טיפולי אסתטיקה - חומר למחשבה

טיפולי אסתטיקה – חומר למחשבה

(תוכן מקודם)

זה לא סוד שאנחנו חיים בעידן שבו למראה חיצוני יש חשיבות רבה. אנחנו משקיעים הרבה בגוף שלנו וכמובן בפנים שלנו, שהם חלון הראווה שלנו. כאשר מדובר על טיפוח הפנים והגוף, יש להתייחס גם לשאלה כיצד אפשר לעשות זאת באופן המיטבי גם לטווח הרחוק ולאורך זמן. הדרך לשם עוברת דרך תזונה נכונה, אורח חיים בריא, תוספים כאלה ואחרים, טיפולי פנים ובדרך כלל גם טיפולים אסתטיים. כיום, טיפולים אסתטיים מאפשרים לטפל במגוון בעיות שהלקוחות מבקשים לתקן – החל מהסרת שיער בלייזר ועד שיזוף.

עולם טיפולי האסתטיקה

טיפולי אסתטיקה נעים בין שני קצוות עיקריים. בצד אחד ממוקמות האפשרויות הלא פולשניות, ובצד השני האפשרויות הטכנולוגיות. טיפולים מסוימים מבוצעים ביד אדם ו/או על ידי חומרים טבעיים. אחרים מבוצעים בעזרת מכונות יעילות ומתקדמות. מן הסתם, בתוך מרחב הבחירה הזה כל אחד יכול להחליט מהי האפשרות המתאימה לו.

טיפולים אסתטיים באמצעות מכשירים

כידוע, תחום הטיפולים האסתטיים מתקדם עם התקדמות הטכנולוגיה, עד כי לפעמים אנו מוצפים במידע ומתקשים לשים את האצבע על הטיפול הנכון.

כך למשל, אחת הטכנולוגיות הזמינות שגם מתפתחות עוד ועוד היא טיפולי לייזר. בין השימושים של טכנולוגיית הלייזר, נמצאים כידוע טיפולים להסרת שיער. כאן חשוב להבין שיש כמה סוגים של מכשירי הסרת שיער, מתוך מטרה להתאים את הטיפול והטכנולוגיה לכמה שיותר מטופלים. הטיפול צריך להיות מותאם לעובי השערה ולגוון העור של המטופל, כדי שהתוצאה תהיה מיטבית ולא ייגרם נזק כמו כתמים, כוויות או צלקות.

לכן, חשוב לקבל ייעוץ במרפאה מוכרת וגדולה ולוודא שקיים רישיון של משרד הבריאות.

שימוש בתכשירים לעור

חברות שונות מציעות תכשירים אשר מבטיחים לחולל שינוי במראה העור, בעיקר בנושא של הזדקנות העור, טיפול באקנה על הפנים או טיפול בפטרת ציפורניים. כמובן, כדאי לחקור לעומק את התכשירים שאתם מבקשים להשתמש בהם, לקרוא מה הם מכילים ולחפש מידע או המלצות מאנשים שכבר השתמשו בהם. המגוון גדול ולא כל תכשיר שנמכר בחנויות מסוגל באמת לחולל את השינוי המובטח.

קבלת עזרה מהמומחים לדבר

במידה שאתם שוקלים טיפולים אסתטיים, תוכלו לבדוק את נושא הסבסוד אצל קופת החולים. כמובן, שווה להתייעץ מבעוד מועד עם רופאים או עם אנשי מקצוע.

בסופו של דבר, כאשר אנחנו עומדים להתחיל טיפול שמטרתו לחולל שינויים בגוף שלנו, גם אם מדובר בטיפול נפוץ שנחשב פשוט, צריך להביא בחשבון שכל אדם מגיב אחרת ולכן לבדוק מראש את כל התרחישים ואת כל אפשרויות הטיפול.

העור שלנו עלול להפתיע אותנו, גם אם נדמה לנו שאנחנו מכירים אותו היטב.

לא לשכוח – אכילה נכונה

לא רק לייזר ולא רק טכנולוגיה: מראה חיצוני טוב מחייב אכילה נכונה. כשמדובר על המראה החיצוני שלנו, צריך לזכור כמובן שתזונה היא גורם בעל השפעה מכרעת. מזון עתיר שומן משפיע מן הסתם גם על בריאות הגוף וגם על מראה העור. זה לא סוד שהצעק הראשון בשמירה על מראה חיצוני עובר דרך תזונה מאוזנת ובריאה.

מאמרים אחרונים
1
נגישות