השוואת מחירי ויטמינים: הכי יקר בניו פארם. בדיקת פואנטה

השוואת מחירי ויטמינים: הכי יקר בניו פארם

השוואת מחירי ויטמינים: פרוטק? ויטמין C לילדים בסוכריות או בדובונים? הציצו בפערי המחירים בין סופר פארם, ניו פארם, מכבי פארם ואתרי אינטרנט

השוואת מחירי ויטמינים ותוספי תזונה היא מתבקשת כל השנה, ובמיוחד לקראת החורף. המדפים מלאים בעשרות רבות של ויטמינים ותוספי תזונה בתצורות שונות ולקהלים שונים, החל מסירופ, דרך טבליות לבליעה וטבליות לעיסה, ועד סוכריות ג'לי, דובונים וספריי.

השוואת מחירי ויטמינים

השוואת מחירי ויטמינים שביצעתי בין שורה של מוצרים למבוגרים ולילדים מגלה שניו פארם הכי יקרה, ולעתים הפער גדול מאוד. סופר-פארם גם היא יקרה, אך מעט פחות.

המחירים במכבי פארם נמוכים יותר מאשר בשתי רשתות הפארם הגדולות, לעתים אפילו במחצית. בחלק מהבדיקות מכבי פארם הייתה הזולה ביותר, ובחלק אחר מחיריה היו גבוהים יותר מאשר בבתי טבע – במיוחד בתי טבע שמשווקים באינטרנט.

כך למשל, ספריי פרוטק של אלטמן, שנמכר במחיר מלא ניו פארם ב-53 שקל, אך כעת יש עליו 25% הנחה. במכבי פארם מחירו 43 שקל, ובאתר מדי-פארם במבצע של 30 שקל בלבד. גם מי שקונה סמבוכל קיד 230 מ"ל ויטרח לבדוק, יגלה שבניו פארם הוא נמכר ב-100 שקל, בסופר-פארם ב-95 שקל ובאתר דראגסטור כ-70 שקל בלבד.

השוואת מחירי ויטמינים – לא רק בין רשתות הפארם

ככלל, ענף הפארם וחנויות הטבע משגשג באינטרנט ויש מגוון רחב של אתרים – החל מחנויות טבע כמו ביו-גאיה או טבע-שופ ועד אתרי פארם וטיפוח כמו bela. חלקם מהווים סניף מקוון של בית מרקחת רגיל, כמו אתר דראגסטור של שור טבצ'ניק או האתר של טבע קסטל. ככלל, חשוב לזכור שכאשר מזמינים באינטרנט בעת השוואת המחירים יש להביא בחשבון גם את מחיר המשלוח. ברוב האתרים המשלוח חינם בקנייה מעל סכום מסוים, למשל מעל 200 או 300 שקל. יש לשים לב גם לאופן המשלוח – האם בדואר רשום או עם שליח הביתה.

הנה דוגמאות למוצרים ולמחירים:

השוואת ויטמינים 1

השוואת ויטמינים 3

השוואת ויטמינים 2

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות