ניתוח להסרת עודפי עור בבטן

ניתוח להסרת עודפי עור באזור הבטן – מה כדאי לדעת?

ניתוח להסרת עודפי עור בבטן הוא אחד הניתוחים שהפכו פופולריים בשנים האחרונות בזכות ההתקדמות בתחום. מה חשוב לדעת?

ניתוח להסרת עודפי עור בבטן

(תוכן מקודם)

בעידן שבו אנחנו חיים יותר ויותר אנשים כבר מבינים שמשקל עודף עלול להיות מאוד מסוכן לבריאות שלנו. לכן אנחנו רואים לא מעט אנשים שאמנם שקלו הרבה מאוד, אך הצליחו להתמודד עם בעיית ההשמנה ולהסיר את כל הקילוגרמים העודפים שהיו להם. זה נשמע לכם מוכר? הייתם בטוחים שאחרי שתורידו שלושים קילו החיים ייראו אחרת? אם כך, אתם בוודאי יודעים לומר שאכן יש תחושה של שיפור. אפשר לנוע הרבה יותר בקלות ובחופשיות, אפשר ליהנות מהחיים, אך במבחן העור העניין הזה לא עומד.

כלומר, אחרי שהבטן שלכם נמתחה כל כך הרבה כדי להכיל את כל הקילוגרמים העודפים, ברור מדוע נותר הרבה מאוד עור באזור הזה אחרי ההרזיה. לכן, ייתכן שלמרות שהגעתם למשקל הרצוי שלכם, אתם לא באמת הולכים לים בבגד ים ולא מרגישים בנוח עם הגוף שלכם.

אתם לא לבד. זה קרה להרבה מאוד אנשים, אשר רבים מהם מוצאים פתרון בניתוח להסרה של עודפי העור באזור הבטן.

ככלל, ניתוח כזה מיועד לא רק לנשים ולגברים שירדו הרבה במשקל, אלא לכל מי שרוצה לעצב מחדש את עור הבטן. מדובר למשל בנשים לאחר הריון ולידות שהעור שלהן רפוי מאוד או לנשים שסובלות מהייפרדות שרירים.

כך תבחרו רופא לניתוח להסרת עודפי עור באזור הבטן

כאמור, אתם לא היחידים שמוצאים את עצמם במצב הנוכחי שבו אתם נמצאים ולכן ניתוחים להסרת עודפי העור באזור הבטן הפכו להיות עניין שבשגרה. הרבה מאוד אנשים ברחבי העולם כבר עברו אותם, וגם בישראל, כך שברור גם מדוע יש לא מעט רופאים עם התמחות בתחום הזה. מבולבלים? תוהים במי כדאי יהיה לבחור? דווקא בגלל שיש לא מעט רופאים שמבצעים את הניתוח הזה, חשוב לרדת לעומק הפרטים ולברר כל מה שניתן אודות הכירורג שנראה לכם מתאים למשימה.

חשוב לזכור שגם ניתוח נפוץ הוא ניתוח לכל דבר. הרופא מבצע חתך מספר סנטימטרים מעל המפשעה ומבצע הליך שמצריך מומחיות. אגב, המנתח יכול לתקן בקע טבורי, להדק את שרירי הבטן ולשפר את מראה הטבור כחלק מהניתוח.

כדי לעשות ניתוח להסרת עודפי עור באזור הבטן בצורה הטובה ביותר צריך ניסיון, ידע וגם קליניקה מצוידת היטב. לכן, כדאי להיפגש עם הכירורג שאצלו רציתם לעשות את הטיפול, לראות עד כמה הוא מקצועי ואיזה רושם הוא יוצר אצלכם.

בנוסף, אם אתם חושבים ברצינות על ניתוח של הסרת עודפי עור באזור הבטן, כדאי גם לבדוק את חוות הדעת ולראות האם אנשים אחרים יצאו מרוצים מהקליניקה של הכירורג שבו אתם בוחרים.

בררו באיזו שיטה המנתח עובד, מהו התהליך הניתוחי, כמה זמן תצטרכו להיות מאושפזים וכמה זמן תימשך ההחלמה.

ניתוחים במחירים נוחים

ניתוח להסרת עודפי עור באזור הבטן הוא אמנם לא ניתוח מאוד מורכב או מסובך, אך אסור לשכוח שבכל זאת מדובר כאן על פרוצדורה פולשנית. הרופא מעמיד לרשותכם את הידע שלו, את הזמן שלו ואת הקליניקה שהוא השקיע לא מעט כסף בהקמתה, מה שמסביר את העלויות הכרוכות בניתוח.

יחד עם זאת, החדשות הטובות הן שהיום ניתן לעבור ניתוח להסרת עודפי עור באזור הבטן במחירים נוחים יותר מאשר בעבר.

לכן, אם אתם מרגישים שניתוח כזה יוכל לשפר את הדימוי העצמי שלכם ויוכל לגרום לכך שתרגישו הרבה יותר טוב כשתביטו מראה, אל תוותרו עליו ובחרו עוד היום מנתח מתאים.

מאמרים אחרונים
1
נגישות