כמה עולה לפתוח סתימה? פייפר אינסטלציה מסבירים

כמה עולה לפתוח סתימה? פייפר אינסטלציה מסבירים

כמה עולה לפתוח סתימה? גם אם אתם ממש לחוצים, לא כדאי להזמין אינסלטור לפני שמקבלים מושג על המחירים המקובלים בשוק

כמה עולה לפתוח סתימה
(תוכן מקודם)

אם נתקלתם בצורך לבדוק כמה עולה לפתוח סתימה בביוב או לעשות השוואת מחירים בין אינסטלטורים מומלצים, כנראה שאתם מתמודדים עם מצב לא נעים במיוחד בבית. כמובן, גם מצב חירום מסוג זה לא מצדיק תשלום מופרז. אמנם, לא מדובר בסיטואציה נעימה ואתם ודאי מוכנים להשקיע כסף בתיקון, אבל כדאי להיות מעודכנים במחירים. פורטל פייפר אינסטלציה מרכז את כל מה שצריך לדעת על מחירי עבודות אינסטלציה, מחירון שרברבים ועוד.

כמה דגשים לפני קריאה לאינסטלטור

אם אתם מעוניינים לבצע פתיחת סתימה ביוב, פתיחת סתימה בכיור, במרזבים וכדומה, שווה להשקיע כמה דקות בקריאה ולהתעדכן גם במחירון אינסטלציה מומלץ לצרכן, השוואת מחירים בין שרברבים ועוד. על הדרך, נדסקס גם בענייני קטילת שורשים בביוב, איתור והוזלת עלויות בעת הזמנת קבלן ביוב וכדומה.

פורטל פייפר אינסטלציה הוא בין הפורטלים הגדולים בארץ, בעזרתו ריכזנו עבורכם מדריך לעבודות אינסטלציה.

השוואת מחירים בפורטל פייפר אינסטלציה

רגע לפני שאתם מזמינים אליכם הביתה איש מקצוע, האם ביצעתם השוואת מחירים לפתיחת סתימות לפני? השוואה בין אינסטלטורים תאפשר לכם להוזיל עלויות בצורה ניכרת. פורטל פייפר מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים לצורך פתיחת סתימות בכיור, בביוב, במקלחון, במרזב ועוד. כדי לקבל רקע כל בעיית אינסטלציה, מומלץ לבקר בפורטל.

כעת, בואו נדבר על מחירים של עבודות אינסטלציה.

אם אתם צריכים ביקור שרברב, איש מקצוע זה יגבה ממכם 250 ₪ בממוצע על ביקור, לפני שהוא פותח בכלל את סט כלי העבודה שלו. אם שאלתם את עצמכם כמה עולה לפתוח סתימה באסלה, העלות היא 300-400 ₪ בממוצע.

כמה עולה פתיחת סתימה בכיור ובמקלחת או במרזב?

בעיות אינסטלציה עשויות להופיע בכמה וכמה מקומות בבית. לכן, חוץ מכלות פתיחת סתימות באסלה, כדאי לדעת גם כמה עולה פתיחת סתימה בכיור.

בדומה לפתיחת סתימה באסלה, פתיחת סתימות בכיורים תעלה לכם כ-350 ₪ בממוצע. במקרים רבים יש צורך גם לבצע פתיחת סתימה במקלחון, מה שעולה בערך כמו פתיחות הסתימות האחרון, 350 ₪ בממוצע.

פתיחת סתימה במרזב היא יקרה יותר מאשר סוגי פתיחות הסתימות האחרות. אם תצטרכו לבצע פתיחת סתימה במרזבים, זה יעלה לכם בערך 500 ₪ למרזב.

כמו כן, במקרים רבים יהיה צורך לבצע תיקון נזילות באמצעות שרברב מומחה. על תיקון נזילה באסלה ובכיור, תשלמו בערך כמו על פתיחת סתימה, 350 ₪ בממוצע.

כמה עולה גילוי נזילות מים עם מצלמה תרמית

יחד עם מה שציינו עד כה, כדאי לדעת שלפעמים שרברבים עובדים עם מכשירים כמו מצלמות תרמיות. מצלמה תרמית היא יקרה לתפעול. אם יש צורך לבצע גילוי ואיתור נזילת מים עם מצלמה תרמית, שרברב יגבה ממכם כ-1,200 ₪ בממוצע.

במקרים מסוימים, שרברב עשוי לגבות גם סכום של כ-1,500 ₪ על גילוי ואיתור נזילה עם מצלמה תרמית.

בין אם אתם צריכים שירות אינסטלציה כזה או אחר, אנחנו נמליץ לכם קודם כל לבקר בפורטל פייפר אינסטלציה  – PIPER.co.il

 

מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!

    1
    נגישות