מה הופך את שכונת עיר היין למבוקשת ביותר באשקלון?

מה הופך את שכונת עיר היין למבוקשת ביותר באשקלון?

שכונת עיר היין באשקלון תציע כל מה שמשפחה יכולה רק לרצות – דירות בנות השגה, חיי קהילה וקרבה לים. כל הפרטים

עיר היין אשקלון
בניין בעיר היין אשקלון

בשקט בשקט, הופכת עיר היין למשאת נפשם של קונים רבים. שכונת "עיר היין" היא שכונה עתידית אשר נבנית בימים אלו במרץ רב בעיר אשקלון. השכונה נבנית על שטח של כ-4,000 דונם וכאשר תסתיים הבנייה היא תכלול מספר רב של דירות חדשות ובנות השגה. התכנון, כפי שאושר, הוא בנייה של כ-11,000 יחידות דיור בגדלים שונים, עם דגש על דירות רבות אשר יימכרו במחיר למשתכן.

ההערכה היא שאת השכונה אשר קורמת עור וגידים – עיר היין באשקלון, יאכלסו כ-40 אלף תושבים ותושבות אשר ייהנו מגישה נוחה אל צירי תנועה ראשיים כמו גם למוסדות חינוך. כאשר אישרו ועדות ההיתרים (מקומיות/מחוזיות) את התוכניות המדוברות, הן למעשה אישרו גם היתרי בנייה לפרויקטי מגורים וגם היתרים עבור שטחי תעשייה רבים אשר אף הם יהוו חלק מהמרקם של השכונה. למעשה, מיום ליום מתקרבת השכונה  לכדי צורתה הסופית.

ההיתרים אשר אישרו הוועדות המקומיות והמחוזיות מביאים לתנופת בנייה וביצירת משרות חדשות בתחומי שכונת עיר היין העתידית באשקלון, וזו בשורה טובה מאוד לשכונה הממשמשת ובאה.

כאשר רבים מתושבי ישראל מודים כי יעניקו עדיפות לקניית דירה הממוקמת באזור ירוק או בקרבה מספקת לחוף הים, מעניין להזכיר כי בשכונה יוקם פארק ירוק ופסטורלי אשר יהיה כר פורה לפעילות אחר הצהריים עבור ילידיהם של תושבי השכונה, אך לא רק.

אילו קבלנים בונים את עיר היין באשקלון? כל הפרטים

כאמור, בפרויקט "עיר היין – אשקלון" ישולבו גני ילדים, בתי-ספר יסודיים כמו גם בתי-ספר תיכוניים, מה שמן הסתם הופך את השכונה לאטרקטיבית עבור משפחות רבות המחפשות דירות חדשות למכירה.

בערך רבע מכמות הדירות אשר נבנות או ייבנו בפרויקט עיר היין אשקלון הן דירות יחסית קטנות, היות וחלק חשוב מתכלית הפרויקט כרוך ביצירת דירות בנות השגה. שאר הבניינים יהיו בני 6 עד 18 קומות.

בין יזמי הנדל"ן אשר זכו במכרז ובונים את השכונה החברות אפרידר מקב' אלעזרא וי.ח דמרי. החברות בונות מספר מתחמים בעיר היין אשקלון. חלקים אחרים בפרויקט עיר היין אשקלון נבנים ע"י קבוצת רם אדרת, אפגד – דירות חדשות למכירה, חב' גשם החזקות וקבוצת גבאי.

ההערכות הן כי דירת 4 חדרים ממוצעת בפרויקט עיר היין אשקלון תעלה כ-1.37 מיליון ₪, ובשכונה העתידית יימכרו מאות על גבי מאות של דירות במחיר למשתכן.

גורמים בעיריית אשקלון מסבירים כי נרשמה עלייה רצינית במספר הפרויקטים אשר החלו להיבנות בעיר אשקלון, וזאת ככל הנראה קשור קשר ישיר בכל מהלכי השיווק של פרויקטי מגורים בעיר.

מה עוד אפשר לומר על עיר היין?

איך שלא מסתכלים על זה, רבים מאיתנו יודעים מזה זמן רב כי לשם ניצול נכון של משאבים כמו משכנתא והון אישי, עדיף לפחות לשקול מגורים מחוץ למרכז הארץ וזאת בשל עלות הנדל"ן באזורים כמו תל אביב-יפו, גבעתיים ואפילו פתח תקווה.

אם גם אתם נמצאים בלב ליבו של חיפוש אחר דירות חדשות למכירה באזור הדרום, הצפון או מזרח הארץ, הרי שכדאי מאוד להכניס את עיר היין אל סקר השוק שלכם.

1
נגישות