לרגישים שבינינו: AVENE מציעה תכשירי הגנה מהשמש לעור עדין וללא ריח

לרגישים שבינינו: AVENE מציעה תכשירי הגנה מהשמש לעור עדין וללא ריח

לא מדובר במוצר זול, אך אפשר למצוא את ההנחות

יש מי שהריח של קרם ההגנה הוא מבחינתו חלק מחוויית הבריכה או הים, ויש כאלה שריח מפריע להם. האחרונים נמצאים בבעיה, משום שיש מעט מאוד תכשירים נטולי ריח.

לעתים קרובות, מדובר דווקא בילדים – שנמצאים בשמש שעות רבות יותר מאשר מבוגרים ולכן זקוקים יותר להגנה ממושכת ויעילה. 

אחת החברות שמספקת תכשיר ההגנה ללא ריח היא אוון (Avene) – מותג דרמו-קוסמטי צרפתי ידוע ומוכר, שאחד ממוצרי הדגל שלו הם מים טרמליים (מי גשמים סטריליים הנשאבים ישירות ממעיין).

ככלל, מוצרי ההגנה מהשמש של Avene מיועדים לכל סוגי העור, ובפרט לעור רגיש. התכשירים מכילים את המים הטרמליים וכן פרה-טוקופריל (Pre-tocopheryil) – אנטי אוקסידנט המגן על תאי העור מפני רדיקלים חופשיים.

המוצרים נטולי הריח הם חלק מסדרת המוצרים של החברה, שרובם כן בעלי ניחוחות אופייניים לתכשירי הגנה. 

הסדרה כוללת קרם הגנה לעור יבש (SPF30, SPF50+), לעור רגיל עד שמן (SPF50+), וכאמור, מוצרים ללא בישום (SPF50+).

ככלל, מוצרי ההגנה לילדים (SPF50+) מכילים מינימום של מרכיבים ומסנני קרינה על מנת להפחית את הסיכון לעור, ואינם מכילים פראבן או חומרי בישום.

בין התכשירים אפשר למצוא גם את אמולסיה SPF +50 – קרם הגנה לעור עדין – רגיל עד מעורב. הקרם עמיד במים, לא מכיל פראבן ומכיל גליצריל לוריאט (Glyceryl laurate), אשר מווסת את השומן בעור ומותיר אותו ללא ברק.

הבעיה היחידה היא המחיר הגבוה – כ-160 שקל ל-50 מ"ל של Avene אמולסיה, 160 שקל ל-100 מ"ל של תכשיר לילדים. לכן, מומלץ לחפש את ההנחות – ויש כאלה.

הנה כמה דוגמאות:

Avene אמולסיה

emulsia

אתר מדי-לינק: כ-75 שקל במקום 160.

אתר דראגסטור (אתר האינטרנט של שור טבצ'ניק): 81 שקל במקום 162.

Avene תחליב הגנה לילדים:

avene kids

אתר מדי-לינק: כ-84 שקל במקום 160.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות