אייפון 12 פרו מקס במחיר הכי זול שמצאנו

אייפון 12 PRO MAX במחיר הכי זול שמצאנו

אייפון 12 פרו מקס הוא אחד הסמארטפונים הכי טובים שאפשר למצוא היום – אם לא הטוב שבהם. אם אתם מפנטזים עליו – שימו לב למחיר שמצאנו

אייפון 12 פרו מקס

(פרסומת)

אייפון הוא טלפון יקר, אייפון 12 ואייפון 12 PRO MAX הוא הדגם הכי יקר בסדרת אייפון 12… אז מה הפלא שאתם מחפשים כל דרך למצוא את האייפון הכי זול?

אייפון 12 PRO MAX  – מה הוא מציע?

הדגם הזה של אפל הוא הדובדבן שבסדרה הכוללת 4 מכשירים – משום שהוא מגיע עם המסך הגדול ביותר (6.7 אינץ'). המצלמות של אייפון הן תמיד מוצלחות, ובדגם הזה הן מוצלחות במיוחד. מדובר במערכת מצלמות מרובעת, כולל חיישן עומק LiDAR וזום אופטי X5. כמובן שמדובר במכשיר דור 5…

מעבר לזה, אפל מבטיחה שבסדרה הזאת היא מיגנה את המכשירים בחומר מיוחד שמקנה להם עמידות חסרת תקדים, גם אם הם נופלים מגובה (אפשר לקרוא את הפרטים בכתבה מבחן הריסוק של אייפון 12: מה קורה כשמפילים iPhone 12 מגובה?).

נזכיר כי אפל החליטה להפסיק לצרף מטען לערכה ולכן קחו בחשבון שתצטרכו לקנות מטען. את כל הפרטים תוכלו לקרוא בכתבה מטען לאייפון – השוואת מחירים וטיפים לקנייה.

אז איפה הכי זול לקנות אייפון 12 PRO MAX?

הרבה מאוד צרכנים נוטים לחשוב שהכי הגיוני לקנות אייפון בחנויות של איי-דיגיטל. זה ממש לא נכון. איי דיגיטל היא רשת יקרה – ואייפון 12 פרו מקס בנפח 128GB עולה שם 5,000 ש"ח.

אפשר למצוא את המכשיר במחיר נמוך יותר. קבלו כמה אפשרויות:

אייפון 12 PRO MAX בנפח 128GB

KSP4,330 ש"ח
אייבורי4,330 ש"ח

מאמרים אחרונים
1
נגישות