קנאביס רפואי ברשת BE: הזמינות מתחילה להתרחב לסניפים בכל הארץ

קנאביס רפואי ברשת BE: הזמינות מתחילה להתרחב לסניפים בכל הארץ

זקוקים לקנאביס רפואי? לא תמיד קל למצוא, וכעת הזמינות תגדל. בחודשים הקרובים ישווק קנאביס רפואי ברשת BE במקומות רבים בארץ. הנה הרשימה

קנאביס רפואי יימכר בעשרות סניפים של רשת הפארם BE מבית שופרסל. עד כה ניתן היה לקנות קנאביס רפואי ב-3 סניפים, כעת הפריסה מתרחבת ל-11 סניפים ועד סוף שנת 2022 עתידה Be להרחיב את הפריסה לכ-30 סניפים.

זאת, לאחר שהרשת קיבלה מהיק"ר (יחידת הקנאביס הרפואי במשרד הבריאות) אישור למכור קנאביס במרשם רופא.

לדברי אורי וטרמן, מנכ"ל חברת הפארם Be מבית שופרסל, מספרם של המטופלים המאושרים לשימוש בקנאביס רפואי בישראל נמצא במגמת עלייה מתמדת בשנים האחרונות: ״רשת Be הציבה לעצמה כמטרה להנגיש את השירות ולתת מענה למטופלי הקנאביס בכל רחבי הארץ. כ-11 מבתי המרקחת של הרשת כבר מספקים את השירות ללקוחות החל מקרית אתא שבצפון ועד לאילת שבדרום. בשבועות הקרובים השירות יינתן בארבעה בתי מרקחת נוספים (בבאר שבע, מודיעין, אשדוד וירושלים) ועד סוף השנה בכוונתו להרחיב את השירות בכ-30 בתי מרקחת, מתוכם מספר בתי המרקחת Be שבתוך סניפי שופרסל. הרשת מתחייבת למחירים אטרקטיביים ביחס לשוק".

המגוון ברשת יכלול את כל מותגי הקנאביס המוכרים כגון: אלסקה, רפא, אמרלד, מרמלדה ועוד. המותגים יהיו זמינים לרכישה בכל הריכוזים הקיימים בשוק כגון T-20 C4 T-15 וכדומה.

בתקופת ההשקה יינתנו ללקוחות מארז מוצרים נלווים בשווי 45 ש"ח במחיר סימלי של 5 ₪.

רשימת סניפי Be בהם ניתן לרכוש קנאביס רפואי:

1. בית חולים איכילוב, תל אביב
2. קניון סירקין, רחוב אליעזר פרידמן 9 פתח תקווה
3. רחובות מזרח, רחוב ירושלים 15 רחובות
4. בית חולים שערי צדק, ירושלים
5. קניון עזריאלי, קרית אתא
6. קניון סביונים, יהוד
7. קניון ערים, כפר סבא
8. מתחם G, יוקנעם
9. מלכת שבא, אילת
10. קניון עזריאלי, חיפה
11. מרכז מסחרי צומת אלונים


היה לכם מעניין?
לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות