הפקק של האקמולי דולף? טבע הודיעה על פגם בייצור. האם הוא בטוח לשימוש?

הפקק של האקמולי דולף? טבע הודיעה על פגם בייצור. האם הוא בטוח לשימוש?

מסתבר שלא רק מוצרים בודדים – טבע אוספת סדרות שלמות של אקמולי פורטה מהמדפים

יומיים אחרי שטבע הודיעה על איסוף של חלק מסדרות אקמולי פורטה בשל פקק פגום, הבוקר היא מרחיבה את האיסוף. החברה הודיעה שהחליטה "לאסוף מבתי המרקחת  את יתרת תכשירי אקמולי פורטה בטעמים תות שדה ותותי פרוטי עקב החשש לפגם טכני בפקק הבקבוק".

אז מה לעשות אם יש לכם מוצר כזה בבית והפקק שלו דולף? החברה וגם משרד הבריאות מבטיחים שהתכשיר בטוח לשימוש, וכי מדובר בתקלה טכנית בלבד. עם זאת, יש ודאי צרכנים שיעדיפו לא להשתמש במוצר או להחזירו. טבע הנחתה את בתי המרקחת שאם יתקבלו החזרות של התכשירים מלקוחות, הם יחליפו אותם.

לפני יומיים, כאשר נודע על האיסוף הראשון, דיווחה החברה כי מדובר במספר אצוות בלבד (מספרן J04003 עם תאריך תפוגה 05/19, J04005 עם תאריך תפוגה 06/19, J04006 עם תאריך תפוגה 06/19 ו-J06004 עם תאריך תפוגה 06/19). החברה הודיעה אז כי האיסוף יתבצע מבתי מרקחת, ממרפאות קהילתיות וכן מבתי חולים, וביקשה מהם לא לנפק אותן לצרכנים.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות