קוויק אנד ברייט: חומר ניקוי ידידותי לסביבה שמנקה הכול

קוויק אנד ברייט: חומר ניקוי ידידותי לסביבה שמנקה הכול

חומרי הניקוי הקונבנציונליים מזיקים לעיניים, לעור ולנשימה וגם מזהמים את הסביבה. רגע לפני פסח, כדאי להתנסות בחומר ניקוי ידידותי

מכירות חומרי הניקוי בשיאן לקראת פסח, כשבדרך כלל הצרכנים רוכשים מגוון רחב של תכשירים שאמורים להתאים לצרכים שונים, החל מניקוי חלונות ועד חומרים לכביסה.

אחת הבעיות בתכשירי הניקוי הנפוצים היא הנזק שהם גורמים לעור ולסביבה.

תכשיר חדש הצליח להפתיע אותי לאחרונה. מדובר בקוויק & ברייט – חומר ניקוי אורגני וטבעי הנושא תו תקן MSDS לאיכות הסביבה.

התכשיר מבטיח להיות רב-תכליתי ולנקות כמעט כל דבר: שטיחים, ריפודים, בגדים פלסטיק, פיברגלס, PVC, גומי, שיש, קרמיקה, אמבטיות, רצפות, נירוסטה, אלומיניום, סקאי, עץ טבעי, רהיטים, ריהוט גן, תנורים, סירות ואפילו בריכות.

למרבה ההפתעה, הוא באמת מקיים ומנקה היטב כל דבר שהוא איתו במגע. בדקתי את המכשיר על מגוון משטחים – החל מהחלונות, דרך שני סוגי שולחנות, מסעד הכסא, הכיריים, השיש והתנור – והתוצאות פשוט הפתיעו אותי. החומר באמת מצליח להסיר לכלוך מכל משטח ולהותיר אותו נקי ומבריק.

הריח עדין מאוד, והוא אינו פולט אדים שמאפיינים את השימוש באקונומיקה או תכשירים אחרים שמשפיעים על העיניים ועל הנשימה. בחברה גם מציינים כי הוא אינו מזיק לעור הידיים. אני באופן אישי חשתי שהידיים מעט יבשות לאחר השימוש, אך לא נגרם להן נזק כמו קילוף או כוויות.

החומר אינו מגיע בתרסיס וגם לא בנוזל, אלא בקופסה גדולה המכילה מעין ג'ל ורוד בעל מרקם מעט שומני.

התכשיר לא נמכר בחנויות אלא בחברת האחים עיני, המתמחה בניקוי שטיחים וריפודים.

מחיר: המחיר אינו נמוך – אך מצד שני, ביחס לכמות, ביחס לתמורה וביחס לעובדה שהשימוש בו מאוד חסכוני, הוא מאוד משתלם.

הוא נמכר כעת באריזה של 2.5 ק"ג במחיר של 179 שקל (במקום 325 שקלים), לא כולל מחיר המשלוח. יש גם אריזת 1. ק"ג שמחירה כעת 109 במקום 130 שקל. 

הזמנות, פרטים ומידע נוסף באתר האחים עיני  www.carpet.co.il או בטלפון 1-800-696969.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות