נפתחה החנות XiStore: מוצרי שיאומי ביבוא מקביל. האם הם זולים יותר?

נפתחה החנות XiStore: מוצרי שיאומי ביבוא מקביל. האם הם זולים יותר?

היכנסו להשוואה בין מחירי מוצרי שיאומי בייבוא מקביל למוצרי שיאומי בייבוא הרשמי. כמה עולה קורקינט חשמלי, משקל חכם או סמארטפון של שיאומי?  

חנות יבוא מקביל שיאומי xiaomi

שיאומי הוא אחד המותגים האהובים בארץ, כאשר היבואן הרשמי של מוצרי שיאומי לארץ הוא המילטון, אך אפשר לרכוש אותם גם בייבוא מקביל. כעת נפתחת ברחוב בן יהודה בתל אביב החנות Xistore , שם נמכרים מוצרי שיאומי בייבוא מקביל. מדובר במגוון רחב של מוצרי שיאומי הסינית, החל מסאמארטפונים כמו שיאומי Redmi Note, דרך שואב האבק ועד הסטרימר שיאומי mi box והקורקינט החשמלי שיאומי M365 – שהם מאוד פופולריים בארץ. כפי שכבר נסקר במדור שווה להכיר בפואנטה, מדובר במוצרים שמציעים חוויית משתמש טובה במחירים נמוכים, ולא במקרה שיאומי מככבת ברשימת החיפושים בזאפ בתחום הטלפונים הסלולריים.האם העובדה שמדובר בייבוא מקביל יוצרת פער גדול במחירים בהשוואה לשיאומי בייבוא רשמי? הנה דוגמאות להשוואת מחירים שביצענו:

קורקינט חשמלי של שיאומי M365

קורקינט חשמלי XIAOMI ׁ(שיאומי) M365
קורקינט חשמלי שיאומי M365

XiStore: כ-2000 שקל. 

שיאומי ישראל (המילטון): 2,250 שקל.

Mi Smart Scale – משקל חכם עם אפליקציה

mi scale משקל חכם שיאומי
משקל חכם של שיאומי

XiStore: כ-170 שקל. 

שיאומי ישראל (המילטון): כ-250 שקל.

שיאומי Xiaomi Mi6 64GB

שיאומי MI6

XiStore: כ-1,850 שקל. 

שיאומי ישראל (המילטון): כ-2,000 שקל.

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות