מנוי מפעל הפיס מציע שלל הטבות ויוצר מועדון צרכנות ענק. האם זה מומלץ? - פואנטה

מנוי מפעל הפיס החדש מציע הנחות למופעים ורשתות, והופך את מפעל הפיס למועדון צרכנות ענק

מפעל הפיס לא מסתפק ביותר מחצי מיליון בעלי מנויים. באמצעות מנוי פיס החדש, שמאפשר למשל לרכוש כרטיס לסרט ב-9 שקלים, השאיפה היא להזניק את מספר המנויים

מנוי מפעל הפיס

כרטיס מוזל לקולנוע, הופעה של ריטה וסטנד אפ של אורי חזקיה ב-50 שקל… אם זה נשמע לכם כמו הטבות של מועדון צרכנות, זה לא במקרה. מפעל הפיס השיק לאחרונה את מנוי פיס החדש, וזה בדיוק מה שהוא מנסה להיות: מועדון צרכנות ענק. כדי לשווק את מנוי הפיס החדש, מפעל הפיס גייס את אחד האנשים המצחיקים במדינה – ערן זרחוביץ' – להיות הפרזנטור שלו. זרחוביץ' מגלם דמות עממית וכמובן מצחיקה, במטרה לגרום לצופים להתעניין במנוי החדש.

אולי גם זה יעניין אתכם? סכום הזכייה בפרס הראשון בלוטו עלה ל-40 מיליון שקל

למה מיועד מנוי מפעל הפיס?

למעשה, מפעל הפיס לא ממש סובל ממחסור במנויים, אבל הוא רוצה עוד. כבר עכשיו, כ-420 אלף בתי אב מחזיקים כרטיס מנוי פיס אחד לפחות, וסך הכל בישראל יש יותר מחצי מיליון מנויי פיס (למעלה מ-560 אלף) – אשר משלמים 60 שקל בחודש. כך, מפעל הפיס נהנה מהכנסה מובטחת של 6,720,000 שקל בחודש (כן, כ-7 מיליארד שקל הכנסות ממנויים).המטרה היא להגדיל את מספר המנויים, כשהיעד הוא 2 מיליון מנויים – כפי שעולה מדברי מנכ"ל מפעל הפיס, מר עמרי לוטן: "מדובר בשינוי תפיסה אסטרטגי שבמרכזו – העברת המיקוד של מפעל הפיס לצמיחת תחום המנויים. אנחנו מאמינים במנויים שלנו ומרגישים שזה התחום שעליו אפשר לבנות את העתיד של מפעל הפיס, יותר מבעבר. השינוי יגמול למנויים הוותיקים על נאמנותם, יחזק את תחושת השייכות שלהם למפעל הפיס ובנוסף לכך יביא עמו גם קהלים חדשים".

המטרה הזאת אינה מפתיעה, בהנחה שמפעל הפיס רוצה לפצות את עצמו על סילוק מכונות המזל (שהוביל משה כחלון כשר אוצר).

היתרון של מנוי מפעל הפיס על פני מועדוני צרכנות אחרים הוא שאין צורך להשתייך למקצוע מסוים (בניגוד למשל למועדון "חבר", שמיועד לאנשי כוחות הביטחון, או לקרנות השוטרים שמיועד לשוטרים). בנוסף, לפחות בשלב זה אין צורך להנפיק כרטיס אשראי.

מה מנוי מפעל הפיס מציע לכם?

תוכלו למצוא תחת המנוי של מפעל הפיס הטבות מגוונות, ביניהן:

הופעות סגורות

למנויים מוצעות הופעות סגורות למנויים בלבד, כגון שיקגו בכיכובה של שירי מימון, אמה שפלן מארחת את עידן רייכל, אייר סופליי, ריטה ועוד.

הנחות להופעות

בנוסף להופעות הסגורות, ניתנת הנחה של עד 80% על כרטיסים להופעות אחרות, כמו ההופעה של בון ג'ובי. למנויי הפיס אף מוקצה מתחם עם מקומות משודרגים ופינוקים נוספים. דוגמאות: מופע הסטנדאפ של רשף לוי- 37 ₪, ווקה פיפל- 60 ₪, אורי חזקיה- 50 ₪, קרקס מיומנה- 49 ₪.

כרטיסים מוזלים לקולנוע

בימי חמישי יש למנויים אפשרות לרכוש כרטיס לסרט בסינמה סיטי ב-9 שקלים. בשאר ימות השבוע – מחיר הכרטיס מעט גבוה יותר, אבל עדיין נמוך – 18 ₪.

מסעדות ובתי קפה

כמו במועדוני צרכנות גדולים (למשל ביחד בשבילך או "חבר"), יש גם הנחות בבתי קפה ובמסעדות, למשל ארוחת בוקר זוגית ברשת קפה קפה ב-48 ₪, ארוחת בוקר זוגית ברשת גרג – 56 ₪, ארוחה במקדולנדס – 17 ₪, המבורגר ברשת BBB בכ-40 שקל. בנוסף, יינתנו הנחות על רכישת פיצות ברשת פיצה האט, קפה ומאפה ברשתות מובילות, עוגות שמרים מרולדין ועוד.

רשתות אופנה, עיצוב, פארם ועיצוב

באתר מנוי פיס יפורסמו שוברים לרשתות שונות (עיסוי ברשת הולמס פלייס – 140 ₪, ספר ברשת צומת ספרים – 24 ₪, מערכת בישול יוקרתית ברשת נעמן – 204 ₪ ועוד).

פואנטה
היה לכם מעניין?
לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות