במבה קילר? מבחן טעימה לחטיף קוואקר - חטיף בוטנים עם שיבולת שועל

במבה קילר? מבחן טעימה לחטיף קוואקר – חטיף בוטנים עם שיבולת שועל

חטיף קוואקר של שטראוס הוא מתחרה ישיר בבמבה של אסם. הוא טעים ומזכיר מאוד במבה, אבל יש הבדל ביניהם… היכנסו לפרטים

חטיף קוואקר

יש לו ריח של במבה ומראה של במבה – אבל מה שהכי מעניין הוא אם יש לחטיף הבוטנים של קוואקר גם טעם של במבה… והתשובה היא כן! הטעם דומה מאוד, והמרקם קצת פחות פריך – אבל בהחלט מזכיר את החטיף המיתולוגי של אסם. אז אם הוא כל כך דומה לבמבה, למה שהצרכנים יקנו דווקא אותו ולא את הבמבה המוכרת והאהובה? התשובה נעוצה בהרכב שלו. חטיף קוואקר, שמיוצר ע"י שטראוס פריטו-ליי (תחת השם הממש לא מקורי SNACK QUAKER), מכיל גם שיבולת שועל ולכן אמור להיות מזין יותר. למעשה, זהו חטיף הבוטנים הראשון בעולם שמכיל שיבולת שועל.

שיבולת שועל בחטיף בוטנים? חלק ממגמה

ייתכן שברגע הראשון הרעיון של שיבולת שועל המשולבת בתוך חטיף דמוי במבה נשמע רעיון מוזר, אבל מי שעוקב קצת אחר המגמות בשוק המזון יודע כבר לא מעט זמן שמדובר באחד המרכיבים היותר פופולריים במזון. יצרניות שונות מנסות לשלב שיבולת שועל במוצרים כאלה ואחרים כדי להוסיף להם ערך תזונתי, וזה בדיוק מה שנעשה כאן בחטיף קוואקר של שטראוס.

פואנטה בטלגרם

מצד אחד, שיבולת השועל נחשבת כדגן על עתיר ברכיבים תזונתיים, ועשירה במיוחד בחלבונים מהצומח, בסיבים תזונתיים ובמינרלים כגון ברזל, סידן ומגנזיום. מצד שני, לפי נתוני סטורנקסט, בשנים האחרונות חלה עלייה בצריכת החטיפים. מצד שלישי, חל גידול בביקוש למוצרים בעלי ערך מוסף תזונתי. למעשה, חל גידול של 39% במכר מוצרים המכילים שיבולת שועל.

לכן, אין פלא שבשטראוס בחרו בשילוב הזה.

חטיף קוואקר החדש של שטראוס, Quaker Snack, מכיל 16% שיבולת שועל. בנוסף, מאחר שמדובר בחטיף אפוי, ללא גלוטן וטבעוני, הוא אמור לפנות לקהל שמעוניין בחטיף יחסית בריא ויחסית מזין.
זו הפעם הראשונה בה צוות הפיתוח של חטיבת המלוחים של שטראוס מפתח מוצר תחת המותג קוואקר, המותג הבינ"ל המוביל בעולם לשיבולת שועל, מעל 140 שנה, והוא ייוצר במפעל החברה בשער הנגב.

תהליך הייצור מבוסס על פריצת דרך טכנולוגית ברמה עולמית, שכן תהליך הניפוח של חטיפים לא נוסה בעבר על תערובת המכילה שיבולת שועל. המוצר מעורר ענין בשווקים גלובאליים בהם מופץ קוואקר.

מה מכיל חטיף קוואקר?

הרכיבים העיקריים בחטיף קוואקר של שטראוס הם בוטנים ושיבולת שועל.

בנוסף, המוצר מכיל קמח תירס, ויטמינים ועוד. כמות הנתרן בחטיף גבוהה.

חטיף קוואקר

 

מחיר חטיף בוטנים קוואקר של שטראוס

החטיף נמכר באריזה אישית של 20 גרם המכילה 112 קלוריות, באריזת 50 גרם ובמאגדת 8 יח' 20 גרם ליחידה.

מחיר:

  • 3.80-3.90 ש"ח לשקית של 50 גרם.
  • 10 ש"ח למארז של 8 שקיות 20 גרם.

 

 


היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...

מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!     
    תגובות: 0

    נגישות