עכשיו גם בראשל"צ: מוצרי טיפוח ב-10 שקלים בסניף חדש של רשת גוד פארם

עכשיו גם בראשל"צ: מוצרי טיפוח ב-10 שקלים בסניף חדש של רשת גוד פארם

דאודורנט של AXE ונוזל כביסה של ARIEL ב-10 שקלים, ולא במבצע זמני

רשת הפארם הזולה גוד פארם פותחת סניף נוסף, שלישי במספר, והפעם מי שייהנה ממוצרי פארם זולים ב-10 שקלים לפריט הם תושבי ראשון לציון והסביבה. 

הסניף החדש נפתח ברחוב הרצל 70, ונמכרים בו כל המוצרים שנמכרים בשני הסניפים האחרים של הרשת. המגוון כולל מוצרי טיפוח וטואלטיקה, כמו משחות שיניים, מברשות שיניים, חוט דנטלי, שמפו, מרכך, תחליב רחצה ועוד – כולם של המותגים המוכרים כמו נקה, קרמה, קולגייט ואורל בי.

גם מוצרי ניקוי אפשר למצוא במקום, החל ממגבונים, דרך חומרי ניקוי ועד מוצרי היגיינה אישית, בריאות הפה ועד פלסטרים, ואפילו ויטמינים ותוספי תזונה.

מי שחושש ממחסן שמבטיח מחירים נמוכים על חשבון חוויית קנייה, יופתע לטובה: מדובר בחנות נעימה ומרווחת שמספקת חוויית קנייה שאינה נופלת מזו של כל חנות אחרת.

היזמים, אוהד סנדלר ואדם פרידלר, שבים ומדגישים בכל הזדמנות כי הקונספט של 10 שקלים למוצר הוא קונספט עם היתכנות כלכלית: "אנחנו לא מפסידים על אף מוצר. לכן, כשבמקומות אחרים מוכרים את אותם מוצרים במחירים הרבה יותר גבוהים, השאלה על התמחור צריכה להיות מופנית אליהם ולא אלינו".

גודפארם2
היזמים אוהד סנדלר ואדם פרידלר בסניף גוד פארם החדש בראשון לציון

כזכור, כפי שפרסמתי כאן, רשת גוד פארם נפתחה בחודש אוגוסט בתל אביב עם סניף ראשון ברחוב קינג ג'ורג', ולפני כחודשיים פתחה סניף נוסף – ברחוב שטמפפר בפתח תקווה.

על פי התוכנית, בקרוב ייפתחו סניפים ברחובות, בחולון ובחדרה, כאשר בשנה הקרובה הרשת צפויה לפתוח סניף חדש בכל חודש. 

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות