למי מתאים דיור מוגן ליד הים - פואנטה

למי מתאים דיור מוגן ליד הים

מעבר לדיור מוגן מספק לבני הגיל השלישי יתרונות רבים, פתרון לבדידות, גישה לפעילויות פנאי רבות וביטחון אישי. דיור מוגן ליד הים מוסיף נדבך נוסף ומעשיר לחוויה

(תוכן פרסומי)

הגיל השלישי מביא איתו שלל חוויות ורגשות. רבים מרגישים כי הם יכולים להתחיל ליהנות עם מינימום התחייבויות. אין להם התחייבויות כלפי העבודה והילדים כבר מזמן יצאו מהבית. זהו גיל שאפשר ליהנות בו. עם זאת, לא כולם מרגישים כך וזאת מכיוון שהם תלויים בגורמים שונים בסביבתם. דיור מוגן נותן מענה לצרכים ולדרישות של בני הגיל הזה, כאשר דיור מוגן ליד הים מספק חוויה עשירה ומהנה אף יותר.

במתחם הדיור כל דייר ודיירת יכולים לחיות בפרטיות מושלמת. במקביל, הם יכולים ליהנות מחיי חברה ומשלל שירותים אשר מקלים עליהם. דיור מוגן ליד הים מאפשר לכל אחד ואחת לחיות בכבוד וליהנות מהתקופה שלפניהם, כל זאת בסביבה מוגנת, תומכת ועל יד הים היפהפה.


דיור המתאים לבני ובנות הגיל השלישי

ישנן סיבות רבות לגור בדיור מוגן, ובמיוחד בדיור מוגן בסביבת הים, ולכל דייר הסיבות שלו:

נוחות: דיור מוגן מציע לדייריו לחיות בנוחות מרבית, כולל קבלת שירותי כביסה, אפשרות לאכול בחדר אוכל וזמינות מידית של צוות מקצועי שעומד לרשות הדיירים.

ביטחון: אנשים רבים מרגישים סביב הגיל השלישי פחות ביטחון. הדבר מתבטא בשלל היבטים בחיים ולכן דיור מוגן הוא בחירה נכונה עבורם.

חברה: מגורים בדיור מוגן ליד הים מעניקים לדיירים חברה עם בני גילם ואפשרות ליהנות מפעילות ספורטיבית בים, צעידות ואפילו סתם מנוחה באוויר הפתוח. כל זאת ללא צורך לצאת מהבית ולהיות תלויים באמצעי תחבורה.

סביבה נעימה: סיבה לעבור לדיור אשר נמצא ממש על יד היא הסביבה. בכל גיל ובוודאי בגיל השלישי, חשוב להיות בסביבה נעימה.

יחידים אשר נשארו ללא בן או בת זוג

זוגיות ארוכת טווח יכולה להסתיים כאשר אחד מבני הזוג עובר מן העולם. מצב זה כמובן מביא עצבות, געגועים ואף בדידות. במקרים אלו, להחלטה היכן לגור יכולה להיות השפעה משמעותית על מצב הרוח, שמחת החיים ועל הנוחות. דיור מוגן ליד הים יכול להתאים ליחידים אשר יקיריהם הלכו ולהעניק להם סביבה של חברה ממנה הם יכולים ליהנות לאורך שעות היום. רבים אשר נשארים ללא בן או בת זוג, עלולים למצוא עצמם מבודדים או מתבודדים מבחינה חברתית, בעיקר בשל ענייני נוחות והדיור המוגן פותר בעיה זו.

דיור מוגן ליד הים לזוגות

כמובן, גם זוגות בוחרים לחיות בדיור מוגן, ויש לא מעט המעדיפים דיור מוגן על יד הים. הדירות השונות יכולות להתאים למגורי יחידים או לזוגות, כאשר השיקולים בבחירת הדירה נוגעים לנוחות האישית. הדירות עצמן אינן צפופות והזוגות יכולים לארח חברים המגיעים מבחוץ, חברים המתגוררים במקום או קרובי משפחה.

חשוב מאוד שכל אחד ואחת אשר מגיעים לגור במקום ירגישו שהוא שלהם וכל שעליהם לעשות הוא לבחור את הדירה אשר עונה על דרישותיהם.

כמובן, כל הדיירים יכולים ליהנות מכל השירותים שמציע דיור מוגן, לרבות פעילויות חברה, כביסה, חדר אוכל וצוות שעומד לרשותם בכל שאלה.1
נגישות