איקאה פותחת חנות מטבחים: איקאה קיטצ'נס (IKEA KITCHENS)
איקאה קיטצ'נס בתל אביב

איקאה פותחת חנות מטבחים: איקאה קיטצ’נס (IKEA KITCHENS)

ישראל היא המדינה השנייה בעולם שבה נפתחת Ikea Kitchens – חנות קונספט למטבחים של איקאה. בחנות מוצגים 14 מטבחים ויינתן ייעוץ ללקוחות

המטבח נחשב לחדר מרכזי אצל הישראלים, וברשת איקאה יודעים זאת ומרגישים את ההתעניינות של ישראלים רבים במטבחי איקאה. לכן, איקאה ישראל משיקה בתל אביב חנות קונספט למטבחים – IKEA KITCHENS, ומשדרגת את מחלקות המטבחים בארבע חנויות הרשת בבאר שבע, קרית אתא, ראשון לציון ונתניה.

בחנות IKEA KITCHENS, הממוקמת בנמל תל אביב ומשתרעת על שטח של 500 מ”ר, מוצגים 14 מטבחים בסגנונות שונים: מודרני, כפרי, סקנדינבי, צבעי עץ ועוד. הלקוחות מקבלים ייעוץ ממעצבי מטבחים בעמדות שמיועדות לפגישות אישיות ,ויש גם אפשרות לרכוש מכשירי חשמל משלימים למטבח.

אגב, פתיחת איקאה KITCHENS הופכת את ישראל למדינה השנייה בעולם שבה איקאה העולמית מפתחת את הקונספט הזה. עד כה, פעלה חנות IKEA KITCHENS יחידה בשטוקהולם שבשבדיה – מולדתה של איקאה.

IKEA KITCHENS
IKEA KITCHENS – חנות הקונספט בנמל תל אביב. צילום – שי אפגין
IKEA KITCHENS
IKEA KITCHENS – חנות הקונספט בנמל תל אביב. צילום – שי אפגין

IKEA KITCHENS: לעצב באתר, לבחור בחנות

שוקי קובלנץ, מנכ”ל איקאה ישראל, אמר כי פתיחת חנות IKEA KITCHENS היא חלק מהעמקת אחיזתה של איקאה ישראל בקטגוריית המטבחים. כאמור, כחלק מהמהלך הזה שופצו גם מחלקות המטבחים בחנויות הרשת. נדבך נוסף הוא השקת מתחם מטבחים באתר של איקאה ישראל, המאפשר לערוך סיור וירטואלי, לצפות בסגנונות המטבחים המוצגים בחנויות, להתרשם מהצבעים והחזיתות ולקבל השראה עיצובית. הלקוחות יכולים לעצב בעצמם את המטבח המתאים להם, ולהביא עימם את התכניות שהכינו לפגישה עם מעצב המטבחים. גם את הפגישה עם המעצב אפשר לקבוע דרך אתר איקאה.

בחנות הקונספט, כמו בחנויות הרשת, מוצגות אפשרויות העיצוב – החל מחזיתות, אבזור פנימי, פרזול, משטחי עבודה ושיש. רמות המחירים משתנות בהתאם לעיצוב שבוחר הלקוח, וניתנת אחריות ל-12 שנים.

תגובות: 0

נגישות