לא בא לכם לחכות בתור בדואר ישראל? מעכשיו אפשר להזמין שליחות של החבילה באמצעות GETT. מה המחיר?

לא בא לכם לחכות בתור בדואר ישראל? מעכשיו אפשר להזמין שליחות של החבילה באמצעות GETT. מה המחיר?

מדובר בפיילוט שמתחיל בתל אביב ויורחב לאזורים נוספים, כשרדיוס השירות מוגבל ל-4 ק"מ

במסגרת שיתוף פעולה בין חברת GETT (לשעבר גט טקסי) לבין דואר ישראל, אפשר כעת לקבל את החבילות שמגיעות לסניף הדואר עד הבית באמצעות שליחות שעלותה 35 שקל. בשלב ראשון, השירות יופעל כפיילוט בתוך תל אביב בימים א-ה', בין השעות 10:00 ל–17:00, ובהמשך יורחב לאזורים נוספים.

כידוע, ההמתנה בסניפי הדואר יכולה להימשך זמן רב, ובדואר מציעים כמה אפשרויות לצמצם את זמן ההמתנה. כעת אפשר לקבל חבילות ודואר רשום אפילו לעבודה או כשאתם יושבים בית קפה תוך חצי שעה – כל עוד מדובר בפריטים שמשקלם עד 2 ק"ג וברדיוס של 4 ק"מ.

איך זה עובד? כאשר הלקוח מקבל מהדואר מסרון על הגעת חבילה / דואר רשום, הוא יכול לבחור שהפריט יגיע אליו תוך חצי שעה עם שליח. במסרון מופיע לינק לאפליקציית Gett, והלחיצה מובילה לאזור Gett Post שבו מופיעים נתוני החבילה. אם הלקוח ילחץ על כפתור "הזמן חבילה", החבילה תצא לכיוונו. התשלום על השליחות מתבצע בתוך האפליקציה, ואפשר לעקוב אחרי תהליך המשלוח כולל פרטי השליח, שמו, נייד ליצירת קשר והמיקום המדויק שלו על המפה.

זו פעם ראשונה שדואר ישראל נכנסת לתחום השליחויות המיידיות (Impulse Delivery). מבחינת GETT, מדובר בצעד עסקי מצוין, בהמשך להשקת Gett Delivery בשנת 2015, שמציע העברת חבילות ומסמכים בשליחות. לפי נתוני החברה, בחודש דצמבר הושלמו קרוב ל-10,000 משלוחים. זמן הגעת שליח עומד על כ-6 דקות בממוצע ואורך שליחות ממוצעת עומד על 26 דקות. השליחות הנפוצה ביותר בשירות היא מפתחות. לאחרונה הודיעה Gett על הרחבת השירות במסגרתו כל בעל רכב דו גלגלי או אופניים חשמליים, יכול להצטרף למערך השליחים של החברה. במקביל, החברה פתחה את שרותי השליחויות לכל סוגי בתי העסק, החל ממסעדות, דרך משרדים ועד אתרי סחר כאלו ואחרים.  

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות