מיהו קבלן בית קרקע ומהי עבודתו?

מיהו קבלן בית קרקע ומהי עבודתו?

אם יש לכם חלום לעבור לבית פרטי, אל תוותרו על קבלן בית קרקע שירכז עבורכם את העבודה מול כל בעלי המקצוע

קבלן בית קרקע

(תוכן מקודם)

החלטתם להגשים את החלום ולבנות בית קרקע פרטי משלכם? כדאי לכם למצוא קבלן בית קרקע שילווה את התהליך ויוודא שאף אחד מהשלבים לא נשכח, שכן כל טעות עלולה לעלות ביוקר מבחינה כספית עכשיו או אחר כך, כעבור כמה שנים שבהן תגורו בבית החדש במחשבה שהכול מתנהל כשורה.

במאמר זה נסביר על חשיבותו של קבלן בתי הקרקע ועל עבודתו.

הכול על קבלן בית קרקע

מטרתו העיקרית של קבלן בית קרקע היא ללוות את אלו המעוניינים לבנות בית קרקע פרטי מא' ועד ת', לקחת חלק בכל החלטה ולדחוף את הלקוח להחלטה הטובה ביותר עבורו ובהתאם לצרכיו.

תהליך הייעוץ והליווי מתקיימים לרוב יחד עם מהנדס צמוד, מנהל עבודה ושאר אנשי מקצוע שהם חלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה. כעת, על מנת שנהפוך את הנושא למובן יותר, יש לציין את שלושת השלבים הקבועים בפרויקט בנייה:

  • יצירת התכנית האדריכלית המפורטת וקבלת היתר בנייה לאחר הגשתה
  • בניית הבית בפועל כולל גימור, פיתוח וחיבור של תשתיות חשמל, אינסטלציה ועוד
  • מסירה ללקוח אך ורק לאחר בדיקה וביקורת שכל המערכות פועלות היטב ושרמת הגימור גבוהה

היתרון הגדול של הליווי המקצועי והצמוד כנראה טמון במחיר. כשבונים בית, בדרך כלל העלות נחלקת להרבה מאוד אנשי מקצוע, כל אחד מהם מתמחה במשהו אחר.

ברגע שסוגרים עם קבלן בית קרקע אחד שמגיע מחברה שמצאה פתרון לבעיית ריבוי אנשי המקצוע, העלות מצטמצמת, או לפחות לא מבלבלת.

יש חברות שהבינו שמדובר בנושא כאוב מאוד שגורם להרבה מאוד אנשים לוותר על רעיון בניית הבית הפרטי שתמיד חלמו עליו, והחליטו לקחת את הנושא לידיהן.

כך, הלקוחות חותמים על חוזה הכל כלול תחת קורת גג אחת, עם תאריך סיום הגיוני לסיום הבנייה ותקציב ידוע מראש, ומעל לכל האפשרות להמשיך בחייהם בראש שקט עד שיוכלו סוף סוף לעבור לביתם החדש.

החלום על בית פרטי לא רחוק כל כך כמו שנדמה!

אין שני לשקט נפשי

אולי היתרון הגדול ביותר בכל הסיפור, הוא השקט הנפשי שתקבלו אם רק תתנו את ההזדמנות הזו לעצמכם – לחסוך זמן, לחסוך כאב ראש, לחסוך סכומי עתק מיותרים שבמקום לפזר אצל יותר מידי גורמים, תוכלו להשאיר במקום אחד בטוח.

קבלן בית קרקע יתחיל לעבוד ברגע החתימה על החוזה ולאחר שיבין יחד אתכם מהן הציפיות והדרישות שלכם מהבית החדש, יכין תכנית עבודה מפורטת ומוקפדת שכבר בתחילת הדרך תיצור חזון מדויק של התוצר הסופי.

נשמע לכם טוב? ברור שכן! הרי מי היה מוותר על האופציה לעבור לבית פרטי עם גינה קטנה, כמו שכולנו כאן בישראל כל כך אוהבים לחלום? זה הזמן להצטרף למעטים שהחליטו ללכת על זה, ולהפוך חלום למציאות.

1
נגישות