המלצות צפייה בנטפליקס: הסרטים החדשים והסדרות בנטפליקס למרץ 2019 - פואנטה

המלצות צפייה בנטפליקס: הסרטים החדשים והסדרות בנטפליקס למרץ 2019

נטפליקס מציעה גם החודש סדרות חדשות, כמו “לוזרים”, לצד סדרות שחוזרות לעונה שלישית, כמו “עין קווירית”. אז מה כדאי לראות החודש? פואנטה עם המלצות צפייה בנטפליקס

להמלצות צפייה בנטפליקס ביולי 2019 לחצו כאן

כמדי חודש, מגוון הסרטים בנטפליקס ומגוון הסדרות בנטפליקס לא ישאיר אף אחד משועמם. אז במה תרצו לצפות? סדרות מקור של נטפליקס? פנטזיה? או שאולי אתם מחפשים סדרה מצחיקה שתעביר לכם טיסה? רבים ישמחו לשמוע על שתי סדרות שחוזרות לעונה נוספת – ”עין קווירית” ו”דיאטת סנטה קלריטה. יהיו כמובן גם סדרות חדשות, כמו “לוזרים”, וסרטים מכל הסוגים, כמו הרשת החברתית”. הנה חלק מהמלצות הצפייה בנטפליקס לחודש מרץ 2019:

סדרות בנטפליקס

אוסמוסיס (Osmosis)

פריז בעתיד הקרוב… לאן הולכת הרומנטיקה? אפליקציית היכרויות חדשה ששמה אוסמוסיס מבטיחה למצוא לרווקים ולרווקות אהבת אמת על פי נתוני המוח שלהם. נשאלת השאלה: באיזה מחיר מוצאים נשים וגברים את הנפש התאומה שלהם? 29.3.2019.

דיאטת סנטה קלריטה (Santa Clarita Diet)

Santa Clarita Diet

התגעגעתם? הסדרה האהובה, בכיכובם של דרו ברימור וטימות’י אוליפנט, חוזרת לעונה שלישית. שני מתווכי הנדל”ן, שהם גם בעל ואישה, ממשיכים להפתיע. שילה מחפשת משמעות, ג’ואל חוקר אגודה סודית ואבי מפתחת רגשות לאריק. 29.3.2019.לוזרים (Losers)

איך אנחנו מתמודדים עם כישלון? סדרה דוקומנטרית שמשתמשת בספורט כדי לחקור את השאלה הזו. 1.3.19.

עין קווירית (Queer Eye)

Queer Eye
Queer Eye בנטפליקס

הסדרה המצליחה חוזרת לעונה שלישית באמצע מרץ, ובה חמשת הכוכבים מגיעים אל קנזס סיטי. 15.3.19.

סרטים בנטפליקס

משולש הגבולות (Triple Frontier)

סרט מקורי של נטפליקס. יוצאי יחידה מובחרת שמתקשים לגמור את החודש חוזרים לשתף פעולה כדי להוציא לפועל שוד מסוכן: גניבת 75 מיליון דולר מברון סמים דרום-אמריקאי.

הרשת החברתית

סרט הקולנוע המבוסס על סיפור אמיתי ומספר את תחילת דרכו של מארק צוקרברג, מייסד פייסבוק.1.3.2018.

הרודפים (The Highwaymen)

סרטים בנטפליקס

סרט מקורי של נטפליקס, החושף לראשונה את סיפורם של הבלשים שלכדו את בוני וקלייד, בדרמת פשע בכיכובם של וודי הארלסון וקווין קוסטנר.

ג’אנגו ללא מעצורים

המערבון שביים קוונטין טרנטינו ויצא כבר ב-25 בדצמבר 2012, מספר על התקופה שקדמה למלחמת האזרחים האמריקנית, ומציגה את היחס האלים במדינות דרום ארצות הברית כלפי העבדים השחורים. 1.3.19.

האגדה על אי הקוקאין (The Legend of Cocaine Island)

סרטים בנטפליקס

סרט תיעודי מקורי של נטפליקס. הסרט עוקב אחר רודני היידן האמריקאי, שביחד עם חבורה צבעונית של לא-יוצלחים, מחפש קוקאין, אשר לפי השמועות באיים הקריביים. 29.3.2019.

סדרות בנטפליקסתגובות: 0
נגישות