במקום איקאה סייל, בחורף הזה IKEA מציעה מבצעים על אלפי מוצרים. בדקנו

במקום איקאה סייל, בחורף הזה IKEA מציעה מבצעים על אלפי מוצרים. בדקנו

בין ההנחות באיקאה סייל: ספה תלת מושבית בכמעט חצי מחיר, הנחה של מאות שקלים על כורסאות ושידות, שטיח במבצע ועוד

כורסא באיקאה סייל

 

יש אנשים שכל השנה מחכים לאיקאה סייל וממתינים עם הקניות שלהם עד למבצעי IKEA. באופן מסורתי, איקאה מכריזה על סיילים פעמיים בשנה: בחורף ובקיץ. אלא שמאז הקורונה, החוקיות הזאת קצת השנתה. אמנם בקיץ הרשת הכריזה רשמית על סייל, אבל בחורף היא לא משתמשת בהגדרה "איקאה סייל" – אלא מציעה מגוון מוצרים ב"הצעה מיוחדת". מה ההבדל? האמת שזה די אותו דבר. באיקאה אומרים שכדי להימנע מנהירה המונית שתוביל לצפיפות בחנויות – היא נמנעה מלהכריז על סייל. תכל'ס, זה עניין של סמנטיקה – מפני שכל מי שנכנס לאתר איקאה מיד רואה את הבאנרים הצהובים, ויש גם תאריך סיום מאוד ברור למבצעי איקאה לחורף 2022. מדובר ב-31.1.22.מה תמצאו בסייל חורף באיקאה תחת המיתוג "הצעה מיוחדת"?

אז בין אם תקראו לזה "סייל" ובין אם תקראו לזה "הצעה מיוחדת", בסופו של דבר מדובר בהנחות על יותר מ-4,000 מוצרים, החל מספה ועד כוס זכוכית.

כך למשל, אפשר לקנות ספה תלת מושבית בהנחה של 1,800 ש"ח, כורסא בהנחה של 200 ש"ח, פוף בהנחה של 120 ש"ח, שטיח בהנחה של 100 ש"ח ושידת מגירות בהנחה של 145 ש"ח.

הנה כמה דוגמאות:

איקאה – ספה דגם KIVIK

ספה בהנחה - איקאה סייל חורף
ספה תלת-מושבית: 2,995 ש"ח במקום 4,795 ש"ח

 

כורסא של IKEA מיוחדת – דגם EKERÖ

כורסא באיקאה סייל
כורסא בהצעה מיוחדת באיקאה: 495 ש"ח במקום 695 ש"ח

 

פוף באיקאה דגם SANDARED

IKEA סייל - פוף בהנחה
פוף באיקאה סייל 2022 – 250 ש"ח במקום 345 ש"ח

 

שטיח במבצע ב-IKEA, דגם URSKOG

שטיח ב-IKEA
שטיח איקאה באריגה שטוחה – 145 ש"ח במקום 245 ש"ח

 

סייל איקאה 2022 – שידת מגרות NIKKEBY

שידת 4 מגירות בהצעה מיוחדת באיקאה: 350 ש"ח במקום 495 ש"ח

 

כידוע, איקאה התרחבה בישראל באופן משמעותי בשנים האחרונות. מאז פתיחת הסניף הראשון בנתניה, מספר הסניפים גדל ל-5 חנויות איקאה רגילות, ביניהן איקאה באר שבע ואיקאה אשתאול שנפתחו בשנים האחרונות. לצדם פתחה הרשת גם את איקאה KITCHENS בנמל תל אביב ובפתח תקווה.

המטרה של הרשת היא להפוך את הקניות באיקאה לסוג של בילוי, מה שהביא אותה לפני מספר שנים להשיק קונספט חדש: ארוחת בוקר באיקאה.


היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות