סטינג TV של yes הושק: שירות טלוויזיה אינטרנטי שמאפשר לבחור על מה לשלם, מ-30 עד 196 שקל בחודש

סטינג TV של yes הושק: שירות טלוויזיה אינטרנטי שמאפשר לבחור על מה לשלם, מ-30 עד 196 שקל בחודש

סטינג TV הוא הראשון להציע מודל שעובד לפי חבילות שונות. בחברה אומרים שעד כה נרשמו כבר 8,000 לקוחות

אחרי המתנה ממושכת – היום השיקה yes את שירות הטלוויזיה המוזל והאינטרנטי שלה: סטינג TV.

בדומה למתחרים – סלקום TV, פרטנר TV, הוט NEXT ו-smart, גם השירות הזה הוא שירות אינטרנטי, אבל בשונה מהמתחרים – מדובר בשירות מודולרי, שבו הצרכן יכול לבחור איזו חבילה או חבילות לרכוש – ובהתאם לזה הוא משלם.

אין עלות על שירות ה- VOD ואין עלות לחבילת בסיס – הצופה יכול לבחור לרכוש חבילה בודדת, מספר חבילות או שירות מלא של כל התכנים.

במילים אחרות, yes סוף סוף עושה היום את מה שהצופים הישראלים דורשים כבר שנים: מאפשרת להם גמישות ובחירה רק בתכנים שהם אוהבים. אלא שאת זה היא לא עושה במסגרת השירות הרגיל שלה, אלא באמצעות המותג המבודל stingTV – שהגישה אליו מנותקת לחלוטין מהגישה ל-yes.

ההתחברות מתבצעת באמצעות האתר הייעודי של סטינג TV, וכך גם ההתנתקות.

השירות פועל באמצעות ממיר קטן וקומפקטי, וכן באמצעות אפליקציה. נכון לעכשיו, מי שיש לו טלוויזיות חכמות של סוני או של פיליפס לא זקוק לממיר. בקרוב יצטרפו גם סמסונג, LG ופנסוניק, מה שמכסה כ-80% משוק הטלוויזיות.

מ-30 עד 100 שקל לחודש

החבילה הזולה ביותר, שמחירה כ-30 שקל בחודש, כוללת ערוצי מדע וטבע כמו נשיונול ג'יאוגרפיק, והחבילה היקרה עולה כ-100 שקל ומוגדרת חבילת family (פירוט בהמשך). חבילת ספורט עולה 67 שקל בחודש, כך שמי שירצה חבילת פמילי ויוסיף חבילת ספורט, ישלם כ-166 שקל.

הרעיון הוא שבעוד שיש משפחות עם ילדים שמחפשות מגוון רחב של תכנים ודגש על תוכניות לילדים, יש גם סטודנטים שמחפשים תוכן אחר ואנשים מבוגרים שבכלל לא זקוקים לתכני ילדים אך מעוניינים בערוצי טבע.

בכל מקרה, כל אחת מהחבילות מגיעה עם הערוצים הישראליים.

ככלל, STINGTV מציע חבילות תוכן הכוללות  34ערוצים ליניאריים לצד ספריית  VOD המחולקת לעולמות תוכן לפי בחירת הלקוח: חבילת סרטים, חבילת סדרות, חבילת ילדים, חבילת ספורט או חבילת מדע וטבע.

כל חבילת תוכן כוללת את הערוצים הליניאריים (למשל, ערוץ 10, ערוץ 11 וכו') ותוכני VOD. כאמור, כל חבילה כזאת מתומחרת בנפרד.

על מה משלמים ומה מקבלים?

הממיר הראשון כלול במחיר החבילה. כל ממיר נוסף עולה 20 שקל בחודש למשך 24 חודשים, כלומר, 480 שקל.

חבילת סרטים – כ-40 שקל בחודש 

החבילה כוללת 4 ערוצי סרטים מבית yes: yes1, yes2, yes4 ו- yes5, בשילוב ספריית VOD המתחדשת על בסיס יומי ומונה כ- 1,000 סרטים בכל רגע נתון, בהם עשרות רבות של סרטים שעלו לאקרנים ב- 2017, וכן כוללת את חבילת הערוצים הישראליים.

חבילת סדרות – כ-40 שקל בחודש

החבילה כוללת 3 ערוצי סדרות מובילים מבית yes (קומדי, דרמה אקשן), וכן את יס דוקו ואת חבילת הערוצים הישראליים. בנוסף, כוללת החבילה קטלוג VOD של כ-500 עונות וסדרות, בהן סדרות מבית HBO, SHOWTIME, FOX, Disney, Universal ומגוון רחב של סדרות ועונות חדשות במקביל לשידורן בארה"ב.

חבילת הסדרות מציעה הפקות מקור כמו עונות החדשות שיעלו בקרוב ל"פאודה", "תאג"ד", "האחיות המוצלחות שלי" וכמובן את כל רפרטואר הפקות המקור של yes והעונות הקודמות לאורך השנים.

חבילת ילדים – כ-40 שקל בחודש

החבילה כוללת 10 ערוצי ילדים וקטלוג VOD רחב ואיכותי, גם לילדי הגן וגם לילדי בית הספר, הכולל תכנים מבית: ניקלודיאון, הופ, yes kidZ,  yes WIZ ועוד. עולם הילדים כולל את הסדרות האהובות החל מ"בוב ספוג", "מיכל הקטנה", "כדברא", "החממה" ועוד, זאת לצד חבילת הערוצים הישראליים.

חבילת מדע וטבע – כ-30 שקל בחודש 

החבילה כוללת 5 ערוצים מובילים, בהם: ערוצי נשיונל ג'אוגרפיק, דיסקברי וכיוב' וחבילת הערוצים הישראליים.

חבילת ספורט – 67 שקל בחודש 

החבילה כוללת 4 ערוצי צ'רלטון (ספורט 1, ספורט 2, ספורט 3 וספורט 4) ובהמשך יתווספו לשירות גם ערוץ  ONE, לצד חבילת הערוצים הישראליים. החבילה לא כוללת את ערוץ 5.

חבילת family – 100 שקל בחודש

החבילה כוללת את חבילת הסרטים, הסדרות, הילדים והערוצים הישראליים.

אנדרואיד TV וסטרימר

STINGTV מבוסס על מערכת ההפעלה של Android TV שהינה מערכת פתוחה המאפשרת ללקוח להיחשף למגוון עצום של אפליקציות מכל הסוגים, הצפייה אפשרית באמצעות טלוויזיות חכמות או באמצעות סטרימר ותתאפשר בנוסף לטלוויזיה גם בטאבלט ובסמארטפון. הסטרימר מתחבר באמצעות Bluetooth למגוון רחב של מוצרים (מקלדת, רמקול וסוגים שונים של joystick אלחוטיים) ומאפשר לצופה ליהנות מחוויית צפייה ומשחק עשירים.

התקנה עצמית והפעלה עצמית

המודל של סטינג TV הוא מודל דיגיטלי המבוסס על שיטת PLUG AND PLAY.

אין מוקד שימור לקוחות וכל תהליך השירות הינו עצמאי לחלוטין – החל מתהליך ההתחברות, קבלת מענה ותמיכה באתר וחופש מלא להוסיף, להסיר או לשנות חבילות.

לכן, יש להניח שהוא יתאים פחות לקהל מבוגר או לכזה שנרתע מטכנולוגיה. 

ניתן להתחבר ישירות באמצעות אפליקציה/ סטרימר קיים או לחילופין רכישת סטרימר K4  AndroidTV של  STINGTV הנשלח חינם לבית הלקוח. כאמור, הממיר הראשון מסובסד ע״י החברה.

הלקוחות שנרשמו במסגרת ההרשמה המוקדמת יוכלו להתחבר  לשירות החל מהיום. ההרשמה באתר: לקוח שהזמין סטרימר של STINGTV יקבלו תוך 24 שעות בשליחות ללא תשלום להתקנה עצמית פשוטה.                                                                                          

במסגרת ההשקה ייהנו כל לקוחות STINGTV מחודש התנסות חינם כולל שימוש חופשי בסטרימר STINGTV במהלך תקופה זו. 

ניתן לצפות במקביל ב-3 מכשירי STINGTV Box ובעוד 2 מכשירים נוספים (סמארטפון, טאבלט, טלוויזיה חכמה). 

סה"כ ניתן לצפות במקביל ב-5 מכשירים.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות