נפרדים מהסרגל ומסרט המדידה? אפליקציית SizeUp מאפשרת למדוד בעזרת הסמארטפון

נפרדים מהסרגל ומסרט המדידה? אפליקציית SizeUp מאפשרת למדוד בעזרת הסמארטפון

השימוש ב-30 הימים הראשונים – חינם. מה תוכלו למדוד?

כמה פעמים נתקלתם במצב שרציתם למדוד משהו ולא היה לכם סרט מדידה? מסתבר שכמו שהסמארטפון הוא ארנק, שעון ויומן, הוא גם יכול למדוד. בימים אלה משיקה חברת MySize הישראלית את אפליקציית SizeUp ל"מדידה באוויר" עבור משתמשי אנדרואיד.

האפליקציה זמינה להורדה ושימוש בחינם במשך 30 יום ממועד ההורדה, ואחר כך מחירה 1.99 דולרים או 7.90 שקלים.האפליקציה מאפשרת למשתמשים לבצע מדידה מיידית ומדויקת של חפצים בעלי משטח חלק או מחוספס על ידי הנחת הסמארטפון בצד אחד של החפץ, הרמתו מעט והעברתו לצד השני, במאונך או במאוזן. ניתן למדוד מרווחים בין משטחים ואין צורך בניקוי המשטח לפני המדידה.

בנוסף, האפליקציה מציגה את המדידה האחרונה וניתן גם לשתף חברים במדידות.

כאמור, מדובר בחברה ישראלית, אך האפליקציה מיועדת לשימוש בשוק העולמי, ויכולה לבצע את המדידה באינצ'ים או בסנטימטרים.

לדברי רונן לוזון, מנכ"ל MySize, "טכנולוגיית מדידה חכמה היא דבר שימושי וצריכה להיות זמינה ונגישה לכולם, בדיוק כמו הפנס והמחשבון שבטלפון. אנוו שמחים לספק את הכלי הסטנדרטי החדש הזה ממנו כולם יכולים ליהנות ושיהפוך, לדעתנו, לשימושי במיוחד בשוק השיפוצים בשיטת 'עשה זאת בעצמך' שגדל בהתמדה".


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות