אלחוטי, עמיד במים ושורד נפילות: ניסינו את רמקול WonderBoom של UE

אלחוטי, עמיד במים ושורד נפילות: ניסינו את רמקול WonderBoom של UE

צליל ב-360 מעלות ועיצוב מיוחד – כמה תשלמו?

מאת: צחי הופמן

רמקולים אלחוטיים עמידים למים הופכים ליותר ויותר נפוצים, כאשר היתרונות שלהם ברורים. אפשר לקחת אותם לבריכה, לים או לשטוף אותם לאחר שהם מתלכלכים. חברת UE מבית לוג'יטק השיקה ממש לאחרונה בישראל את דגם הביניים שלה – WonderBoom – רמקול המבטיח עמידות בפני מים, חול ונפילות.

צליל

ה-WonderBoom מתחבר לסמארטפון בבלוטות' והוא מוציא צליל ב-360 מעלות. כך ניתן להניח אותו בחדר או על השולחן בפארק ועדיין לנגן מוזיקה לכל האנשים הנמצאים בסביבה.

את ה-WonderBoom ניתן לחבר באלחוט לרמקול נוסף מאותו דגם (בלחיצת כפתור ולא דרך האפליקציה כמו בדגמים קודמים). כך ניתן למלא את החדר בצורה אפקטיבית יותר בצלילי המוזיקה.

כרגע לא ניתן לחבר אותו לרמקולים אחרים של החברה, אבל ככל הנראה, UE תוסיף תמיכה כזו בעתיד.

עוצמת הצליל שה-WonderBoom מפיק לא מביישת רמקולים גדולים ממנו. איכות הצליל עושה את העבודה, יש קצת יותר מדי טראבל וזה לא הצליל הכי נקי שנתקלתי בו. מצד שני, הבאסים טובים ומי שיקנה את הרמקול הזה, לא יקנה אותו בהכרח מבחינת איכות הצליל, אלא בגלל יכולות העמידות שלו.

UE

עיצוב

ה-WonderBoom שומר על אותה שפה עיצובית של הרמקולים האחרים בסדרה. סימני פלוס ומינוס בחזית ובד העוטף את הרמקול.

ה-WonderBoom גם מגיע בשלל צבעים, המשלבים בין צבע כחול לרמקול עצמו לצבע כתום לסימני הפלוס והמינוס.

בחלק העליון של הרמקול ניתן למצוא כפתור הפעלה ואת לוגו החברה, המשמש ככפתור לעצירה, העברה קדימה והפעלת השיר המתנגן.

מעבר לזה, יש גם תופסן בד, המאפשר לסחוב את הרמקול בנוחות או לתלות אותו. חבל רק שבערכה אין שאקל שיאפשר חיבור קל לתיק. הרמקול עצמו לא קל – 425 גרם, כך שכדאי לקחת את זה בחשבון.

עמידות

ה-WonderBoom הוא רמקול שנבנה במטרה לספק עמידות. קודם כל, הוא עמיד למים ואם הוא נופל לבריכה (עד לעומק של מטר למשך חצי שעה), הוא יודע לצוף. המטרה היא לא להאזין למוזיקה במים, אלא יותר לספק עמידות. זה גם טוב אם לוקחים את הרמקול לים ואחרי זה רוצים לנקות ממנו את החול מתחת למים שוטפים. את הרמקול ניתן להפיל לריצפה מגובה של 1.5 מטר. בקיצור, הרמקול הנייד של UE הוא החבר הכי טוב שלכם להאזנה למוזיקה בשטח.

UE waterpool fireball

סוללה וחיבורים

הסוללה מציעה קרוב ל-10 שעות עבודה. חבל שמחבר הטעינה הוא מסוג מיקרו USB ולא USB-C, בו משתמשות רוב יצרניות הסמארטפונים היום. מה שאומר, שאם תצאו לטיול, תצטרכו לקחת איתכם שני מטענים.

ה-WonderBoom לא כולל חיבור 3.5 מ"מ וגם אין כאן אופציה לספיקרפון.

בשורה התחתונה

ה-WonderBoom של UE מתאים לכל מי שחיפש רמקול לא גדול במיוחד, אותו הוא יכול לקחת לכל פעילות שטח, מבלי לפחד שהוא ייהרס.

מחיר

600 שקל, כולל אחריות לשנתיים.

הסקירה פורסמה לראשונה בבלוג הטכנולוגיה The Gadget Reviews של צחי הופמן.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות