שלגון גודיז: ארטיק עם 85 קלוריות שמבטיח פינוק בלי ייסורי מצפון

שלגון גודיז: ארטיק עם 85 קלוריות שמבטיח פינוק בלי ייסורי מצפון

שלגון גודיז של גלידות שטראוס מבטיח להיות פינוק צונן וטעים, כשהבונוס הוא מספר הקלוריות המפתיע. האם ההבטחה מתגשמת? פואנטה בדקה

שלגון גודיז
פינוק קריר ביום קיץ חם – זה כל מה שאנחנו רוצים כאשר בחוץ השמש קופחת, אבל אז מתחילים ייסורי המצפון… בדיוק בנקודה הזאת נכנס שלגון גודיז (GOODIZ) החדש. מדובר בארטיק של גלידת שטראוס מבית יוניליוור, שמבטיח להיות פינוק לא משמין.

"התפיסה הרווחת שלפיה מוצרים מופחתי קלוריות בכלל, וגלידות בפרט, אינם יכולים להיות טעימים – השתנתה בשנים האחרונות ברחבי העולם וגם בישראל. אנחנו משיקים שלגון ייחודי שמאפשר פינוק והנאה מקסימליים – בכ-85 קלוריות בלבד", אומרים בגלידות שטראוס.

למעשה, את גלידות GOODIZ השיקה גלידת שטראוס כבר מזמן – וגם אז הופתענו לטובה. גודיז הוא בעצם מותג הגלידות מופחתות הקלוריות של גלידת שטראוס, ועד כה גלידות גודיז נמכרו רק באריזות גדולות. ההחלטה לייצר ולשווק את שלגון גודיז 85 קלוריות היא המשך טבעי של הקו שהחלה החברה.

 >> היכנסו לכתבה טעמנו את גודיז (Goodiz): גלידת שמנת מופחתת שומן וקלוריות > >

 

שלגון גודיז 85 קלוריות – מבחן הטעימה

שלגון גודיז

 

שלגון גודיז 85 קלוריות הוא שלגון שמנת בטעם שוקולד לבן עם ריפל בטעם שוקולד מריר וציפוי חלקי של שוקולד חלב.

מדובר בשלגון קטן וטעים שהפך לחביב הקהל גם בזכות הטעם וגם בזכות הגודל. משקלו 47 גרם בלבד.

למרות שהוא מופחת שומן ומופחת קלוריות, הוא מתוק במידה הנכונה ולגמרי עונה על הצורך להתפנק עם משהו מתוק וקר. עם זאת, כדאי לדעת שהוא עדיין נושא את המדבקה "סוכר בכמות גבוהה". כל שלגון מכיל 1.75 כפיות סוכר. בנוסף, השלגון מכיל ממתיקים. לשמחתנו, טעמם של הממתיקים לא מורגש ואינו פוגע בטעם הכללי.

רכיבים: מים, שוקולד חלב (12%), מוצקי חלב, סיבים תזונתיים (אינולין), סירופ גלוקוזה, ממתיקים (מלטיטול, סטיביול גליקוויד מצמח הסטיביה), חמאה, סוכר, מתחלב (E-471), מייצבים (E-410, E-412, E-407), חומרי טעם וריח, צבע מאכל טבעי (בטא קרוטן).

השלגון נמכר במאגדת המכילה 5 יחידות.

מחיר שלגון גודיז

בחישוב ליחידה המחיר של שלגון גודיז נע בין 4 ל-6 שקלים.

מחיר: 20-30 שקל לאריזת 5 יחידות. 

היה לכם מעניין? איזה כיף, פרגנו לנו בלייק. זה חשוב לנו…

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

קראו עוד סקירות מוצרים באתר פואנטה חדשות צרכנות

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות