוהבים לבקר באינסטגרם ולהתעדכן.

כיצד עוד ניתן להגדיל את הנוכחות שלנו באינסטגרם?

שיטה נוספת להגדלת החשיפה שלכם היא קניית לייקים ועוקבים לחשבון האינסטגרם שלכם. כפי שציינו, פוסטים עם כמות לייקים גבוהה מקבלים העדפה על ידי האלגוריתם של אינסטגרם. לכן, אם אתם רוצים תמריץ ראשוני לחשבון שלכם, קניית לייקים ועוקבים היא בהחלט אפשרות ששווה לשקול. חברות רבות כמו סושיאל בוסט מציעות מגוון שירותי קניית לייקים ועוקבים לחשבונות אינסטגרם בתנאים מעולים.

1
נגישות