מתנה יוקרתית ליום הולדת 60

מתנה יוקרתית ליום הולדת 60

מתנות יש בלי סוף, אבל עבור מי שמחפש מתנה יוקרתית לגיל 60 או מתנה עבור רופא או איש מקצוע, כדאי לבחור בפריט קלאסי שילווה אותו שנים קדימה

מתנה יוקרתית

(תוכן מקודם)

יום ההולדת של אבא או אמא מתקרב, וזה הרגע להתחיל לחשוב על מתנה יוקרתית ליום הולדת 60 שתפתיע אותם. אמנם, כל גיל הוא מיוחד, אבל גיל 60 הוא מיוחד במינו; זה הגיל שבו מתקרבים ליציאה לפנסיה, גיל שבו מביטים אחורה, מודים על מה שיש ומוקירים את הטוב. זה גם גיל שבו האנשים כבר לא רוצים סתם מתנה, אלא היו רוצים לקבל מתנה עם משמעות שתלווה אותם בהמשך הדרך. אם הגעתם אלינו, נראה שגם אתם מחפשים מתנה כזו – מתנה עם ערך מוסף שיש בה כל כך הרבה.

מתנה יוקרתית ליום הולדת 60 בלתי נשכח

הנה כמה רעיונות לרכישת מתנה יוקרתית ליום הולדת 60:

עטים יוקרתיים

עט יוקרתי תמיד היה סמל סטטוס, ולאחרונה יש עלייה במודעות לעטים יוקרתיים כמתנה נפלאה כמעט לכל אירוע. מדובר לרוב בעטים נובעים שגם אפשר לחרוט עליהם, מה שהופך אותם למתנה מושלמת המאזנת בין יוקרה ובין מחשבה אישית על האדם שעתיד לקבל אותם כמתנה. לגיל 60 זו מחשבה נפלאה; לכתיבה כזו או אחרת, למזכרת, לקישוט ועוד.

מחברות

לא מדובר בסתם מחברת, אלא במחברות מיוחדות המעוצבות באופן אישי. אם כבר נבחר עט יוקרתי כמתנה, מדוע לא להשלים את החבילה עם מחברת או סט מחברות יוקרתיות? בדרך כלל בגיל 60, לקראת היציאה לפנסיה, רבים מוצאים עצמם תוהים על מה שיעשו בהמשך. עם מחברת ועט חדשים יוכלו לסדר את המחשבות, אולי אפילו להתחיל לכתוב ספר, יומן אישי אותו יוכלו להוריש, ועוד. במידה מסוימת, כך אנו מדרבנים את יקירינו גם לעשייה ולפיתוח תחביבים.

עפרון יוקרתי

במבט ראשון, אפשר לחשוב שמדובר בעט, אבל קיימים גם עפרונות מכניים המכילים גרפיט דק ואיכותי. לא כולם אוהבים לכתוב בעט ולא לכולם יש את הסבלנות להצטייד בדיו בכל פעם מחדש, אבל דווקא כן ישמחו לעפרון איכותי! רק אתם יודעים מה אוהב מי שעתיד לקבל את המתנה, כך שתוכלו לבחור האם להעניק לו עפרון או עט.

ארנק איכותי

ביננו, כל אחד צריך ארנק חדש. מתנה יוקרתית לגיל 60 עם ערך לטווח ארוך היא ארנק שכזה. בדקו כיצד נראה וכיצד בנוי הארנק שבו משתמש 'ילד' יום ההולדת, ונסו לבחור ארנק חדש שעונה בדיוק על הצרכים הללו.

ניתן לבחור בארנק עור, ארנק דמוי עור או ללכת על ארנק בד. כך או כך, כדאי לבדוק גם את האופציה לחרוט על הארנק ולהפוך את המתנה לאישית אפילו יותר – עם הדפסת תמונה שלכם, ברכה אישית או אפילו בדיחה פרטית.

מתנות מושלמות לכל אירוע

מתנה יוקרתית לגיל 60 תוכל להתאים גם כשאתם מחפשים מתנה יוקרתית לרופא או לכל איש מקצוע אחר שתרצו להוקיר לו תודה. החוכמה היא למצוא את הפריטים שיהוו מתנה איכותית, אך מצד שני מלאת מחשבה אישית וגם יעילה. המתנות הנ"ל עונות בדיוק על הצורך הזה, כשהן עומדות לשרת את בעליהן לאורך שנים, ולהזכיר להם בכל פעם מחדש שמישהו מעריך אותם, חושב עליהם ואוהב אותם מאוד.

מאמרים אחרונים
1
נגישות