קפסולות סטארבקס מבצע על מגוון טעמים. כי ניו יורק זה כאן!

קפסולות סטארבקס במבצע שווה במיוחד!

אם אתם מתגעגעים לקפה סטארבקס, למה שללא תתפנקו בבית? יש כעת על קפסולות סטארבקס מבצע שווה במיוחד, שייקח אתכם ברגע אחד מבית הקפה השכונתי בפתח תקווה אל השדרה החמישית בניו יורק…

כך תביאו את סטארבקס אליכם

רגע לפני שנרד לפרטי המבצע, בואו נדבר על קפה סטארבקס. ייתכן שיש בינינו כאלה שזוכרים שבעבר היה ניסיון של רשת STARBUCKS לעשות עלייה לארץ הקודש ולפתוח כאן סניפים, אך באופן מאוד נדיר ביחס למה שקורה בעולם – הניסיון הזה נכשל.

האמת היא שזה קרה מזמן, לפני כמעט 20 שנה, וייתכן שאילו סטארבקס הייתה פותחת כאן את סניפיה עכשיו – היא הייתה מצליחה יותר. כך או כך, במקום לשתות קפה סטארבקס בסניפים של הרשת האמריקנית הפופולרית, הישראלים יכולים פשוט לשתות אותו בבית – מאז שהחלו קפסולות סטארבקס להימכר בישראל.

קפסולות סטארבקס – מבצע ששווה לנצל

קשה להתעלם מהביקוש שיש לקפסולות סטארבקס בארץ כיום. אולי זו הקורונה שגורמת לנו להתגעגע לחו"ל, אולי זו העובדה שבתי הקפה היו סגורים במשך כל כך הרבה זמן, אולי זו החיבה ההולכת וגדלה לקפה ממכונה – העובדות מדברות בעד עצמן. הרבה מאוד מחפשים קפסולות סטארבקס, ורצוי שאלה יהיו קפסולות סטארבקס במבצע. זאת, משום המחיר המלא של קפסולות STARBUCKS די גבוה בשגרה, ודומה יותר למחיר קפסולות נספרסו ולא של מותגים זולים יותר.

אגב, אין באמת תחרות בין נספרסו לבין סטארבקס, משום שגם אלה וגם אלה מופצות ומשווקות על-ידי חברת נסטלה…

בכל מקרה, קפסולות סטארבקס החלו להימכר בארץ לפני כשנה והפכו מיד ללהיט (לא מפתיע). הקפסולות, שמתאימות למכונת קפה נספרסו, נמכרות במגוון טעמים. אם אתם לא סגורים על הטעמים, תשמחו לדעת שמדי פעם נפתחות חנויות פופ-אפ של סטארבאקס, למשל בדזינגוף סנטר או בסניפים של חצי חינם.

קפסולות סטארבקס – הטעמים שונים, אבל כולם בטעם של חו"ל

בארץ נמכרות קפסולות סטארבקס במגוון טעמים ודרגות חוזק, כפי שגם סקרנו במבחן הטעימה של קפסולות STARBUCKS זמן קצר אחרי ההשקה. בין הטעמים:

  • Blonde בדרגת חוזק 6
  • קולומביה בדרגת חוזק 7
  • HOUSE BLEND בדרגת חוזק 8
  • Pike Place בדרגת חוזק 7
  • SUMATRA בדרגת חוזק 10
  • Caffe Verona בדרגת חוזק 10

קפסולות סטארבקס מבצע

מבצע על קפסולות סטארבקס: לא תאמינו כמה תחסכו

כאמור, קפסולות סטארבקס אינן זולות – ולא במקרה. מדובר במותג חזק שחשוב לו לשמור על מעמדו.

מן הסתם, כשמדובר בקפסולות קפה של סטארבקס, כל אחד היה שמח שיהיו לו כאלה בבית או במשרד – גם כדי להתפנק בעצמו וגם כדי לעשות רושם טוב על האורחים שבאים הביתה או על הלקוחות שמגיעים למשרד.

כמובן, אפשר לקפוץ לסופר הקרוב לביתכם ולהושיט יד אל המדף, אבל המחיר המלא של הקפסולות האלה הוא 2.20 ש"ח לקפסולה. לכן, ברור שכדאי לחפש ולמצוא עבור קפסולות סטארבקס מבצעים כאלה ואחרים, שיאפשרו לרכוש מלאי ולחסוך בהוצאות.

שימו לב! לא תמיד יש קפסולות סטארבקס במבצע, אבל זה אפשרי. כאן באתר פואנטה מצאנו אפשרות להזמין קפסולות סטארבקס מחיר קצת יותר זול!

באתר KSP תוכלו להזמין 120 קפסולות ב-189 ש"ח בלבד.

מ-189 ש"ח למארז
נגישות