דובי גדול - מתנה מקורית ליום האהבה

דובי גדול – מתנה מקורית ליום האהבה

כמה פעמים כבר קניתם לה פרחים, תכשיטים או שובר לספא? אם אתם מחפשים מתנה מקורית ליום האהבה, הפעם תבחרו בדובי גדול

דובי גדול
(תוכן מקודם)

אם אתם רוצים לתת מתנה מיוחדת שתהיה קצת שונה מהמתנות האחרות ליום האהבה, הנה רעיון מקורי: דובי גדול. דובי  הוא ממש לא מתנה שמתאימה רק לילדים. להפך, זו מתנה מיוחדת ואישית שמשדרת חום. זו לא עוד מתנה כללית שאתם נותנים, אלא מתנה שברור שהשקעתם בה מחשבה ומיד נותנת הרגשה מיוחדת לבת זוג מיוחדת. מתנה מתוקה ומחבקת ליום האהבה, שתשדר לבת הזוג שלכם מסר של אהבה ענקית.

יום מיוחד שבו אתם רוצים לתת מתנה מיוחדת

יום האהבה הוא יום מיוחד שבו אתם רוצים לעשות משהו קצת שונה. אפשר כמובן לצאת לאכול יחד במסעדה ואפשר גם להשקיע בארוחה רומנטית שאתם מכינים לבד, אבל מעבר לזה, אתם ודאי רוצים להעניק לאהובתכם מתנה לא שגרתית שתבטא את רגשותיכם כלפיה. מתנה כמו דובי גדול מתאימה במיוחד כמתנה ליום האהבה בזכות הנוכחות שיש לבובת הענק המתוקה הזאת מאותו רגע ואילך בבית ואפילו על המיטה. מעין תזכורת תמידית לאהבה שיש ביניכם.

אגב, אם אתם רוצים להפתיע את אהובתכם, יהיה קשה להפתיע אותה במסעדה עם דובי גדול – אז כדאי שתחשבו מראש על המקום שבו תשלפו את ההפתעה.

לגבי הצבעים, זה כמובן עניין של טעם, אבל מן הסתם הצבעים המוכרים ביותר הם חום או לבן. אם אתם רוצים לקבל דובי גדול בצבע אחר, אפשר לבדוק אם קיים צבע שאפשר להזמין.

למה לקנות דובי גדול כמתנה?

למרות שיש בובות מכל הסוגים, דובי הוא עדיין המתנה המבוקשת ביותר. דובים פרוותיים ומתוקים מגיעים בגדלים שונים ויכולים אפילו להגיע לגובה של 2.5 מטר.

בעוד שפרחים או תכשיטים הם מתנות משמחות אבל צפויות, מתנה כמו דובי גדול היא ללא ספק מתנה מקורית – ואנחנו מתכוונים לדובי ממש ממש גדול. ביום האהבה אתם רוצים לתת ביטוי לכל התחושות שמציפות אתכם בזוגיות המיוחדת שלכם, ומשהו בחמימות ובמתיקות של דובי מעביר את המסר הזה באופן שהוא הרבה מעבר למילים. בכל פעם שאהובתכם תראה את הדובי, היא תדע שחשבתם עליה ביום האהבה וקניתם לה מתנה מיוחדת.

כאשר אתם נותנים מתנה גדולה, כמו דב ענק, משהו בגודל נותן הרגשה מיוחדת. בעבר היו נותנים בובות רק לילדים שהיו משחקים בהם והבובות היו בגדלים קטנים יחסית. היום אפשר לתת מתנה של דובי גדול למבוגרים ולראות עד כמה הם מתרגשים ונהנים מהמתנה הזאת.

מה חשוב לבדוק לגבי המתנה?

כשקונים מתנה מושקעת, חשוב לוודא שאתם קונים בחנות המתמחה בתחום. כך זה לגבי כל מתנה וגם לגבי קנייה של דובי, משום שהדבר האחרון שתרצו הוא דובי באיכות נמוכה, מבד שמתפורר ועם תפרים שנפרמים.

כמובן, חשוב לוודא שהמתנה תגיע בזמן… במיוחד אם מדובר ביום האהבה והעיתוי הוא מרכיב קריטי. עמידה בזמנים הוא פרט שמומלץ לברר עוד לפני שמזמינים את המתנה. למעשה,  במקרה של יום האהבה, רבים מעדיפים שהמתנה תגיע כמה ימים לפני המועד.

מה המחירים של דובי גדול?

המחירים משתנים ולכן כדאי שתשוו לפני שאתם מזמינים. המחירים מתחילים ב-120 ש"ח ויכולים להגיע עד עלות של 500 ש"ח – בהתאם לגודל. בכל חנות נמכרים דובים בגדלים שונים. הגובה הפופולרי הוא של 1.60 מטר, אך אתם יכולים גם לקנות דובי גדול וגבוה יותר, בגודל של 2.50 מטרים.

כאמור, יש חשיבות גם לחומרים שמהם מיוצר הדובי, וכדאי לבדוק זאת בעת ההזמנה.

1
נגישות