איקאה סייל חוזר. בדקנו אילו הנחות באיקאה תקבלו לפני ההתייקרות באוגוסט

איקאה סייל חוזר. בדקנו אילו הנחות באיקאה תקבלו לפני ההתייקרות באוגוסט

בין ההנחות באיקאה סייל 2022: ספה בהנחה של 600 שקל, הנחה על שידת מגרות ועוד. הנחות גם במסעדות איקאה… אבל שימו לב, בקרוב מחירי איקאה יעלו

כורסא באיקאה סייל

 

יש אנשים שכל השנה מחכים לאיקאה סייל וממתינים עם הקניות שלהם עד למבצעי IKEA. באופן מסורתי, איקאה מכריזה על סיילים פעמיים בשנה: בחורף ובקיץ. אלא שמאז הקורונה, החוקיות הזאת קצת השנתה. אמנם בקיץ 2021 הרשת הכריזה רשמית על סייל, אבל בחורף היא בחרה לא להשתמש בהגדרה "איקאה סייל" – אלא הציעה מגוון מוצרים ב"הצעה מיוחדת". מה ההבדל? האמת שזה אותו דבר. ועכשיו יש שוב איקאה סייל קיץ – שיתחיל בתאריך 6.7.2022. יש גם תאריך סיום: השנה יסתיים IKEA SALE בתאריך 26.7.22.

עליית מחירים באיקאה – כבר באוגוסט

הסייל מתקיים בדיוק לפני עליית מחירים שתחול באיקאה באוגוסט – עליית מחירים שמעוררת לא מעט הרמות גבה. גם ככה מחירי איקאה בישראל גבוהים. לפי הודעת איקאה, בחודש אוגוסט המחירים יעלו בשיעור של כ-4%-5% בממוצע, מה שאומר שחלק מהמוצרים יתייקרו ביותר מ-10%. עליית המחירים הזאת מגיעה כאשר הציבור הישראלי חווה עליות מחירים בכל התחומים, ובאיקאה טוענים שהסיבה היא עליית מחירים באיקאה העולמית.

פנדה מזרון

באיקאה גם טוענים שההתייקרות הצפויה במחירי המוצרים מתונה יחסית: "הודות להפחתת המכסים, הרפורמה ביבוא וספיגת חלק מהעלויות, הצלחנו להביא לעליית מחירים מינימלית".

למעשה, המחירים של איקאה בישראל היו אמורים דווקא לרשת – מפני שלאחרונה נכנסה לתוקף יוזמת הפחתת המכסים של משרד האוצר. הפחתת המכסים כוללת הפחתת מסים בשיעור של 12% על מוצרי הריהוט המיובאים לישראל, והרי כל מוצרי הריהוט באיקאה מיובאים לארץ ולא מיוצרים כאן.

למרות זאת, כאמור, מה שנראה באיקאה זו התייקרות של המוצרים. האם הציבור הישראלי יצביע ברגליים ויעדיף לעודד את יצרני הריהוט המקומי? יש לקוות שכן, אבל ממש לא בטוח.

פואנטה בטלגרם

מה תמצאו בסייל קיץ באיקאה?

אז גם השנה משתתפים באיקאה סייל אלפי מוצרים (ראו בהמשך דוגמאות).

דוגמאות להנחות ב-IKEA SALE

כמו תמיד, גם השנה הסיילכולל ספות, כורסאות, שידות מגירות וגם מורי נוי לבית ופריטים לילדים. הנה כמה דוגמאות:

איקאה – מיטת יחיד

איקאה – מיטת יחיד HEMNES
מחיר לפני מבצע מחיר איקאה סייל 
1495 ש"ח 1100 ש"ח

כיסא גיימינג של IKEA דגם HUVUDSPELARE

כיסא גיימינג באיקאה סייל
מחיר לפני מבצע מחיר מבצע
295 ש"ח 225 ש"ח

איקאה – ספה תלת מושבית MALM

איקאה – ספה תלת מושבית
מחיר לפני מבצע מחיר מבצע
2495 ש"ח 1895 ש"ח

רכבת לילדים באיקאה LILLABO

רכבת לילדים באיקאה

 

מחיר לפני מבצע מחיר מבצע
175 ש"ח 95 ש"ח

 

סייל איקאה 2022 – שידת מגרות HEMNES

שידת מגירות איקאה

 

מחיר לפני מבצע מחיר מבצע
1495 ש"ח 995 ש"ח

 


כידוע, איקאה התרחבה בישראל באופן משמעותי בשנים האחרונות. מאז פתיחת הסניף הראשון בנתניה, מספר הסניפים גדל ל-5 חנויות איקאה רגילות, ביניהן איקאה באר שבע ואיקאה אשתאול שנפתחו בשנים האחרונות. לצדם פתחה הרשת גם את איקאה KITCHENS בנמל תל אביב ובפתח תקווה.

המטרה של הרשת היא להפוך את הקניות באיקאה לסוג של בילוי, מה שהביא אותה לפני מספר שנים להשיק קונספט חדש: ארוחת בוקר באיקאה.

לכן, יש מבצעים גם על מנות נבחרות במסעדה החלבית והבשרית ב-10 ש"ח בלבד:

  • פסטה ברוטב עגבניות – 10 ש"ח (במקום 15 ש"ח)
  • מנת ילדים: 5 כדורי עוף + תוספת + בקבוק מים + מחית – 10 ש"ח (מחיר רגיל 17 ש"ח)
  • בר סלטים – 10 ש"ח (במקום 18 ש"ח)
  • עוגת תות טבעונית – 10 ש"ח (במקום 15 ש"ח)
  • כריך סלט ביצים – 10 ₪ (במקום 15 ₪)

גם בחנות המזון השבדי יש הנחות, כך שאפשר לקנות עוגיות ANNAS ג'ינג'ר/שקדים/ תפוז ב-5 ₪ (במקום 7 ₪) או ופל בלגי ב-10 ₪ (במקום 15 ₪).

מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות